Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Julianna Reda

Julianna Reda

Kobieta 1891 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Julianna Reda urodzony(a) 27 kwie. 1891, Transbór (córka Walenty Reda oraz Franciszka Rybak).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Reda urodzony(a) 10 luty 1849, Chyżyny (syn Telesfor Reda oraz Franciszka Zwierz).

    Walenty poślubił(a) Franciszka Rybak Franciszka (córka Julian Rybak oraz Magdalena Wójcik) urodzony(a) 3 paź. 1852, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Rybak urodzony(a) 3 paź. 1852, Transbór (córka Julian Rybak oraz Magdalena Wójcik).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 28 luty 1874, Transbór.
    2. Antoni Reda urodzony(a) 5 sty. 1877, Transbór.
    3. Wojciech Reda urodzony(a) 11 gru. 1882, Transbór.
    4. Marianna Reda urodzony(a) 11 gru. 1882, Transbór.
    5. Ludwik Reda urodzony(a) 7 sty. 1884, Transbór.
    6. Katarzyna Reda urodzony(a) 1 sty. 1887, Transbór.
    7. Helena Reda urodzony(a) 21 sty. 1888, Transbór.
    8. 1. Julianna Reda urodzony(a) 27 kwie. 1891, Transbór.
    9. Michał Reda urodzony(a) 27 sier. 1894, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny (syn Jan Reda oraz Dorota Górska).

    Telesfor poślubił(a) Franciszka Zwierz 22 list. 1847, Latowicz. Franciszka (córka Kazimierz Zwierz oraz Józefa Średnicka) urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór (córka Kazimierz Zwierz oraz Józefa Średnicka).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 3 sty. 1848, Chyżyny.
    2. 2. Walenty Reda urodzony(a) 10 luty 1849, Chyżyny.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 sty. 1851, Chyżyny.
    4. Katarzyna Reda urodzony(a) 1854, Transbór.
    5. Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1857, Transbór.
    6. Jan Reda urodzony(a) 18 sier. 1859, Transbór.
    7. Wojciech Reda urodzony(a) 21 kwie. 1862, Transbór.
    8. Jan Reda urodzony(a) 10 paź. 1865, Transbór.
    9. Ludwika Reda urodzony(a) 22 luty 1868, Transbór.

  3. 6.  Julian Rybak urodzony(a) 8 sty. 1825, Transbór (syn Dydak Rybak oraz Scholastyka Wronowska).

    Julian poślubił(a) Magdalena Wójcik 23 luty 1846, Latowicz. Magdalena (córka Walenty Woycik oraz Agnieszka Zawileńska) urodzony(a) 22 lip. 1826, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Wójcik urodzony(a) 22 lip. 1826, Transbór (córka Walenty Woycik oraz Agnieszka Zawileńska).
    Dzieci:
    1. Józef Rybak urodzony(a) 4 wrz. 1849, Transbór.
    2. 3. Franciszka Rybak urodzony(a) 3 paź. 1852, Transbór.
    3. Michał Rybak urodzony(a) 27 wrz. 1856, Transbór.
    4. Jan Rybak urodzony(a) 16 maj 1859, Transbór.
    5. Ludwik Rybak urodzony(a) 21 paź. 1864, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jan poślubił(a) Dorota Górska 21 maj 1809, Latowicz. Dorota (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda) urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda).
    Dzieci:
    1. Józef Reda urodzony(a) 1810, Chyżyny.
    2. Marcin Benedykt Reda urodzony(a) 9 list. 1811, Strachomin.
    3. Karolina Marianna Reda urodzony(a) 4 list. 1812, Strachomin.
    4. Szczepan Jan Reda urodzony(a) 24 gru. 1814, Strachomin.
    5. Telesfor Paweł Reda urodzony(a) 4 sty. 1816, Strachomin.
    6. Marianna Magdalena Reda urodzony(a) 3 lip. 1818, Chyżyny.
    7. Monika Marianna Reda urodzony(a) 3 maj 1821, Chyżyny; zgon 7 sier. 1861, Redzyńskie.
    8. 4. Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1826, Strachomin.
    10. Stanisław Reda urodzony(a) 4 maj 1828, Chyżyny.
    11. Małgorzata Reda urodzony(a) 10 lip. 1831, Strachomin.
    12. Jan Reda urodzony(a) 17 paź. 1834, Strachomin.
    13. Piotr Reda urodzony(a) 18 czer. 1837, Strachomin.

  3. 10.  Kazimierz Zwierz urodzony(a) 28 luty 1791, Transbór (syn Jan Zwierz oraz Petronella Sęczek).

    Kazimierz — Józefa Średnicka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Józefa Średnicka
    Dzieci:
    1. Apolonia Scholastyka Zwierz urodzony(a) 14,2,1818, Borówek.
    2. Benedykt Józef Zwierz urodzony(a) 21 mar. 1821, Transbór.
    3. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 3 sty. 1824, Transbór.
    4. 5. Franciszka Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór.
    5. Marcella Zwierz urodzony(a) 2 kwie. 1830, Transbór.
    6. Stanisław Zwierz urodzony(a) 2 maj 1833, Transbór.
    7. Ludwik Zwierz urodzony(a) 21 sier. 1838, Transbór.

