Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Wiechetek

Franciszek Wiechetek

Mężczyzna 1909 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Wiechetek urodzony(a) 14 kwie. 1909, Redzyńskie (syn Wojciech Wiechetek oraz Małgorzata Zwierz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wojciech Wiechetek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Redzyńskie (syn Kazimierz Ignacy Wiechetek oraz Anastazja Chrzyptowicz).

    Wojciech poślubił(a) Małgorzata Zwierz 19 luty 1900, Latowicz. Małgorzata (córka Paweł Zwierz oraz Rozalia Wiśniewska) urodzony(a) 14 mar. 1883, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Zwierz urodzony(a) 14 mar. 1883, Borówek (córka Paweł Zwierz oraz Rozalia Wiśniewska).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Wiechetek urodzony(a) 14 luty 1901, Redzyńskie.
    2. Stanisław Wiechetek urodzony(a) 7 wrz. 1902, Redzyńskie.
    3. Stanisław Wiechetek urodzony(a) 15 luty 1904, Redzyńskie.
    4. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 3 gru. 1906, Redzyńskie.
    5. 1. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 14 kwie. 1909, Redzyńskie.
    6. Stanisława Wiechetek urodzony(a) 26 kwie. 1911, Redzyńskie.
    7. Walenty Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1913, Redzyńskie.
    8. Dominik Wiechetek urodzony(a) 11 list. 1915, Redzyńskie.
    9. Jan Wiechetek urodzony(a) 28 mar. 1918, Redzyńskie.
    10. Żyjący
    11. Marian Wiechetek urodzony(a) 19 wrz. 1922, Redzyńskie.
    12. Bolesław Wiechetek urodzony(a) 20 kwie. 1925, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie (syn Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).

    Kazimierz poślubił(a) Anastazja Chrzyptowicz Anastazja (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek) urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Chrzyptowicz urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek).
    Dzieci:
    1. Jan Wiechetek urodzony(a) 29 list. 1858, Redzyńskie.
    2. Marianna Wiechetek urodzony(a) 22 czer. 1860, Redzyńskie.
    3. Piotr Wiechetek urodzony(a) 3 wrz. 1867, Redzyńskie.
    4. Antoni Wiechetek urodzony(a) 11 sty. 1865, Redzyńskie.
    5. Agata Wiechetek urodzony(a) 11 sty. 1865, Redzyńskie.
    6. Marianna Wiechetek urodzony(a) 22 gru. 1869, Redzyńskie.
    7. Apolonia Wiechetek urodzony(a) 9 luty 1867, Redzyńskie.
    8. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 9 paź. 1871, Redzyńskie.
    9. Marianna Wiechetek urodzony(a) 7 gru. 1874, Redzyńskie.
    10. 2. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Redzyńskie.

  3. 6.  Paweł Zwierz urodzony(a) 26 sty. 1842, Borówek (syn Jędrzej Leopold Zwierz oraz Marianna Helena Wójcik).

    Paweł poślubił(a) Rozalia Wiśniewska 20 sty. 1862, Latowicz. Rozalia (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka) urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Rozalia Wiśniewska urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka).
    Dzieci:
    1. Łucja Zwierz urodzony(a) 11 gru. 1862, Borówek.
    2. Marianna Zwierz urodzony(a) 16 maj 1864, Borówek.
    3. Żyjący
    4. Franciszka Zwierz urodzony(a) 29 wrz. 1869, Borówek.
    5. Mixhał Zwierz urodzony(a) 11 wrz. 1871, Borówek.
    6. Franciszka Zwierz urodzony(a) 9 maj 1881, Borówek.
    7. 3. Małgorzata Zwierz urodzony(a) 14 mar. 1883, Borówek.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. 4. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  3. 10.  Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie (syn Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).

    Idzi poślubił(a) Apolonia Nidek 7 maj 1826, Latowicz. Apolonia (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Szymon Chrzyptowicz urodzony(a) 28 paź. 1827, Redzyńskie.
    2. Jadwiga Chrzyptowicz urodzony(a) 10 paź. 1829, Redzyńskie.
    3. Feliks Chrzyptowicz urodzony(a) 28 maj 1833, Redzyńskie.
    4. 5. Anastazja Chrzyptowicz urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie.
    5. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie.
    6. Jan Chrzyptowicz urodzony(a) 23 sier. 1843, Redzyńskie.
    7. Ludwika Chrzyptowicz urodzony(a) 19 luty 1846, Redzyńskie.
    8. Magdalena Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1851, Redzyńskie.

  5. 12.  Jędrzej Leopold Zwierz urodzony(a) 19 list. 1812, Borówek (syn Hieronim Zwierz oraz Małgorzata Jarzębska).

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Helena Wójcik 10 czer. 1832, Latowicz. Marianna (córka Bolesław Wójcik oraz Eleonora Mazek) urodzony(a) 7 mar. 1812, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Helena Wójcik urodzony(a) 7 mar. 1812, Borówek (córka Bolesław Wójcik oraz Eleonora Mazek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Zwierz urodzony(a) 17 lip. 1833, Borówek.
    2. Marianna Zwierz urodzony(a) 20 czer. 1836, Borówek.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 22 luty 1839, Borówek; zgon 1872, Borówek.
    4. 6. Paweł Zwierz urodzony(a) 26 sty. 1842, Borówek.
    5. Ignacy Zwierz urodzony(a) 27 paź. 1844, Borówek.

  7. 14.  Karol Wiśniewski urodzony(a) 4 list. 1798, Starogród (syn Andrzej Wiśniewski oraz Franciszka Kuchta).

