Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jakub Okrzeja

Jakub Okrzeja

Mężczyzna 1850 - 1875  (24 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jakub Okrzeja urodzony(a) 22 lip. 1850, Laliny (syn Gabriel Okrzeja oraz Katarzyna Skorupa); zgon 25 mar. 1875, Laliny.

    Jakub poślubił(a) Marianna Goska 22 list. 1868, Latowicz. Marianna (córka Wojciech Goska oraz Franciszka Wielgopolanin) urodzony(a) 17 gru. 1848, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1935, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisław Okrzeja urodzony(a) 5 czer. 1870, Laliny.
    2. Marcella Okrzeja urodzony(a) 15 sty. 1872, Laliny; zgon 25 sier. 1951, Laliny.
    3. Piotr Okrzeja urodzony(a) 4 wrz. 1874, Laliny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Gabriel Okrzeja urodzony(a) 21 mar. 1810, Laliny (syn Stefan Okrzeja oraz Teodora ( Teresa ) Pazura); zgon 14 luty 1851, Laliny.

    Gabriel poślubił(a) Katarzyna Skorupa 15 luty 1830, Latowicz. Katarzyna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek); zgon 24 luty 1890, Laliny.
    Dzieci:
    1. Augustyn Okrzeja urodzony(a) 26 sier. 1831, Laliny; zgon 2 czer. 1836, Laliny.
    2. Walenty Okrzeja urodzony(a) 9 luty 1834, Laliny.
    3. Jan Okrzeja urodzony(a) 4 lip. 1837, Laliny; zgon 10 paź. 1842, Laliny.
    4. Erazm Okrzeja urodzony(a) 17 czer. 1841, Laliny; zgon 25 mar. 1875, Laliny.
    5. 1. Jakub Okrzeja urodzony(a) 22 lip. 1850, Laliny; zgon 25 mar. 1875, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stefan Okrzeja urodzony(a) 3 wrz. 1780, Iwowe (syn Kacper Okrzeja oraz Elżbieta Pęśko); zgon 17 sier. 1834, Laliny.

    Stefan poślubił(a) Teodora ( Teresa ) Pazura 6 luty 1803, Latowicz. Teodora (córka Jakub Pazura oraz Marianna Mikos) urodzony(a) 4 czer. 1787, Laliny; zgon 11 kwie. 1851, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teodora ( Teresa ) Pazura urodzony(a) 4 czer. 1787, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna Mikos); zgon 11 kwie. 1851, Laliny.
    Dzieci:
    1. 2. Gabriel Okrzeja urodzony(a) 21 mar. 1810, Laliny; zgon 14 luty 1851, Laliny.
    2. Marianna Okrzeja urodzony(a) 9 wrz. 1806, Laliny; zgon 15 luty 1810, Laliny.
    3. Franciszka Kunegunda Okrzeja urodzony(a) 9 mar. 1812, Laliny.
    4. Jan Sylwester Okrzeja urodzony(a) 27 gru. 1814, Laliny; zgon 11 sier. 1842, Laliny.
    5. Paweł Okrzeja urodzony(a) 25 sty. 1822, Laliny.
    6. Stanisław Okrzeja urodzony(a) 17 kwie. 1826, Laliny.

  3. 6.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. 3. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kacper Okrzeja (syn N Okrzeja).

    Kacper poślubił(a) Elżbieta Pęśko 1 luty 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. 4. Stefan Okrzeja urodzony(a) 3 wrz. 1780, Iwowe; zgon 17 sier. 1834, Laliny.
    2. Franciszek Okrzeja urodzony(a) 1 kwie. 1783, Iwowe.
    3. Izabella Okrzeja urodzony(a) 9 list. 1786, Iwowe.
    4. Pulcheria Okrzeja urodzony(a) 19 lip. 1789, Iwowe; zgon 10 kwie. 1790, Iwowe.
    5. Fryderyk Okrzeja urodzony(a) 6 kwie. 1791, Iwowe.
    6. Katarzyna Okrzeja urodzony(a) 26 kwie. 1794, Iwowe.
    7. Franciszka Okrzeja urodzony(a) 23 sier. 1797, Iwowe; zgon 10 maj 1834, Laliny.

  3. 10.  Jakub Pazura urodzony(a) 1754 (syn Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 sty. 1804, Laliny.

    Jakub — Marianna Mikos. Marianna urodzony(a) , Chromin; zgon 4 wrz. 1793, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Mikos urodzony(a) , Chromin; zgon 4 wrz. 1793, Laliny.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Pazura urodzony(a) 27 sty. 1770, Laliny.
    2. Scholastyka Pazura urodzony(a) 11 luty 1772, Laliny.
    3. Kornelia Pazura urodzony(a) 22 mar. 1775, Laliny; zgon 21 wrz. 1775, Laliny.
    4. Katarzyna Pazura urodzony(a) 21 kwie. 1782, Laliny; zgon 2 gru. 1784, Laliny.
    5. 5. Teodora ( Teresa ) Pazura urodzony(a) 4 czer. 1787, Laliny; zgon 11 kwie. 1851, Laliny.
    6. Benedykt Pazura urodzony(a) 22 mar. 1790, Laliny; zgon 8 gru. 1790, Laliny.
    7. Jan Pazura urodzony(a) 30 paź. 1791, Laliny; zgon 3 list. 1791, Laliny.
    8. Rozalia Pazura urodzony(a) 2 wrz. 1793, Laliny; zgon 10 lip. 1794, Laliny.

  5. 12.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 6. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 14.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 7. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Okrzeja
    Dzieci:
    1. Adalbert Okrzeja
    2. Andrzej Okrzeja
    3. Ignacy Okrzeja urodzony(a) 1729, Oleksianka; zgon 20 wrz. 1809, Oleksianka.
    4. Jakub Okrzeja urodzony(a) 1730, Iwowe; zgon 20 sier. 1800, Laliny.
    5. Antoni Okrzeja urodzony(a) 1738, Iwowe; zgon 30 czer. 1778, Iwowe.
    6. 8. Kacper Okrzeja
    7. Marcin Okrzeja urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 gru. 1790, Iwowe.
    8. Zofia Okrzeja urodzony(a) 1718; zgon 10 gru. 1778, Latowicz.
    9. Brygida Okrzeja

  2. 20.  Jakub Pazura urodzony(a) 1709 (syn N Pazura); zgon 10 wrz. 1779, Laliny.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  3. 21.  Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny.
    Dzieci:
    1. Wiktoria Pazura urodzony(a) 1734, Laliny; zgon 22 wrz. 1794, Laliny.
    2. Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny; zgon 17 lip. 1799, Laliny.
    3. Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    4. 10. Jakub Pazura urodzony(a) 1754; zgon 8 sty. 1804, Laliny.
    5. Józef Pazura urodzony(a) 16 mar. 1756, Laliny; zgon 28 czer. 1756, Laliny.
    6. Szymon Pazura urodzony(a) 2 list. 1757, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    7. Wojciech Pazura urodzony(a) 3 kwie. 1760, Laliny.
    8. Zuzanna Pazura urodzony(a) 2 maj 1761, Laliny.
    9. Antonina Pazura urodzony(a) 2 wrz. 1764, Laliny; zgon 13 kwie. 1809, Laliny.
    10. Łucja Pazura urodzony(a) 28 wrz. 1766, Laliny.
    11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 31 mar. 1768, Laliny; zgon 25 kwie. 1768, Laliny.
    12. Regina Pazura urodzony(a) 14 wrz. 1770, Laliny; zgon 5 mar. 1771, Laliny.

  4. 24.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. 12. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa

  5. 28.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. 14. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.