Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Sabak

Jan Sabak

Mężczyzna 1915 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Sabak urodzony(a) 21 czer. 1915, Redzyńskie (syn Kazimierz Sabak oraz Kunegunda Kozłowska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kazimierz Sabak urodzony(a) 2 mar. 1866, Redzyńskie (syn Antoni Sabak oraz Ludwika Brauła); zgon 3 sty. 1951, Redzyńskie.

    Kazimierz poślubił(a) Kunegunda Kozłowska 30 sty. 1899, Latowicz. Kunegunda (córka Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio) urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin; zgon 25 list. 1958, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Kunegunda Kozłowska urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin (córka Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio); zgon 25 list. 1958, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Antoni Sabak urodzony(a) 27 mar. 1900, Redzyńskie.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 9 maj 1903, Redzyńskie.
    3. Aleksandra Sabak urodzony(a) 7 czer. 1905, Redzyńskie.
    4. Helena Sabak urodzony(a) 26 luty 1910, Redzyńskie.
    5. Wacław Sabak urodzony(a) 26 wrz. 1913, Redzyńskie; zgon 1 sier. 1975, Warszawa.
    6. 1. Jan Sabak urodzony(a) 21 czer. 1915, Redzyńskie.
    7. Żyjący
    8. Marianna Sabak urodzony(a) 4 sty. 1920, Redzyńskie; zgon 11 sier. 1920, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie (syn Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.

    Antoni poślubił(a) Ludwika Brauła 28 sty. 1856, Latowicz. Ludwika (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek) urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek); zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 kwie. 1858, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1858, Redzyńskie.
    2. Franciszka Sabak urodzony(a) 12 paź. 1859, Redzyńskie; zgon 5 list. 1861, Redzyńskie.
    3. Franciszka Sabak urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie; zgon 12 wrz. 1908, Redzyńskie.
    4. Marianna Sabak urodzony(a) 27 list. 1863, Redzyńskie; zgon 27 wrz. 1864, Redzyńskie.
    5. 2. Kazimierz Sabak urodzony(a) 2 mar. 1866, Redzyńskie; zgon 3 sty. 1951, Redzyńskie.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 5 paź. 1867, Redzyńskie; zgon 4 maj 1937, Redzyńskie.
    7. Jan Sabak urodzony(a) 4 paź. 1871, Redzyńskie.
    8. Katarzyna Sabak urodzony(a) 19 kwie. 1876, Redzyńskie.

  3. 6.  Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin (syn Adam Tomasz Koza oraz Marianna Sadowska).

    Filip poślubił(a) Franciszka Rechnio 25 sty. 1874, Latowicz. Franciszka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Marianna Kozłowska urodzony(a) 17 gru. 1876, Strachomin.
    2. Katarzyna Kozłowska urodzony(a) 5 sty. 1878, Strachomin.
    3. 3. Kunegunda Kozłowska urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin; zgon 25 list. 1958, Redzyńskie.
    4. Jan Kozłowski urodzony(a) 26 mar. 1882, Strachomin.
    5. Aleksandra Kozłowska urodzony(a) 27 gru. 1883, Strachomin.
    6. Walenty Kozłowski urodzony(a) 16 mar. 1886, Strachomin.
    7. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 2 paź. 1887, Strachomin.
    8. Józef Kozłowski urodzony(a) 9 mar. 1889, Strachomin.
    9. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 17 lip. 1893, Strachomin.
    10. Wiktor Kozłowski urodzony(a) 8 luty 1896, Strachomin.
    11. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.
    12. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. 4. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  3. 10.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. 5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  5. 12.  Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin (syn Franciszek Koza oraz Małgorzata Płatek).

    Adam poślubił(a) Marianna Sadowska 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska) urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. Jan Kozłowski (Koza) urodzony(a) 1864, Strachomin.
    2. 6. Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin.
    3. Katarzyna Koza urodzony(a) 20 paź. 1849, Strachomin.

