Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Reda

Marianna Reda

Kobieta 1829 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Reda urodzony(a) 27 kwie. 1829, Wężyczyn (córka Michał Reda oraz Małgorzata Kłos).

    Marianna poślubił(a) Marek Ćmoch 16 luty 1852, Latowicz. Marek (syn Mikołaj Cmoch oraz Franciszka Uścińska) urodzony(a) 13 kwie. 1831, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Józefa Ćmoch urodzony(a) 31 mar. 1857, Dębe Małe.
    2. Franciszka Ćmoch urodzony(a) 18 sier. 1859, Dębe Małe.
    3. Weronika Ćmoch urodzony(a) 17 sier. 1859, Dębe Małe.
    4. Ludwika Ćmoch urodzony(a) 24 sier. 1861, Dębe Małe; zgon 13 czer. 1889, Dębe Małe.
    5. Marianna Ćmoch urodzony(a) 7 wrz. 1864, Dębe Małe.
    6. Katarzyna Czmoch urodzony(a) 19 maj 1866, Dębe Małe.
    7. Teofila Czmoch urodzony(a) 5 maj 1868, Dębe Małe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn (syn Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).

    Michał poślubił(a) Małgorzata Kłos 17 luty 1817, Latowicz. Małgorzata (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda) urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 25 mar. 1823, Wężyczyn.
    2. Piotr Reda urodzony(a) 26 czer. 1826, Wężyczyn.
    3. 1. Marianna Reda urodzony(a) 27 kwie. 1829, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 3 paź. 1832, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn (syn Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).

    Walenty — Franciszka Plichta. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Plichta
    Dzieci:
    1. 2. Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn.
    2. Józef Reda urodzony(a) 23 mar. 1799, Wężyczyn.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 27 mar. 1803, Wężyczyn.
    5. Baltazar Reda urodzony(a) 2 sty. 1806, Wężyczyn; zgon 28 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 3 paź. 1807, Wężyczyn.
    7. Jan Paweł Reda urodzony(a) 16 czer. 1811, Wężyczyn.

  3. 6.  Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Mikołaj — Katarzyna Duda. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Duda
    Dzieci:
    1. Roch Kłos urodzony(a) 16 sier. 1797, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1797, Dąbrówka.
    2. Franciszek Kłos urodzony(a) 8 paź. 1798, Dąbrówka; zgon 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    3. 3. Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    4. Magdalena Kłos urodzony(a) 24 lip. 1802, Dąbrówka.
    5. Scholastyka Kłos urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka.
    6. Marianna Kłos urodzony(a) 19 lip. 1807, Dąbrówka; zgon 27 wrz. 1807, Dąbrówka.
    7. Marcella Kłos urodzony(a) 30 wrz. 1808, Dąbrówka.
    8. Wojciech Marceli Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1811, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1819, Dąbrówka.
    9. Stanisław Teodor Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1815, Dąbrówka; zgon 13 sier. 1815, Dąbrówka.
    10. Antonina Franciszka Kłos urodzony(a) 8 sty. 1817, Dąbrówka; zgon 10 mar. 1817, Dąbrówka.
    11. Balbina Ewa Kłos urodzony(a) 16 gru. 1818, Dąbrówka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. 4. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.

  3. 12.  Antoni Kłos urodzony(a) 1723 (syn N Kłos); zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.

    Antoni — Marianna Luba. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Marianna Luba
    Dzieci:
    1. Anastazja Kłos urodzony(a) 15 gru. 1757, Dąbrówka.
    2. Piotr Kłos urodzony(a) 25 luty 1766, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1766, Dąbrówka.
    3. Klara Kłos urodzony(a) 06.08 1767, Dąbrówka.
    4. Franciszek Kłos urodzony(a) 08.03 1770, Dąbrówka; zgon 07.08,1770, Dąbrówka.
    5. 6. Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka.
    6. Faustyn Kłos urodzony(a) 16 luty 1775, Dąbrówka.
    7. Maciej Kłos


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Reda
    Dzieci:
    1. 8. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  2. 24.  N Kłos
    Dzieci:
    1. 12. Antoni Kłos urodzony(a) 1723; zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.
    2. Mikołaj Kłos urodzony(a) 1729; zgon 15 paź. 1769, Latowicz.