Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Wiechetek urodzony(a) 28 mar. 1918, Redzyńskie (syn Wojciech Wiechetek oraz Małgorzata Zwierz).

    Jan poślubił(a) Helena Wielgopolanin 6 lip. 1947, Latowicz. Helena (córka Stanisław Wielgopolanin oraz Weronika Braulińska) urodzony(a) 1918, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Wielgopolanin urodzony(a) 1918, Redzyńskie (córka Stanisław Wielgopolanin oraz Weronika Braulińska).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Wiechetek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Redzyńskie (syn Kazimierz Ignacy Wiechetek oraz Anastazja Chrzyptowicz).

    Wojciech poślubił(a) Małgorzata Zwierz 19 luty 1900, Latowicz. Małgorzata (córka Paweł Zwierz oraz Rozalia Wiśniewska) urodzony(a) 14 mar. 1883, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Małgorzata Zwierz urodzony(a) 14 mar. 1883, Borówek (córka Paweł Zwierz oraz Rozalia Wiśniewska).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Wiechetek urodzony(a) 14 luty 1901, Redzyńskie.
    2. Stanisław Wiechetek urodzony(a) 7 wrz. 1902, Redzyńskie.
    3. Stanisław Wiechetek urodzony(a) 15 luty 1904, Redzyńskie.
    4. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 3 gru. 1906, Redzyńskie.
    5. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 14 kwie. 1909, Redzyńskie.
    6. Stanisława Wiechetek urodzony(a) 26 kwie. 1911, Redzyńskie.
    7. Walenty Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1913, Redzyńskie.
    8. Dominik Wiechetek urodzony(a) 11 list. 1915, Redzyńskie.
    9. 2. Jan Wiechetek urodzony(a) 28 mar. 1918, Redzyńskie.
    10. Żyjący
    11. Marian Wiechetek urodzony(a) 19 wrz. 1922, Redzyńskie.
    12. Bolesław Wiechetek urodzony(a) 20 kwie. 1925, Redzyńskie.

  3. 6.  Stanisław Wielgopolanin urodzony(a) 17 kwie. 1884, Redzyńskie (syn Wojciech Wielgopolanin oraz Marianna Gielo).

    Stanisław poślubił(a) Weronika Braulińska 20 sty. 1913, Latowicz. Weronika (córka Jan Brauła oraz Marianna Kozioł) urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Braulińska urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin (córka Jan Brauła oraz Marianna Kozioł).
    Dzieci:
    1. Feliks Wielgopolanin urodzony(a) 27 maj 1915, Redzyńskie.
    2. 3. Helena Wielgopolanin urodzony(a) 1918, Redzyńskie.
    3. Jan Wielgopolanin urodzony(a) 1920, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie (syn Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).

    Kazimierz poślubił(a) Anastazja Chrzyptowicz Anastazja (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek) urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Chrzyptowicz urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie (córka Idzi Chrzyptowicz oraz Apolonia Nidek).
    Dzieci:
    1. Jan Wiechetek urodzony(a) 29 list. 1858, Redzyńskie.
    2. Marianna Wiechetek urodzony(a) 22 czer. 1860, Redzyńskie.
    3. Piotr Wiechetek urodzony(a) 3 wrz. 1867, Redzyńskie.
    4. Antoni Wiechetek urodzony(a) 11 sty. 1865, Redzyńskie.
    5. Agata Wiechetek urodzony(a) 11 sty. 1865, Redzyńskie.
    6. Marianna Wiechetek urodzony(a) 22 gru. 1869, Redzyńskie.
    7. Apolonia Wiechetek urodzony(a) 9 luty 1867, Redzyńskie.
    8. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 9 paź. 1871, Redzyńskie.
    9. Marianna Wiechetek urodzony(a) 7 gru. 1874, Redzyńskie.
    10. 4. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Redzyńskie.

  3. 10.  Paweł Zwierz urodzony(a) 26 sty. 1842, Borówek (syn Jędrzej Leopold Zwierz oraz Marianna Helena Wójcik).

    Paweł poślubił(a) Rozalia Wiśniewska 20 sty. 1862, Latowicz. Rozalia (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka) urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Wiśniewska urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka).
    Dzieci:
    1. Łucja Zwierz urodzony(a) 11 gru. 1862, Borówek.
    2. Marianna Zwierz urodzony(a) 16 maj 1864, Borówek.
    3. Żyjący
    4. Franciszka Zwierz urodzony(a) 29 wrz. 1869, Borówek.
    5. Mixhał Zwierz urodzony(a) 11 wrz. 1871, Borówek.
    6. Franciszka Zwierz urodzony(a) 9 maj 1881, Borówek.
    7. 5. Małgorzata Zwierz urodzony(a) 14 mar. 1883, Borówek.

  5. 12.  Wojciech Wielgopolanin urodzony(a) 3 mar. 1853, Redzyńskie (syn Łukasz Wielgopolanin oraz Anastazja Dyła).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Gielo 29 sty. 1883, Latowicz. Marianna (córka Jan Gelo oraz Franciszka Honorata Dzięcioł) urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Gielo urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie (córka Jan Gelo oraz Franciszka Honorata Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. 6. Stanisław Wielgopolanin urodzony(a) 17 kwie. 1884, Redzyńskie.
    2. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 19 czer. 1886, Redzyńskie.
    3. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 9 czer. 1889, Redzyńskie.

  7. 14.  Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin (syn Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł).

    Jan — Marianna Kozioł. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Kozioł
    Dzieci:
    1. Ludwik Brauliński urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.
    2. Szczepan Brauliński urodzony(a) 19 gru. 1888, Strachomin.
    3. 7. Weronika Braulińska urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin.
    4. Piotr Brauliński urodzony(a) 22 list. 1893, Strachomin.
    5. Józefa Braulińska urodzony(a) 15 sty. 1897, Strachomin; zgon 30 sier. 1987, Strachomin.
    6. Władysława Brauła urodzony(a) 25 sier. 1902, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. 8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  3. 18.  Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie (syn Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).