  5. 12.  Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Dydak poślubił(a) Scholastyka Wronowska 29 sty. 1815, Latowicz. Scholastyka (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura) urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura).
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Rybak urodzony(a) 29 czer. 1817, Transbór.
    2. 6. Julian Rybak urodzony(a) 8 sty. 1825, Transbór.
    3. Franciszek Rybak urodzony(a) 22 maj 1827, Transbór.
    4. Konstanty Rybak urodzony(a) 8 kwie. 1830, Transbór.

  7. 14.  Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór (syn Laurenty Woyt oraz Rozalia Jakubicka).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Zawileńska 24 list. 1806, Latowicz. Agnieszka (córka Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek) urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny (córka Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Wójcik urodzony(a) 7 mar. 1807, Transbór.
    2. Małgorzata Marianna Wójcik urodzony(a) 10 czer. 1811, Transbór.
    3. Grzegorz Józef Wójcik urodzony(a) 9 mar. 1813, Transbór.
    4. Żyjący
    5. Łukasz Franciszek Wójcik urodzony(a) 8 paź. 1818, Transbór.
    6. 7. Magdalena Wójcik urodzony(a) 22 lip. 1826, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. 8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 18.  Laurenty Górski urodzony(a) 1739 (syn N Górski); zgon 19 luty 1819, Chyżyny.

    Laurenty poślubił(a) Agata Grzęda 19 sty. 1777, Latowicz. Agata (córka N Grzenda) urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny (córka N Grzenda); zgon 12 luty 1819, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Feliks Górski urodzony(a) 20 list. 1777, Chyżyny.
    2. Piotr Górski urodzony(a) 28 kwie. 1782, Chyżyny.
    3. Joanna Górska urodzony(a) 27 gru. 1785, Chyżyny.
    4. Szymon Górski urodzony(a) 11 luty 1789, Chyżyny; zgon 13 gru. 1789, Chyżyny.
    5. 9. Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny.
    6. Stanisław Górski urodzony(a) 24 list. 1793, Chyżyny.

  5. 20.  Jan Zwierz urodzony(a) 1736 (syn N Zwierz); zgon 10 paź. 1816, Transbór.

    Jan poślubił(a) Petronella Sęczek 16 list. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Petronella Sęczek
    Dzieci:
    1. +gertruda Zwierz urodzony(a) 29 mar. 1767, Transbór.
    2. Sylwester Zwierz urodzony(a) 1 sty. 1769, Transbór.
    3. Marianna Zwierz urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór.
    4. Kacper Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1776, Transbór.
    5. Józef Zwierz urodzony(a) 22 mar. 1778, Transbór; zgon 8 kwie. 1788, Transbór.
    6. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 16 kwie. 1781, Transbór.
    7. Pelagia Zwierz urodzony(a) 22 mar. 1784, Transbór; zgon 25 mar. 1784, Transbór.
    8. Antoni Zwierz urodzony(a) 13 czer. 1785, Transbór; zgon 26 list. 1789, Transbór.
    9. 10. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 28 luty 1791, Transbór.

  7. 24.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 12. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.

  9. 26.  Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe (syn Piotr Wronoski oraz Katarzyna); zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.

    Marcin poślubił(a) Katarzyna Pazura 1 luty 1789, Latowicz. Katarzyna (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek) urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Aleksander Wronowski urodzony(a) 25 mar. 1790, Iwowe; zgon 1 kwie. 1790, Iwowe.
    2. 13. Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe.
    3. Adalbert Wronowski urodzony(a) 23 kwie. 1796, Iwowe; zgon 17 gru. 1813, Iwowe.

  11. 28.  Laurenty Woyt urodzony(a) 10 sier. 1759, Transbór (syn Piotr Woyt oraz Katarzyna).

    Laurenty poślubił(a) Rozalia Jakubicka 1 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Rozalia Jakubicka
    Dzieci:
    1. 14. Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór.
    2. Walerian Woycik urodzony(a) 15 kwie. 1788, Transbór.
    3. Julianna Woycik urodzony(a) 22 czer. 1790, Transbór.
    4. Szymon Woycik urodzony(a) 18 lip. 1792, Transbór.
    5. Agnieszka Woycik urodzony(a) 4 sty. 1795, Transbór.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 15 wrz. 1801, Transbór.
    7. Leon Wójcik urodzony(a) 17 kwie. 1804, Transbór.

  13. 30.  Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 1737, Wielgolas (syn N Zawiliński); zgon 23 wrz. 1776, Transbór.

    Bartłomiej poślubił(a) Elżbieta Śluzek 23 wrz. 1776, Latowicz. Elżbieta urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Elżbieta Śluzek urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    2. Stanisław Zawiliński urodzony(a) 5 maj 1779, Chyżyny.
    3. Agata Zawileńska urodzony(a) 18 wrz. 1780, Chyżyny.
    4. 15. Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny.
    5. Julianna Zawileńska urodzony(a) 27 luty 1785, Chyżyny; zgon 6 mar. 1785, Chyżyny.
    6. Walenty Zawileński urodzony(a) 29 maj 1786, Chyżyny.
    7. Piotr Zawileński urodzony(a) 1 sier. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1819, Chyżyny.
    8. Ludysław Zawileński urodzony(a) 3 paź. 1790, Chyżyny.