  7. 14.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. 7. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Feliks Sabak urodzony(a) 13 lip. 1774, Redzyńskie (syn Franciszek Sabak oraz Magdalena Kusio); zgon 23 sty. 1842, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Katarzyna Bogusz 24 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak); zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 8. Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie; zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie; zgon 27 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Monika Sabak urodzony(a) 14 maj 1803, Redzyńskie; zgon 22 maj 1803, Redzyńskie.
    4. Wincenty Sabak urodzony(a) 14 lip. 1804, Redzyńskie; zgon 30 lip. 1811, Redzyńskie.
    5. Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie.
    6. Faustyn Sabak urodzony(a) 12 luty 1810, Redzyńskie; zgon 22 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Jadwiga Teresa Sabak urodzony(a) 4 paź. 1812, Redzyńskie; zgon 14 maj 1816, Redzyńskie.
    8. Wojciech Franciszek Sabak urodzony(a) 16 kwie. 1816, Redzyńskie; zgon 2 list. 1900, Laliny.
    9. Marianna Franciszka Sabak urodzony(a) 28 mar. 1819, Redzyńskie; zgon 20 list. 1820, Laliny.

  3. 18.  Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia).

    Laurenty — Katarzyna Nocek. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Nocek
    Dzieci:
    1. Krystyna Wiechetek zgon 16 paź. 1844, Laliny.
    2. Mikołaj Wiechetek urodzony(a) 7 gru. 1790, Redzyńskie; zgon 25 lip. 1844, Laliny.
    3. Ladysław Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1792, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 19 sty. 1795, Redzyńskie.
    5. Dorota Wiechetek urodzony(a) 7 luty 1797, Redzyńskie.
    6. Karolina Wiechetek urodzony(a) 7 paź. 1798, Redzyńskie.
    7. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie.
    8. 9. Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    9. Monika Wiechetek urodzony(a) 21 sier. 1804, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1868, Laliny.
    10. Joanna Wiechetek urodzony(a) 23 paź. 1806, Redzyńskie.

  5. 20.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa).
    Dzieci:
    1. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. 10. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  7. 22.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. 11. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  9. 24.  Franciszek Koza urodzony(a) 10 paź. 1797, Strachomin (syn Tomasz Koza oraz Wiktoria Gielo).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Płatek Małgorzata (córka Maciej Płatek oraz Katarzyna Woźniak) urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Płatek urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka (córka Maciej Płatek oraz Katarzyna Woźniak).
    Dzieci:
    1. 12. Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin.

  11. 26.  Andrzej Sadowski urodzony(a) 2 gru. 1799, Transbór (syn Kacper Sadowski oraz Marianna Kuchta).

    Andrzej poślubił(a) Agnieszka Szczotkowska 6 luty 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka) urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Agnieszka Szczotkowska urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka).
    Dzieci:
    1. 13. Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór.
    2. Józef Sadowski urodzony(a) 18 mar. 1826, Transbór.
    3. Tomasz Sadowski urodzony(a) 16 gru. 1829, Transbór.
    4. Stanisław Sadowski urodzony(a) 7 maj 1834, Transbór.
    5. Agata Sadowska urodzony(a) 10 sty. 1838, Transbór.
    6. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 24 gru. 1840, Transbór.
    7. Julianna Sadowska urodzony(a) 15 gru. 1844, Transbór.

  13. 28.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. 14. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  15. 30.  Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny (syn Jan Pazura oraz Urszula (Marianna) Sabak); zgon 20 gru. 1832, Laliny.

    Roch poślubił(a) Katarzyna Jesień 20 sty. 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga) urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga); zgon 7 luty 1859, Laliny.
    Dzieci:
    1. Klemens Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1805, Laliny; zgon 3 paź. 1829, Laliny.
    2. Marianna Pazura urodzony(a) 7 gru. 1807, Laliny; zgon 21 lip. 1848, Laliny.
    3. Agnieszka Scholastyka Pazura urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny; zgon 22 wrz. 1885, Laliny.
    4. 15. Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny.
    5. Balbina Józefa Pazura urodzony(a) 26 mar. 1819, Laliny; zgon 15 luty 1821, Laliny.
    6. Grzegorz Pazura urodzony(a) 8 mar. 1822, Laliny; zgon 7 maj 1822, Laliny.
    7. Karol Pazura urodzony(a) 30 paź. 1823, Laliny; zgon 18 gru. 1823, Laliny.
    8. Balbina Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny; zgon 27 luty 1829, Laliny.
    9. Urszula Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny.
    10. Wojciech Pazura urodzony(a) 18 kwie. 1827, Laliny; zgon 1 kwie. 1875, Laliny.