Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Damazy Gajowniczek

Damazy Gajowniczek

Mężczyzna 1827 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Damazy Gajowniczek urodzony(a) 14 gru. 1827, Laliny (syn Kazimierz Gajowniczek oraz Małgorzata Łodyga).

    Damazy poślubił(a) Elżbieta Petronella Reda 22 list. 1847, Latowicz. Elżbieta (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Damazy poślubił(a) Jadwiga Malonek 9 luty 1862, Latowicz. Jadwiga (córka Józef Malonek oraz Julianna Trojanek) urodzony(a) , Łukówiec p. Parysów. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska); zgon 7 kwie. 1844, Laliny.

    Kazimierz poślubił(a) Małgorzata Łodyga 14 luty 1819, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Łodyga oraz Agnieszka Bieńko) urodzony(a) 13 lip. 1801, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Łodyga urodzony(a) 13 lip. 1801, Laliny (córka Franciszek Łodyga oraz Agnieszka Bieńko).
    Dzieci:
    1. Franciszka Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 12 mar. 1821, Laliny.
    2. Urszula Gajowniczek urodzony(a) 11 paź. 1823, Laliny; zgon 1 sier. 1854, Laliny.
    3. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 12 czer. 1826, Laliny; zgon 16 luty 1827, Laliny.
    4. 1. Damazy Gajowniczek urodzony(a) 14 gru. 1827, Laliny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 1 sier. 1830, Laliny.
    6. Klara Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1833, Laliny; zgon 2 czer. 1836, Laliny.
    7. Sylwester Gajowniczek urodzony(a) 1 sty. 1837, Laliny; zgon 4 sty. 1838, Laliny.
    8. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1839, Laliny; zgon 29 czer. 1840, Laliny.
    9. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 12 czer. 1843, Laliny; zgon 1 lip. 1844, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. 2. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 6.  Franciszek Łodyga urodzony(a) 1778, Laliny (syn Bartłomiej Łodyga oraz Marianna); zgon 11 mar. 1808, Laliny.

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Bieńko 21 czer. 1795, Latowicz. Agnieszka (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan) urodzony(a) 20 sty. 1771, Iwowe; zgon 29 sier. 1831, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Bieńko urodzony(a) 20 sty. 1771, Iwowe (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan); zgon 29 sier. 1831, Laliny.
    Dzieci:
    1. Monika Łodyga urodzony(a) 2 kwie. 1798, Laliny; zgon 31 sier. 1831, Laliny.
    2. 3. Małgorzata Łodyga urodzony(a) 13 lip. 1801, Laliny.
    3. Józefa Łodyga urodzony(a) 1 maj 1805, Laliny; zgon 19 maj 1824, Laliny.
    4. Janusz Łodyga urodzony(a) 26 luty 1809, Laliny; zgon 15 luty 1810, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 17 gru. 1789, Strachomin.

    Stefan — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1760, Strachomin.
    2. 4. Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin.
    3. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 1 list. 1763, Strachomin; zgon 6 czer. 1768, Strachomin.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1766, Strachomin; zgon 7 mar. 1768, Strachomin.
    5. Dionizy Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1768, Strachomin.
    6. Dominika Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1771, Strachomin.
    7. Róża Gajowniczek urodzony(a) 11 wrz. 1774, Strachomin; zgon 15 wrz. 1774, Strachomin.
    8. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 11 czer. 1776, Strachomin; zgon 3 czer. 1778, Strachomin.
    9. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 8 lip. 1779, Strachomin; zgon 14 kwie. 1793, Strachomin.

  3. 10.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. 5. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  5. 12.  Bartłomiej Łodyga urodzony(a) 1722 (syn N Łodyga); zgon 6 kwie. 1792, Laliny.

    Bartłomiej — Marianna. Marianna urodzony(a) 1725; zgon 31 mar. 1795, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna urodzony(a) 1725; zgon 31 mar. 1795, Laliny.
    Dzieci:
    1. Adalbert Łodyga urodzony(a) 11 kwie. 1756, Laliny; zgon 14 kwie. 1818, Laliny.
    2. Wincenty a Paulo Łodyga urodzony(a) 11 kwie. 1756, Laliny; zgon 6 luty 1759, Laliny.
    3. Walenty Łodyga urodzony(a) 14 luty 1760, Laliny.
    4. Walenty Łodyga urodzony(a) 14 luty 1762, Laliny.
    5. Józef Łodyga urodzony(a) 24 kwie. 1763, Laliny.
    6. Łucja Łodyga urodzony(a) 9 gru. 1765, Laliny; zgon 15 gru. 1765, Laliny.
    7. Elżbieta Łodyga urodzony(a) 10 gru. 1766, Laliny; zgon 15 lip. 1831, Laliny.
    8. Julianna Łodyga urodzony(a) 22 kwie. 1770, Laliny; zgon 26 lip. 1775, Laliny.
    9. Marianna Łodyga urodzony(a) 14 sier. 1775, Laliny; zgon 10 wrz. 1831, Laliny.
    10. 6. Franciszek Łodyga urodzony(a) 1778, Laliny; zgon 11 mar. 1808, Laliny.

  7. 14.  Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 28 mar. 1796, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Salomea Cygan 11 luty 1759, Latowicz. Salomea (córka N Cygan) urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Salomea Cygan urodzony(a) 1743 (córka N Cygan); zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Ewa Bieńko urodzony(a) 29 gru. 1759, Iwowe.
    2. Marianna Bieńko urodzony(a) 8 wrz. 1762, Iwowe.
    3. Benedykt Bieńko urodzony(a) 25 mar. 1765, Iwowe; zgon 24 gru. 1803, Iwowe.
    4. Fryderyk Bieńko urodzony(a) 6 mar. 1768, Iwowe; zgon 19 sty. 1775, Iwowe.
    5. 7. Agnieszka Bieńko urodzony(a) 20 sty. 1771, Iwowe; zgon 29 sier. 1831, Laliny.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe.
    7. Wincenty Bieńko urodzony(a) 3 kwie. 1777, Iwowe; zgon 31 lip. 1777, Iwowe.
    8. Karol Bieńko urodzony(a) 15 list. 1778, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin; zgon 18 maj 1785, Strachomin.
    2. Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712; zgon 30 maj 1767, Strachomin.
    3. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1720, Laliny; zgon 5 czer. 1770, Laliny.
    4. 8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 17 gru. 1789, Strachomin.
    5. Bartłomiej Gajowniczek

  2. 20.  N Wronowski
    Dzieci:
    1. Jan Wronowski urodzony(a) 1715; zgon 13 list. 1765, Oleksianka.
    2. 10. Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe; zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

  3. 24.  N Łodyga
    Dzieci:
    1. Urban Łodyga urodzony(a) 1709, Laliny; zgon 25 mar. 1787, Laliny.
    2. Marcin Łodyga urodzony(a) 1719, Laliny; zgon 28 list. 1779, Laliny.
    3. 12. Bartłomiej Łodyga urodzony(a) 1722; zgon 6 kwie. 1792, Laliny.
    4. Michał Łodyga

  4. 28.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. 14. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  5. 30.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    2. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    3. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    4. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    5. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    6. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    7. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    8. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    9. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    10. 15. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    11. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    12. Żyjący