Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ludwik Jaworski

Ludwik Jaworski

Mężczyzna 1857 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ludwik Jaworski urodzony(a) 1 sty. 1857, Kamionka (syn Leon Franciszek Jaworski oraz Weronika Niedek).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Świątek 15 luty 1887, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Świątek oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 29 kwie. 1863, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Aleksandra Jaworska urodzony(a) 22 kwie. 1889, Kamionka.
    2. Jan Jaworski urodzony(a) 8 luty 1892, Kamionka.
    3. Stanisław Jaworski urodzony(a) 3 gru. 1893, Kamionka.
    4. Piotr Jaworski urodzony(a) 24 mar. 1897, Kamionka.
    5. Franciszek Jaworski urodzony(a) 21 list. 1899, Kamionka.
    6. Stefania Jaworski urodzony(a) 3 luty 1902, Kamionka.
    7. Stanisław Jaworski urodzony(a) 12 mar. 1904, Kamionka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Leon Franciszek Jaworski urodzony(a) 7 kwie. 1821, Kamionka (syn Jakub Jaworski oraz Joanna (Józefa) Ciernio).

    Leon poślubił(a) Weronika Niedek 1 luty 1847, Latowicz. Weronika (córka Grzegorz Nidek oraz Monika Komorek) urodzony(a) 14 kwie. 1830, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1830, Kamionka (córka Grzegorz Nidek oraz Monika Komorek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Jaworski urodzony(a) 14 gru. 1848, Kamionka.
    2. Mateusz Jaworski urodzony(a) 19 wrz. 1851, Kamionka.
    3. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1854, Kamionka.
    4. 1. Ludwik Jaworski urodzony(a) 1 sty. 1857, Kamionka.
    5. Marianna Jaworska urodzony(a) 25 czer. 1859, Kamionka.
    6. Jan Jaworski urodzony(a) 25 maj 1862, Kamionka.
    7. Julianna Jaworska urodzony(a) 15 lip. 1865, Kamionka.
    8. Jan Jaworski urodzony(a) 1 sier. 1868, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny (syn Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).

    Jakub poślubił(a) Joanna (Józefa) Ciernio 17 luty 1811, Latowicz. Joanna (córka Grzegorz Ciernio oraz Scholastyka Plichta) urodzony(a) 26 czer. 1792, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Joanna (Józefa) Ciernio urodzony(a) 26 czer. 1792, Kamionka (córka Grzegorz Ciernio oraz Scholastyka Plichta).
    Dzieci:
    1. Magdalena Julianna Jaworska urodzony(a) 19 maj 1813, Kamionka.
    2. Agnieszka Marianna Jaworska urodzony(a) 21 sty. 1817, Kamionka.
    3. 2. Leon Franciszek Jaworski urodzony(a) 7 kwie. 1821, Kamionka.
    4. Eleonora Jaworska urodzony(a) 26 czer. 1824, Kamionka.
    5. Anna Jaworska urodzony(a) 19 lip. 1828, Kamionka.
    6. Małgorzata Jaworska urodzony(a) 19 lip. 1828, Kamionka.
    7. Adam Jaworski urodzony(a) 19 gru. 1830, Kamionka.
    8. Jan Jaworski urodzony(a) 27 gru. 1833, Kamionka.

  3. 6.  Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Grzegorz poślubił(a) Monika Komorek 5 luty 1809, Latowicz. Monika (córka Paweł Komorek oraz Teresa Prus) urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Monika Komorek urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Teresa Prus).
    Dzieci:
    1. Marianna Salomea Niedek urodzony(a) 27 sier. 1811, Kamionka; zgon 17 list. 1815, Kamionka.
    2. Magdalena Franciszka Nidek urodzony(a) 23 maj 1816, Kamionka.
    3. Antoni Jan Nidek urodzony(a) 6 czer. 1821, Kamionka.
    4. Andrzej Niedek urodzony(a) 20 list. 1825, Kamionka.
    5. 3. Weronika Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1830, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny.
    3. 4. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny.
    8. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny.
    9. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  3. 10.  Grzegorz Ciernio (syn Mateusz Ciernio oraz Zofia).

