Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Zawilińska

Marianna Zawilińska

Kobieta 1884 - 1942  (58 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Zawilińska urodzony(a) 20 mar. 1884, Chyżyny (córka Walenty Zawiliński oraz Julianna Wójcik); zgon 9 kwie. 1942, Dębe Małe.

    Marianna poślubił(a) Ignacy Sabak 15 luty 1905, Latowicz. Ignacy (syn Błażej Sabak oraz Ludwika Ćmoch) urodzony(a) 25 lip. 1880, Dębe Małe; zgon 16 luty 1954, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisław Sabak urodzony(a) 6 mar. 1906, Dębe Małe; zgon 4 paź. 1991, Dębe Małe.
    2. Piotr Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1908, Dębe Małe; zgon 26 czer. 2001, Dębe Małe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Zawiliński urodzony(a) 11 luty 1850, Chyżyny (syn Piotr Zawiliński oraz Marianna Julianna Reda).

    Walenty poślubił(a) Julianna Wójcik 19 luty 1871, Latowicz. Julianna (córka Teodor Wójcik oraz Marianna Józefa Chrust) urodzony(a) 19 maj 1850, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Wójcik urodzony(a) 19 maj 1850, Chyżyny (córka Teodor Wójcik oraz Marianna Józefa Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Zawiliński urodzony(a) 25 mar. 1872, Chyżyny.
    2. Piotr Zawiliński urodzony(a) 1878, Chyżyny.
    3. 1. Marianna Zawilińska urodzony(a) 20 mar. 1884, Chyżyny; zgon 9 kwie. 1942, Dębe Małe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Zawiliński (syn Piotr Zawileński oraz Anastazja Janus).

    Piotr poślubił(a) Marianna Julianna Reda 24 sty. 1830, Latowicz. Marianna (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 3 paź. 1833, Chyżyny.
    2. Marcjanna Zawilińska urodzony(a) 21 maj 1836, Chyżyny.
    3. Ludwik Zawiliński urodzony(a) 17 sier. 1838, Chyżyny.
    4. Tomasz Zawiliński urodzony(a) 13 gru. 1842, Chyżyny.
    5. Franciszka Zawilińska urodzony(a) 25 luty 1845, Chyżyny.
    6. Magdalena Zawilińska urodzony(a) 21 czer. 1847, Chyżyny; zgon 22 maj 1913, Laliny.
    7. 2. Walenty Zawiliński urodzony(a) 11 luty 1850, Chyżyny.
    8. Jan Zawiliński urodzony(a) 12 czer. 1853, Chyżyny.
    9. Katarzyna Zawilińska urodzony(a) 5 wrz. 1858, Chyżyny.

  3. 6.  Teodor Wójcik urodzony(a) 7 list. 1825, Transbór (syn Stanisław Wójcik oraz Franciszka Budzińska).

    Teodor poślubił(a) Marianna Józefa Chrust 9 luty 1846, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Chrust oraz Teresa Bobotek) urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Józefa Chrust urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny (córka Mikołaj Chrust oraz Teresa Bobotek).
    Dzieci:
    1. Wincenty Wójcik urodzony(a) 18 lip. 1848, Chyżyny.
    2. 3. Julianna Wójcik urodzony(a) 19 maj 1850, Chyżyny.
    3. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 list. 1851, Chyżyny.
    4. Zuzanna Wójcik urodzony(a) 16 wrz. 1853, Chyżyny.
    5. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 24 wrz. 1857, Chyżyny.
    6. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1 kwie. 1863, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny (syn Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek); zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Anastazja Janus 21 sty. 1809, Latowicz. Anastazja (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek) urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny (córka Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).
    Dzieci:
    1. 4. Piotr Zawiliński
    2. Jan Mateusz Zawileński urodzony(a) 18 wrz. 1811, Chyżyny.

  3. 10.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. 5. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.

  5. 12.  Stanisław Wójcik urodzony(a) 12 maj 1794, Transbór (syn Andrzej Wójcik oraz Weronika).

    Stanisław — Franciszka Budzińska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Budzińska
    Dzieci:
    1. 6. Teodor Wójcik urodzony(a) 7 list. 1825, Transbór.
    2. Szymon Wójcik urodzony(a) 16 lip. 1828, Transbór.
    3. Agata Wójcik urodzony(a) 16 luty 1832, Transbór.

  7. 14.  Mikołaj Chrust urodzony(a) 10 wrz. 1797, Chyżyny (syn Maciej Chróst oraz Zofia Dyła).

