Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Janina Chrust

Janina Chrust

Kobieta 1907 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Janina Chrust urodzony(a) 17 sier. 1907, Latowicz (córka Tomasz Chrust oraz Weronika Wołkowiecka, 699442).

    Janina poślubił(a) Jan Osiak 27 kwie. 1932, Latowicz. Jan (syn Franciszek Osiak oraz Antonina Bogusz) urodzony(a) 1897, Starowola. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Chrust urodzony(a) 28 paź. 1871, Latowicz (syn Andrzej Chrust oraz Weronika Sytek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Wołkowiecka, 699442 15 wrz. 1895, Latowicz. Weronika (córka Mikołaj Wołkowiecki oraz Teofila Kawka) urodzony(a) 4 paź. 1871, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Wołkowiecka, 699442 urodzony(a) 4 paź. 1871, Latowicz (córka Mikołaj Wołkowiecki oraz Teofila Kawka).
    Dzieci:
    1. Ludwika Chrust urodzony(a) 8 lip. 1898, Latowicz.
    2. Stanisław Chrust urodzony(a) 14 luty 1904, Latowicz.
    3. 1. Janina Chrust urodzony(a) 17 sier. 1907, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Chrust urodzony(a) 26 list. 1838, Kamionka (syn Józef Chróst oraz Zofia Gajowniczek).

    Andrzej poślubił(a) Weronika Sytek 5 lip. 1869, Latowicz. Weronika (córka Tomasz Sytek oraz Marcella Pieniak) urodzony(a) 21 paź. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Weronika Sytek urodzony(a) 21 paź. 1849, Latowicz (córka Tomasz Sytek oraz Marcella Pieniak).
    Dzieci:
    1. 2. Tomasz Chrust urodzony(a) 28 paź. 1871, Latowicz.
    2. Marianna Chrust urodzony(a) 29 sty. 1875, Latowicz.
    3. Helena Chrust urodzony(a) 28 mar. 1877, Latowicz.
    4. Helena Chrust urodzony(a) 17 czer. 1878, Latowicz.
    5. Anna Chrust urodzony(a) 26 lip. 1881, Latowicz.

  3. 6.  Mikołaj Wołkowiecki urodzony(a) 1842, Węgrów.

    Mikołaj poślubił(a) Teofila Kawka 21 czer. 1869, Latowicz. Teofila (córka Onufry Antoni Kawka oraz Marianna Julianna Suda) urodzony(a) 18 paź. 1847, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teofila Kawka urodzony(a) 18 paź. 1847, Latowicz (córka Onufry Antoni Kawka oraz Marianna Julianna Suda).
    Dzieci:
    1. Marianna Wołkowiecka, 699442 urodzony(a) 21 kwie. 1870, Latowicz.
    2. 3. Weronika Wołkowiecka, 699442 urodzony(a) 4 paź. 1871, Latowicz.
    3. Józef Wołkowiecki, 699442 urodzony(a) 27 paź. 1876, Latowicz.
    4. Jan Wołkowiecki, 699442 urodzony(a) 10 lip. 1879, Latowicz; zgon 1941.
    5. Stanisław Wołkowiecki urodzony(a) 31 sty. 1882, Latowicz; zgon 3 list. 1949, Latowicz.
    6. Piotr Wołkowiecki, 699442 urodzony(a) 9 maj 1885, Latowicz.
    7. Feliksa Wołkowiecka, 699442 urodzony(a) 15 list. 1887, Latowicz.
    8. Zofia Wołkowiecka urodzony(a) 29 paź. 1889, Latowicz.
    9. Władysław Wołkowiecki urodzony(a) 21 sier. 1891, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka (syn Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).

    Józef poślubił(a) Zofia Gajowniczek Zofia (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka) urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Magdalena Kenecka).
    Dzieci:
    1. Walenty Chrust urodzony(a) 1831, Kamionka.
    2. Łucja Chróst urodzony(a) 11 gru. 1835, Kamionka.
    3. 4. Andrzej Chrust urodzony(a) 26 list. 1838, Kamionka.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 10 wrz. 1842, Kamionka.
    5. Łucja Chróst urodzony(a) 6 gru. 1844, Kamionka.
    6. Szczepan Chrust urodzony(a) 11 gru. 1848, Kamionka.