    Grzegorz poślubił(a) Scholastyka Plichta 26 maj 1790, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Plichta
    Dzieci:
    1. Bernard Ciernio urodzony(a) 20 maj 1791, Kamionka.
    2. 5. Joanna (Józefa) Ciernio urodzony(a) 26 czer. 1792, Kamionka.
    3. Anastazja Ciernio urodzony(a) 27 gru. 1794, Kamionka.
    4. Jan Ciernio urodzony(a) 25 paź. 1797, Kamionka.
    5. Elzbieta Ciernio urodzony(a) 28 wrz. 1798, Kamionka.

  5. 12.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. 6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  7. 14.  Paweł Komorek urodzony(a) 29 czer. 1762, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna); zgon 9 maj 1805, Kamionka.

    Paweł — Teresa Prus. Teresa (córka Adalbert Prus oraz Apolonia) urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny (córka Adalbert Prus oraz Apolonia).
    Dzieci:
    1. Andrzej Komorek urodzony(a) 29 list. 1791, Kamionka; zgon 7 gru. 1793, Kamionka.
    2. 7. Monika Komorek urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka.
    3. Jan Komorek urodzony(a) 18 czer. 1796, Kamionka; zgon 28 lip. 1797, Kamionka.
    4. Łucja Komorek urodzony(a) 13 gru. 1797, Kamionka; zgon 6 czer. 1799, Kamionka.
    5. Cyprian Komorek urodzony(a) 15 wrz. 1799, Kamionka; zgon 15 sier. 1808, Kamionka.
    6. Franciszka Komorek urodzony(a) 11 sty. 1801, Kamionka; zgon 26 list. 1803, Kamionka.
    7. Elżbieta Komorek urodzony(a) 19 czer. 1803, Kamionka; zgon 6 sier. 1805, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia
    Dzieci:
    1. 8. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  3. 18.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. 9. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  5. 20.  Mateusz Ciernio urodzony(a) 1720 (syn Żyjący); zgon 16 luty 1769, Latowicz.

    Mateusz — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zofia
    Dzieci:
    1. 10. Grzegorz Ciernio
    2. Mikołaj Ciernio urodzony(a) 8 sty. 1758, Latowicz.
    3. Marianna Ciernio urodzony(a) 29 sty. 1759, Latowicz.
    4. Anastazja Ciernio urodzony(a) 18 gru. 1763, Latowicz.

  7. 24.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 12. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  8. 28.  Krzysztof Komorek urodzony(a) 1748; zgon 21 mar. 1798, Kamionka.

    Krzysztof — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  9. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Agnieszka Komorek urodzony(a) 8 sty. 1758, Kamionka; zgon 13 sty. 1758, Kamionka.
    2. Mikołaj Komorek urodzony(a) 1 gru. 1759, Kamionka.
    3. 14. Paweł Komorek urodzony(a) 29 czer. 1762, Kamionka; zgon 9 maj 1805, Kamionka.
    4. Klara Komorek urodzony(a) 5 list. 1765, Kamionka.
    5. Józef Komorek urodzony(a) 19 mar. 1769, Kamionka; zgon 27 list. 1770, Kamionka.
    6. Kunegunda Komorek urodzony(a) 2 sier. 1772, Kamionka; zgon 19 lip. 1773, Kamionka.
    7. Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka.

  10. 30.  Adalbert Prus (syn N Prus oraz Marianna).

    Adalbert — Apolonia. [Arkusz rodzinny]


  11. 31.  Apolonia
    Dzieci:
    1. Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny.
    2. Marianna Prus urodzony(a) 21 czer. 1759, Chyżyny.
    3. Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny.
    4. Małgorzata Prus urodzony(a) 4 lip. 1762, Chyżyny.
    5. 15. Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny.
    6. Konstancja Prus urodzony(a) 4 mar. 1766, Chyżyny.
    7. Roch Prus urodzony(a) 12 sier. 1769, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1771, Chyżyny.