Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Grzegorz Chrust

Grzegorz Chrust

Mężczyzna 1854 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Grzegorz Chrust urodzony(a) 11 mar. 1854, Kamionka (syn Walenty Chrust oraz Anna Dąbrowska).

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Maciejec 17 sty. 1881, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Grzegorz Maciejec oraz Agnieszka Antonina Majak) urodzony(a) 1 paź. 1863, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Aleksandra Chrust urodzony(a) 8 mar. 1888, Latowicz; was buried 5 lip. 1918.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Chrust urodzony(a) 1831, Kamionka (syn Józef Chróst oraz Zofia Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Anna Dąbrowska 4 luty 1850, Latowicz. Anna (córka Kazimierz Dąbrowski oraz Katarzyna Luba) urodzony(a) 1826, Skupie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anna Dąbrowska urodzony(a) 1826, Skupie (córka Kazimierz Dąbrowski oraz Katarzyna Luba).
    Dzieci:
    1. 1. Grzegorz Chrust urodzony(a) 11 mar. 1854, Kamionka.
    2. Rozalia Chróst urodzony(a) 23 sier. 1856, Kamionka.
    3. Helena Chróst urodzony(a) 22 lip. 1859, Kamionka.
    4. Aleksandra Chróst urodzony(a) 26 mar. 1862, Kamionka.
    5. Ludwika Chrust urodzony(a) 14 sier. 1863, Latowicz.
    6. Józef Chrust urodzony(a) 28 luty 1867, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka (syn Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).

    Józef poślubił(a) Zofia Gajowniczek Zofia (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka) urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka).
    Dzieci:
    1. 2. Walenty Chrust urodzony(a) 1831, Kamionka.
    2. Łucja Chróst urodzony(a) 11 gru. 1835, Kamionka.
    3. Andrzej Chrust urodzony(a) 26 list. 1838, Kamionka.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 10 wrz. 1842, Kamionka.
    5. Łucja Chróst urodzony(a) 6 gru. 1844, Kamionka.
    6. Szczepan Chrust urodzony(a) 11 gru. 1848, Kamionka.

  3. 6.  Kazimierz Dąbrowski urodzony(a) 1796, Skupie.

    Kazimierz — Katarzyna Luba. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Luba
    Dzieci:
    1. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 1817, Skupie.
    2. Jan Dąbrowski urodzony(a) 1819, Skupie.
    3. 3. Anna Dąbrowska urodzony(a) 1826, Skupie.
    4. Józef Dąbrowski urodzony(a) 1831, Skupie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka (syn Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).

    Damazy poślubił(a) Marianna Jesień 7 czer. 1789, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus) urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus).
    Dzieci:
    1. Anastazja Chróst urodzony(a) 18 kwie. 1791, Kamionka; zgon 19 sty. 1796, Kamionka.
    2. Franciszka Chróst urodzony(a) 17 mar. 1793, Kamionka.
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 15 list. 1795, Kamionka; zgon 2 sier. 1808, Kamionka.
    4. Damazy Chróst urodzony(a) 11 paź. 1799, Kamionka; zgon 17 lip. 1808, Kamionka.
    5. Monika Marcella Chróst urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    6. Kazimierz Chróst urodzony(a) 28 luty 1802, Kamionka; zgon 12 lip. 1805, Kamionka.
    7. 4. Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka.
    8. Augustyn Chróst urodzony(a) 5 lip. 1810, Kamionka.
    9. Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka.

  3. 10.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Magdalena Kenecka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Kenecka
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.
    2. Hieronim Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1799, Strachomin.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 24 wrz. 1801, Strachomin.
    4. 5. Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 maj 1807, Strachomin.
    6. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735 (syn N Chrust); zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.

    Adalbertus poślubił(a) Małgorzata Woyt 16 sty. 1757, Latowicz. Małgorzata urodzony(a) 1731; zgon 13 maj 1790, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Woyt urodzony(a) 1731; zgon 13 maj 1790, Kamionka.
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 6 gru. 1757, Kamionka.
    2. Marianna Chrust
    3. Regina Chrust urodzony(a) 19 czer. 1760, Kamionka.
    4. Laurenty Chróst urodzony(a) 22 wrz. 1761, Kamionka.
    5. Franciszka Chróst urodzony(a) 1 kwie. 1764, Kamionka.
    6. Tomasz Chróst urodzony(a) 4 mar. 1766, Kamionka; zgon 14 luty 1767, Kamionka.
    7. 8. Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka.
    8. Paweł Chróst urodzony(a) 1 lip. 1770, Kamionka.
    9. Gabriel Chróst urodzony(a) 20 mar. 1775, Kamionka.

  3. 18.  Baltazar Jesień urodzony(a) 1741, Chyżyny (syn Sebastian Jesień); zgon 5 mar. 1813, Chyżyny.

    Baltazar poślubił(a) Marianna Dejus [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Dejus
    Dzieci:
    1. Ewa Jesień urodzony(a) 16 gru. 1764, Chyżyny.
    2. Marcella Jesień urodzony(a) 11 sty. 1767, Chyżyny.
    3. Brygida Jesień urodzony(a) 23 paź. 1768, Chyżyny.
    4. Mateusz Jesień urodzony(a) 23 wrz. 1770, Chyżyny.
    5. 9. Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny.
    6. Barbara Jesień urodzony(a) 3 gru. 1778, Chyżyny.

  5. 20.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.