    Mikołaj poślubił(a) Teresa Bobotek 9 luty 1817, Latowicz. Teresa (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz) urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Teresa Bobotek urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Józefa Chrust urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny.
    2. Rafał Benedykt Chrust urodzony(a) 23 mar. 1821, Chyżyny.
    3. Kajetan Chrust urodzony(a) 6 sier. 1823, Chyżyny.
    4. Katarzyna Chrust urodzony(a) 10 list. 1825, Chyżyny.
    5. Anastazja Chrust urodzony(a) 22 sty. 1826, Chyżyny.
    6. Ludwika Chrust urodzony(a) 16 luty 1829, Chyżyny.
    7. Anastazja Marianna Chrust urodzony(a) 3 kwie. 1831, Chyżyny.
    8. Piotr Chrust urodzony(a) 29 kwie. 1834, Chyżyny.
    9. Wojciech Chrust urodzony(a) 11 kwie. 1836, Chyżyny.
    10. Weronika Chrust urodzony(a) 15 luty 1838, Chyżyny.
    11. Grzegorz Chrust urodzony(a) 10 mar. 1840, Chyżyny.
    12. Bonifacy Chrust urodzony(a) 13 maj 1842, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 1737, Wielgolas (syn N Zawiliński); zgon 23 wrz. 1776, Transbór.

    Bartłomiej poślubił(a) Elżbieta Śluzek 23 wrz. 1776, Latowicz. Elżbieta urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Elżbieta Śluzek urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    2. Stanisław Zawiliński urodzony(a) 5 maj 1779, Chyżyny.
    3. Agata Zawileńska urodzony(a) 18 wrz. 1780, Chyżyny.
    4. Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny.
    5. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    6. Walenty Zawileński urodzony(a) 29 maj 1786, Chyżyny.
    7. 8. Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.
    8. Ludysław Zawileński urodzony(a) 3 paź. 1790, Chyżyny.

  3. 18.  Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).

    Stanisław poślubił(a) Anastazja Świątek 3 luty 1788, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 9. Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny.
    2. Onufry Janus urodzony(a) 12 czer. 1791, Chyżyny.
    3. Franciszek Janus urodzony(a) 30 mar. 1794, Chyżyny.
    4. Justyna Janus urodzony(a) 15 sty. 1797, Chyżyny.
    5. Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny.

  5. 20.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  7. 24.  Andrzej Wójcik urodzony(a) 3 czer. 1758, Transbór (syn Jakub Wójcik oraz Jadwiga).

    Andrzej — Weronika. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Weronika
    Dzieci:
    1. 12. Stanisław Wójcik urodzony(a) 12 maj 1794, Transbór.

  9. 28.  Maciej Chróst urodzony(a) 21 wrz. 1775, Kamionka (syn Grzegorz Chróst oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Zofia Dyła 6 list. 1796, Latowicz. Zofia (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek) urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. 14. Mikołaj Chrust urodzony(a) 10 wrz. 1797, Chyżyny.
    2. Grzegorz Chrust urodzony(a) 5 mar. 1802, Chyżyny.
    3. Wojciech Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1804, Chyżyny.
    4. Żyjący
    5. Urszula Chrust urodzony(a) 1816, Chyżyny.
    6. Wincenty Chrust urodzony(a) 1817, Chyżyny.
    7. Rozalia Chrust urodzony(a) 1804, Chyżyny.
    8. Ambroży Chrust urodzony(a) 1807, Chyżyny.

  11. 30.  Wincenty Bobotek urodzony(a) 8 kwie. 1775, Chyżyny (syn Franciszek Bobotek oraz Marianna Jaworska).

    Wincenty poślubił(a) Elżbieta Zwierz 1 list. 1801, Latowicz. Elżbieta (córka Andrzej Zwierz oraz Marianna Górska) urodzony(a) 6 lip. 1781, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Elżbieta Zwierz urodzony(a) 6 lip. 1781, Chyżyny (córka Andrzej Zwierz oraz Marianna Górska).
    Dzieci:
    1. 15. Teresa Bobotek urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny.
    2. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 29 maj 1803, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Łucja Bobotek urodzony(a) 14 gru. 1806, Chyżyny; zgon 3 maj 1807, Chyżyny.
    5. Kacper Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1809, Chyżyny; zgon 8 sty. 1809, Chyżyny.
    6. Franciszka Bobotek urodzony(a) 1812, Chyżyny.
    7. Franciszka Marta Bobotek urodzony(a) 27 paź. 1810, Chyżyny.