  3. 10.  Tomasz Sytek urodzony(a) 17 gru. 1797, Latowicz (syn Feliks Sytek oraz Julianna Rechnio).

    Tomasz poślubił(a) Marcella Pieniak 26 list. 1821, Latowicz. Marcella (córka Ignacy Pieniak oraz Rozalia Kawka) urodzony(a) 21 lip. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marcella Pieniak urodzony(a) 21 lip. 1796, Latowicz (córka Ignacy Pieniak oraz Rozalia Kawka).
    Dzieci:
    1. Michał Sytek urodzony(a) 16 wrz. 1826, Latowicz.
    2. Katarzyna Sytek urodzony(a) 28 list. 1830, Latowicz.
    3. Karol Sytek urodzony(a) 29 paź. 1833, Latowicz.
    4. Anastazja Sytek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Latowicz.
    5. Wawrzyniec Sytek urodzony(a) 8 sier. 1842, Latowicz.
    6. 5. Weronika Sytek urodzony(a) 21 paź. 1849, Latowicz.

  5. 14.  Onufry Antoni Kawka urodzony(a) 9 czer. 1819, Latowicz (syn Piotr Kawka oraz Tekla Bąkowska).

    Onufry poślubił(a) Marianna Julianna Suda 20 luty 1843, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Suda oraz Petronella Michna) urodzony(a) 1819, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Marianna Julianna Suda urodzony(a) 1819, Latowicz (córka Franciszek Suda oraz Petronella Michna).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Kawka urodzony(a) 20 list. 1843, Latowicz.
    2. Piotr Kawka urodzony(a) 28 lip. 1846, Latowicz.
    3. 7. Teofila Kawka urodzony(a) 18 paź. 1847, Latowicz.
    4. Agnieszka Kawka urodzony(a) 18 sty. 1850, Latowicz.
    5. Piotr Kawka urodzony(a) 26 czer. 1852, Latowicz.
    6. Ewa Kawka urodzony(a) 9 gru. 1855, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka (syn Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).

    Damazy poślubił(a) Marianna Jesień 7 czer. 1789, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus) urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus).
    Dzieci:
    1. Anastazja Chróst urodzony(a) 18 kwie. 1791, Kamionka; zgon 19 sty. 1796, Kamionka.
    2. Franciszka Chróst urodzony(a) 17 mar. 1793, Kamionka.
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 15 list. 1795, Kamionka; zgon 2 sier. 1808, Kamionka.
    4. Damazy Chróst urodzony(a) 11 paź. 1799, Kamionka; zgon 17 lip. 1808, Kamionka.
    5. Monika Marcella Chróst urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    6. Kazimierz Chróst urodzony(a) 28 luty 1802, Kamionka; zgon 12 lip. 1805, Kamionka.
    7. 8. Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka.
    8. Augustyn Chróst urodzony(a) 5 lip. 1810, Kamionka.
    9. Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka.

  3. 18.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Magdalena Kenecka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Kenecka
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.
    2. Hieronim Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1799, Strachomin.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 24 wrz. 1801, Strachomin.
    4. 9. Zofia Gajowniczek urodzony(a) 11 maj 1804, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 maj 1807, Strachomin.
    6. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 9 sty. 1798, Strachomin.

  5. 20.  Feliks Sytek urodzony(a) 1 wrz. 1773, Latowicz (syn Kazimierz Sytek oraz Ewa Mazek).

    Feliks poślubił(a) Julianna Rechnio 21 lip. 1793, Latowicz. Julianna (córka Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł) urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Julianna Rechnio urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka (córka Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Sytek urodzony(a) 28 list. 1794, Latowicz.
    2. Józef Sytek urodzony(a) 20 mar. 1796, Latowicz.
    3. 10. Tomasz Sytek urodzony(a) 17 gru. 1797, Latowicz.
    4. Stanisław Sytek urodzony(a) 16 list. 1800, Latowicz.
    5. Anna Sytek urodzony(a) 1 sier. 1802, Latowicz.
    6. Franciszek Sytek urodzony(a) 2 kwie. 1806, Latowicz.
    7. Błażej Sytek urodzony(a) 3 luty 1805, Latowicz.
    8. Marianna Łucja Sytek urodzony(a) 9 gru. 1810, Latowicz.
    9. Marianna Sytek urodzony(a) 10 gru. 1810, Latowicz.
    10. Józef Sytek urodzony(a) 5 kwie. 1812, Latowicz.
    11. Józef Kazimierz Sytek urodzony(a) 3 kwie. 1812, Latowicz.

