Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Filip Jakub Kowalski

Filip Jakub Kowalski

Mężczyzna 1823 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Krystyna Gielo).

    Filip poślubił(a) Zuzanna Pielasa 10 lip. 1842, Latowicz. Zuzanna (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Karol Kowalski urodzony(a) 1844, Redzyńskie.
    2. Klara Kowalska urodzony(a) 7 sier. 1845, Redzyńskie.
    3. Julianna Kowalska urodzony(a) 20 maj 1848, Redzyńskie.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 18 lip. 1850, Redzyńskie; zgon 18 sty. 1890, Redzyńskie.
    5. Antoni Kowalski urodzony(a) 31,05.1853, Redzyńskie.
    6. Jan Kowalski urodzony(a) 15 maj 1856, Redzyńskie.
    7. Tomasz Kowalski urodzony(a) 18 gru. 1858, Redzyńskie.
    8. Anastazja Kowalska urodzony(a) 24 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Anastazja Kowalska urodzony(a) 21 gru. 1862, Redzyńskie.
    10. Franciszka Kowalska urodzony(a) 30 mar. 1864, Redzyńskie.
    11. Piotr Kowalski urodzony(a) 23 kwie. 1867, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Szymon Kowalski urodzony(a) 1786 (syn Adalbertus Kowalski oraz Małgorzata Kowalska).

    Szymon poślubił(a) Krystyna Gielo 25 luty 1810, Latowicz. Krystyna (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Krystyna Gielo urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Antonina Marianna Kowalska urodzony(a) 31 maj 1811, Redzyńskie.
    2. Ignacy Piotr Kowalski urodzony(a) 29 lip. 1812, Redzyńskie.
    3. Rozalia Marianna Kowalska urodzony(a) 1 wrz. 1813, Redzyńskie; zgon 24 sty. 1885, Laliny.
    4. Kacper Antoni Kowalski urodzony(a) 9 sty. 1816, Redzyńskie.
    5. Hilary Paweł Kowalski urodzony(a) 12 sty. 1817, Redzyńskie.
    6. Łukasz Franciszek Kowalski urodzony(a) 16 paź. 1820, Redzyńskie.
    7. Jędrzej Grzegorz Kowalski urodzony(a) 26 list. 1821, Redzyńskie.
    8. 1. Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 6.  Tomasz Gielo (syn N Gielo).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Reda 1 luty 1784, Latowicz. Katarzyna (córka Marcin Reda oraz Marianna Rechniowa) urodzony(a) 26 list. 1760, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 7.  Katarzyna Reda urodzony(a) 26 list. 1760, Strachomin (córka Marcin Reda oraz Marianna Rechniowa).
    Dzieci:
    1. Karol Boromeusz Gielo urodzony(a) 4 list. 1785, Strachomin.
    2. Kornelia Gielo urodzony(a) 23 wrz. 1787, Strachomin; zgon 7 sty. 1788, Strachomin.
    3. Teresa Gielo urodzony(a) 19 paź. 1788, Strachomin.
    4. Filip Jakub Gielo urodzony(a) 1 maj 1790, Strachomin; zgon 5 gru. 1790, Strachomin.
    5. Józefat Gielo urodzony(a) 24 wrz. 1791, Strachomin.
    6. 3. Krystyna Gielo urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin.
    7. Marianna Gielo urodzony(a) 7 sier. 1796, Strachomin; zgon 11 sier. 1796, Strachomin.
    8. Adalbertus Gielo urodzony(a) 24 kwie. 1798, Strachomin; zgon 11 kwie. 1799, Strachomin.
    9. Marcin Gielo urodzony(a) 9 wrz. 1800, Strachomin.
    10. Marianna Gielo urodzony(a) 27 czer. 1803, Strachomin.
    11. Piotr Gielo urodzony(a) 1 czer. 1806, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 12.  N Gielo
    Dzieci:
    1. Krzysztof Gielo urodzony(a) 1712; zgon 19 paź. 1812, Oleksianka.
    2. Paweł Gielo urodzony(a) 1722; zgon 8 paź. 1786, Oleksianka.
    3. Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka; zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.
    4. Andrzej Gielo urodzony(a) 1724; zgon 11 gru. 1774, Strachomin.
    5. Stanisław Gielo urodzony(a) 1725; zgon 19 luty 1793, Strachomin.
    6. Andrzej Gielo
    7. 6. Tomasz Gielo
    8. Tomasz Gielo

  2. 14.  Marcin Reda urodzony(a) 1725 (syn N Reda); zgon 14 sty. 1795, Strachomin.

    Marcin poślubił(a) Marianna Rechniowa [Arkusz rodzinny]


  3. 15.  Marianna Rechniowa
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 1 maj 1759, Strachomin.
    2. 7. Katarzyna Reda urodzony(a) 26 list. 1760, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 28.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. 14. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.