    Karol — Marianna Piłka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Piłka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Wiśniewski urodzony(a) 21 sier. 1822, Starogród.
    2. Damazy Wiśniewski urodzony(a) 10 gru. 1824, Starogród.
    3. Franciszka Wiśniewska urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród.
    4. Marianna Wiśniewska urodzony(a) 25 sty. 1829, Starogród.
    5. Józef Wiśniewski urodzony(a) 1829, Starogród.
    6. Antoni Wiśniewski urodzony(a) 27 maj 1833, Starogród.
    7. Teofila Wiśniewska urodzony(a) 12 lip. 1835, Starogród.
    8. Jan Wiśniewski urodzony(a) 11 czer. 1837, Starogród.
    9. Kacper Wiśniewski urodzony(a) 30 gru. 1840, Starogród.
    10. 7. Rozalia Wiśniewska urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    11. Franciszek Wiśniewski urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    12. Wincenty Wiśniewski urodzony(a) 18 lip. 1845, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.

    Augustyn poślubił(a) Krystyna Kusio 22 list. 1772, Latowicz. Krystyna (córka Piotr Kusio oraz Łucja) urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna Kusio urodzony(a) 1748 (córka Piotr Kusio oraz Łucja); zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 3 paź. 1773, Redzyńskie.
    2. Łucja Wiechetek urodzony(a) 12 gru. 1775, Redzyńskie.
    3. 8. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie.
    4. Jan Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1780, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1781, Redzyńskie.
    5. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 16 lip. 1782, Redzyńskie.
    6. Teodozja Wiechetek urodzony(a) 3 kwie. 1785, Redzyńskie; zgon 1 paź. 1806, Redzyńskie.
    7. Emericella Wiechetek urodzony(a) 30 sty. 1788, Redzyńskie.

  3. 18.  Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Józef poślubił(a) Apolonia Rechnio 23 luty 1778, Latowicz. Apolonia (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja) urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja); zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Śluzek urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. 9. Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie.
    3. Anna Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 19 sty. 1785, Redzyńskie.
    4. Damazy Śluzek urodzony(a) 12 gru. 1785, Redzyńskie.
    5. Euzebiusz Śluzek urodzony(a) 16 gru. 1786, Redzyńskie.
    6. Izabella Śluzek urodzony(a) 28 czer. 1789, Redzyńskie; zgon 17 luty 1845, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 22 kwie. 1792, Redzyńskie.
    8. Baltazar Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1795, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1795, Redzyńskie.
    9. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1797, Redzyńskie.

  5. 20.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. 10. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.

  7. 22.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. 11. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.

  9. 24.  Hieronim Zwierz urodzony(a) 11 sier. 1784, Borówek (syn Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek).

    Hieronim poślubił(a) Małgorzata Jarzębska 15 luty 1803, Latowicz. Małgorzata urodzony(a) 1783. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Jarzębska urodzony(a) 1783.
    Dzieci:
    1. Ignacy Zwierz urodzony(a) 3 luty 1805, Borówek.
    2. Tekla Zwierz urodzony(a) 23 wrz. 1807, Borówek.
    3. Marianna Zwierz urodzony(a) 31 lip. 1810, Borówek.
    4. 12. Jędrzej Leopold Zwierz urodzony(a) 19 list. 1812, Borówek.
    5. Paweł Antoni Zwierz urodzony(a) 6 sty. 1816, Borówek.
    6. Walenty Sebastian Zwierz urodzony(a) 25 sty. 1819, Borówek.
    7. Franciszka Tekla Zwierz urodzony(a) 1 paź. 1821, Borówek.
    8. Magdalena Zwierz urodzony(a) 3 lip. 1824, Borówek.
    9. Barbara Zwierz urodzony(a) 2 gru. 1827, Borówek.

  11. 26.  Bolesław Wójcik urodzony(a) 6 kwie. 1787, Borówek (syn Stefan Wójcik oraz Zofia Paudyna).

    Bolesław poślubił(a) Eleonora Mazek 25 sty. 1807, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Eleonora Mazek
    Dzieci:
    1. Tomasz Wójcik urodzony(a) 21 gru. 1807, Borówek.
    2. Bartłomiej Ludwik Wójcik urodzony(a) 1 wrz. 1810, Borówek.
    3. Bartłomiej Wójcik urodzony(a) 2 wrz. 1810, Borówek.
    4. 13. Marianna Helena Wójcik urodzony(a) 7 mar. 1812, Borówek.
    5. Agata Magdalena Wójcik urodzony(a) 26 sty. 1814, Borówek.
    6. Katarzyna Rozalia Wójcik urodzony(a) 27 sier. 1816, Borówek.
    7. Maycher Balcer Wójcik urodzony(a) 1 sty. 1819, Borówek.
    8. Jędrzej Marcin Wójcik urodzony(a) 17 list. 1820, Borówek; zgon 16 kwie. 1897, Kozłów.
    9. Feliks Wójcik urodzony(a) 27 maj 1827, Borówek.

  13. 28.  Andrzej Wiśniewski urodzony(a) 1766, Starogród; chrzest 30 list. 1766, Parysów (syn Szymon Wiśniewski oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Franciszka Kuchta 14 list. 1790, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Franciszka Kuchta
    Dzieci:
    1. Józef Wiszniewski urodzony(a) 14 mar. 1792, Starogród.
    2. Tekla Wiszniewska urodzony(a) 20 list. 1793, Starogród.
    3. Grzegorz Wiśniewski urodzony(a) 13 mar. 1796, Starogród.
    4. 14. Karol Wiśniewski urodzony(a) 4 list. 1798, Starogród.