  7. 22.  Ignacy Pieniak urodzony(a) 1 luty 1756, Latowicz (syn Walenty Pieniak oraz Jadwiga).

    Ignacy poślubił(a) Rozalia Kawka 24 lip. 1791, Latowicz. Rozalia (córka Mikołaj Kawka oraz Marianna) urodzony(a) 29 sier. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Rozalia Kawka urodzony(a) 29 sier. 1762, Latowicz (córka Mikołaj Kawka oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Helena Pieniak urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz.
    2. 11. Marcella Pieniak urodzony(a) 21 lip. 1796, Latowicz.
    3. Klara Pieniak urodzony(a) 12 sier. 1797, Latowicz; zgon 17 sier. 1797, Latowicz.
    4. Magdalena Pieniak urodzony(a) 24 maj 1799, Latowicz.
    5. Rozalia Pieniak urodzony(a) 26 sier. 1800, Latowicz.
    6. Petronella Pieniak urodzony(a) 19 kwie. 1803, Latowicz.
    7. Marianna Pieniak urodzony(a) 3 sty. 1805, Latowicz.

  9. 28.  Piotr Kawka urodzony(a) 31 sty. 1786, Latowicz (syn Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska).

    Piotr poślubił(a) Tekla Bąkowska Tekla (córka Szymon Bączkowski oraz Franciszka Sabak) urodzony(a) 22 wrz. 1781, Latowicz - Wymyśle. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Tekla Bąkowska urodzony(a) 22 wrz. 1781, Latowicz - Wymyśle (córka Szymon Bączkowski oraz Franciszka Sabak).
    Dzieci:
    1. Józef Kawka urodzony(a) 20 mar. 1809, Latowicz; zgon 12 paź. 1809, Latowicz.
    2. Franciszek Dionizy Kawka urodzony(a) 9 paź. 1810, Latowicz.
    3. Franciszek Kawka urodzony(a) 9 wrz. 1810, Latowicz; zgon 23 list. 1812, Latowicz.
    4. Łukasz Piotr Kawka urodzony(a) 6 paź. 1812, Latowicz.
    5. Łukasz Piotr Kawka urodzony(a) 7 paź. 1812, Latowicz.
    6. Jan Szczepan Kawka urodzony(a) 27 gru. 1814, Latowicz.
    7. Jan Kawka urodzony(a) 28 gru. 1814, Latowicz.
    8. Honorata Eleonora Kawka urodzony(a) 22 luty 1817, Latowicz; zgon 26 kwie. 1817, Latowicz.
    9. 14. Onufry Antoni Kawka urodzony(a) 9 czer. 1819, Latowicz.
    10. Bonifacy Kawka urodzony(a) 12 maj 1826, Latowicz.

  11. 30.  Franciszek Suda urodzony(a) 30 sty. 1783, Latowicz (syn Andrzej Suda oraz Cecylia Śluzek).

    Franciszek — Petronella Michna. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Petronella Michna
    Dzieci:
    1. Paweł Suda urodzony(a) 15 sty. 1807, Latowicz.
    2. Stefan Suda urodzony(a) 30 sier. 1808, Latowicz.
    3. Baltazar Suda urodzony(a) 4 sty. 1812, Latowicz.
    4. Balcer Kasper Suda urodzony(a) 3 sty. 1812, Latowicz.
    5. Jan Maciej Suda urodzony(a) 23 sty. 1815, Latowicz.
    6. 15. Marianna Julianna Suda urodzony(a) 1819, Latowicz.
    7. Michał Mateusz Suda urodzony(a) 24 wrz. 1821, Latowicz.
    8. Walenty Suda urodzony(a) 11 luty 1824, Latowicz.
    9. Jędrzej Suda urodzony(a) 26 list. 1826, Latowicz.
    10. Piotr Suda urodzony(a) 24 luty 1830, Latowicz.
    11. Stanisław Suda urodzony(a) 25 wrz. 1842, Latowicz.