    Idzi poślubił(a) Apolonia Nidek 7 maj 1826, Latowicz. Apolonia (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Szymon Chrzyptowicz urodzony(a) 28 paź. 1827, Redzyńskie.
    2. Jadwiga Chrzyptowicz urodzony(a) 10 paź. 1829, Redzyńskie.
    3. Feliks Chrzyptowicz urodzony(a) 28 maj 1833, Redzyńskie.
    4. 9. Anastazja Chrzyptowicz urodzony(a) 4 kwie. 1838, Redzyńskie.
    5. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 15 gru. 1840, Redzyńskie.
    6. Jan Chrzyptowicz urodzony(a) 23 sier. 1843, Redzyńskie.
    7. Ludwika Chrzyptowicz urodzony(a) 19 luty 1846, Redzyńskie.
    8. Magdalena Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1851, Redzyńskie.

  5. 20.  Jędrzej Leopold Zwierz urodzony(a) 19 list. 1812, Borówek (syn Hieronim Zwierz oraz Małgorzata Jarzębska).

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Helena Wójcik 10 czer. 1832, Latowicz. Marianna (córka Bolesław Wójcik oraz Eleonora Mazek) urodzony(a) 7 mar. 1812, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Helena Wójcik urodzony(a) 7 mar. 1812, Borówek (córka Bolesław Wójcik oraz Eleonora Mazek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Zwierz urodzony(a) 17 lip. 1833, Borówek.
    2. Marianna Zwierz urodzony(a) 20 czer. 1836, Borówek.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 22 luty 1839, Borówek; zgon 1872, Borówek.
    4. 10. Paweł Zwierz urodzony(a) 26 sty. 1842, Borówek.
    5. Ignacy Zwierz urodzony(a) 27 paź. 1844, Borówek.

  7. 22.  Karol Wiśniewski urodzony(a) 4 list. 1798, Starogród (syn Andrzej Wiśniewski oraz Franciszka Kuchta).

    Karol — Marianna Piłka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Piłka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Wiśniewski urodzony(a) 21 sier. 1822, Starogród.
    2. Damazy Wiśniewski urodzony(a) 10 gru. 1824, Starogród.
    3. Franciszka Wiśniewska urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród.
    4. Marianna Wiśniewska urodzony(a) 25 sty. 1829, Starogród.
    5. Józef Wiśniewski urodzony(a) 1829, Starogród.
    6. Antoni Wiśniewski urodzony(a) 27 maj 1833, Starogród.
    7. Teofila Wiśniewska urodzony(a) 12 lip. 1835, Starogród.
    8. Jan Wiśniewski urodzony(a) 11 czer. 1837, Starogród.
    9. Kacper Wiśniewski urodzony(a) 30 gru. 1840, Starogród.
    10. 11. Rozalia Wiśniewska urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    11. Franciszek Wiśniewski urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    12. Wincenty Wiśniewski urodzony(a) 18 lip. 1845, Starogród.

  9. 24.  Łukasz Wielgopolanin urodzony(a) 7 paź. 1830, Redzyńskie (syn Jan Nepomucen Wielgopolanin oraz Magdalena Śluzek).

    Łukasz poślubił(a) Anastazja Dyła 26 list. 1849, Latowicz. Anastazja (córka Michał Dyła oraz Julianna Soćko) urodzony(a) 14 luty 1833, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Anastazja Dyła urodzony(a) 14 luty 1833, Wielgolas (córka Michał Dyła oraz Julianna Soćko).
    Dzieci:
    1. 12. Wojciech Wielgopolanin urodzony(a) 3 mar. 1853, Redzyńskie.
    2. Marianna Polanin urodzony(a) 9 wrz. 1856, Redzyńskie.
    3. Jan Wielgopolanin urodzony(a) 2 sty. 1862, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) 22 luty 1859, Budziska.
    5. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 1852, Redzyńskie.

  11. 26.  Jan Gelo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka (syn Baltazar Gielo oraz Marianna Matraszek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Honorata Dzięcioł 21 sty. 1839, Latowicz. Franciszka (córka Dydak Dzięcioł oraz Małgorzata Świeczka) urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Franciszka Honorata Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka (córka Dydak Dzięcioł oraz Małgorzata Świeczka).
    Dzieci:
    1. Ludwik Gelo urodzony(a) 17 sier. 1841, Oleksianka.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 28 sty. 1844, Redzyńskie.
    3. Walenty Gelo urodzony(a) 14 luty 1846, Redzyńskie.
    4. Aleksander Gelo urodzony(a) 27 luty 1848, Redzyńskie.
    5. Anastazja Gelo urodzony(a) 23 gru. 1850, Redzyńskie.
    6. Piotr Gelo urodzony(a) 15 sty. 1854, Redzyńskie.
    7. 13. Marianna Gielo urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie.
    8. Tomasz Gelo urodzony(a) 28 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Antoni Gelo urodzony(a) 5 czer. 1863, Redzyńskie.

  13. 28.  Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Ludwik — Agnieszka Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Agnieszka Dziugieł
    Dzieci:
    1. Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    2. Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 5 list. 1854, Strachomin.
    4. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 maj 1857, Strachomin.
    5. Wojciech Brauła urodzony(a) 21 kwie. 1858, Strachomin.
    6. 14. Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin.
    7. Marianna Brauła urodzony(a) 11 mar. 1863, Strachomin; zgon 31 lip. 1918, Iwowe.
    8. Petronella Brauła urodzony(a) 2 maj 1869, Chyżyny.