Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Wiechetek

Katarzyna Wiechetek

Kobieta 1846 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 17 kwie. 1846, Redzyńskie (córka Szymon Rafał Wiechetek oraz Agata Marta Kowalska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie (syn Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).

    Szymon poślubił(a) Agata Marta Kowalska 22 luty 1835, Latowicz. Agata (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka) urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka).
    Dzieci:
    1. Adam Wiechetek urodzony(a) 24 gru. 1838, Redzyńskie.
    2. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 14 kwie. 1841, Redzyńskie.
    3. Marianna Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1843, Redzyńskie.
    4. 1. Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 17 kwie. 1846, Redzyńskie.
    5. Magdalena Wiechetek urodzony(a) 22 lip. 1848, Redzyńskie.
    6. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 20 sty. 1852, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. 2. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  3. 6.  Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie (syn Grzegorz Kowalski oraz Katarzyna Śluzek).

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Świeczka 12 list. 1809, Latowicz. Magdalena (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Tekla Kowalska urodzony(a) 1814, Redzyńskie.
    2. 3. Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie.
    3. Anastazja Kowalska urodzony(a) 27 gru. 1824, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 18 list. 1825, Redzyńskie; zgon 2 gru. 1908, Laliny.
    5. Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie.
    6. Apolonia Kowalska urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1891, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.

    Augustyn poślubił(a) Krystyna Kusio 22 list. 1772, Latowicz. Krystyna (córka Piotr Kusio oraz Łucja) urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Krystyna Kusio urodzony(a) 1748 (córka Piotr Kusio oraz Łucja); zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 3 paź. 1773, Redzyńskie.
    2. Łucja Wiechetek urodzony(a) 12 gru. 1775, Redzyńskie.
    3. 4. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie.
    4. Jan Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1780, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1781, Redzyńskie.
    5. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 16 lip. 1782, Redzyńskie.
    6. Teodozja Wiechetek urodzony(a) 3 kwie. 1785, Redzyńskie; zgon 1 paź. 1806, Redzyńskie.
    7. Emericella Wiechetek urodzony(a) 30 sty. 1788, Redzyńskie.

  3. 10.  Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Józef poślubił(a) Apolonia Rechnio 23 luty 1778, Latowicz. Apolonia (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja) urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja); zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Śluzek urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. 5. Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie.
    3. Anna Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 19 sty. 1785, Redzyńskie.
    4. Damazy Śluzek urodzony(a) 12 gru. 1785, Redzyńskie.
    5. Euzebiusz Śluzek urodzony(a) 16 gru. 1786, Redzyńskie.
    6. Izabella Śluzek urodzony(a) 28 czer. 1789, Redzyńskie; zgon 17 luty 1845, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 22 kwie. 1792, Redzyńskie.
    8. Baltazar Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1795, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1795, Redzyńskie.
    9. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1797, Redzyńskie.

  5. 12.  Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 19 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 27 maj 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 27 maj 1798, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Łucja Kowalska urodzony(a) 15 gru. 1779, Redzyńskie.
    3. 6. Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Konstancja Kowalska urodzony(a) 14 luty 1788, Redzyńskie.
    6. Żyjący
    7. Dawid Dominik Kowalski urodzony(a) 1793, Redzyńskie.
    8. Magdalena Kowalska urodzony(a) 26 maj 1798, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1800, Redzyńskie.
    9. Petronella Kowalska urodzony(a) 26 maj 1798, Redzyńskie; zgon 27 czer. 1798, Redzyńskie.

  7. 14.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. 7. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Wiechetek
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie; zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.
    2. 8. Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.
    3. Gabriel Wiechetek urodzony(a) 1738; zgon 15 sty. 1798, Latowicz.
    4. Tomasz Wiechetek urodzony(a) 1747, Redzyńskie; zgon 13 luty 1813, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Wiechetek urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 3 mar. 1808, Wężyczyn.
    6. Mikołaj Wiechetek

  2. 18.  Piotr Kusio urodzony(a) 1715, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 27 maj 1775, Redzyńskie.

    Piotr — Łucja. Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Magdalena Kusio urodzony(a) 1736, Redzyńskie; zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. 9. Krystyna Kusio urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Kusio urodzony(a) 1749, Redzyńskie; zgon 17 kwie. 1798, Laliny.
    4. Franciszka Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie.
    5. Marianna Kusio urodzony(a) 30 sier. 1756, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1793, Redzyńskie.
    6. Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie.

  4. 20.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  5. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  6. 22.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  7. 23.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. 11. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  8. 24.  N Kowalski
    Dzieci:
    1. Szymon Kowalski urodzony(a) 1722, Redzyńskie; zgon 2 maj 1772, Redzyńskie.
    2. Maycher Kowalski urodzony(a) 1735, Redzyńskie; zgon 12 maj 1795, Redzyńskie.
    3. Baltazar Kowalski urodzony(a) 1736; zgon 5 mar. 1796, Latowicz.
    4. 12. Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie; zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.
    5. Andrzej Kowalski urodzony(a) 1739, Redzyńskie; zgon 1 mar. 1798, Redzyńskie.
    6. Walenty Kowalski urodzony(a) 1740, Redzyńskie; zgon 29 wrz. 1770, Redzyńskie.
    7. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie; zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.
    8. Adalbertus Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie.
    9. Wincenty Kowalski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 25 sty. 1814, Redzyńskie.
    10. Tomasz Kowalski urodzony(a) 1740; zgon 17 maj 1805, Latowicz.
    11. Jan Kowalski urodzony(a) 1736, Latowicz; zgon 22 wrz. 1791, Latowicz.

  9. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. 14. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  10. 30.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    2. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    3. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    4. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    5. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    6. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    7. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    8. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    9. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    10. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    11. 15. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    12. Żyjący