Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marzena Jaroń
    2. Dariusz Jaroń

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wacław SabakWacław Sabak urodzony(a) 26 wrz. 1913, Redzyńskie (syn Kazimierz Sabak oraz Kunegunda Kozłowska); zgon 1 sier. 1975, Warszawa.

    Wacław — Kamila Witusowska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Kamila WitusowskaKamila Witusowska
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Sabak urodzony(a) 2 mar. 1866, Redzyńskie (syn Antoni Sabak oraz Ludwika Brauła); zgon 3 sty. 1951, Redzyńskie.

    Kazimierz poślubił(a) Kunegunda Kozłowska 30 sty. 1899, Latowicz. Kunegunda (córka Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio) urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin; zgon 25 list. 1958, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Kunegunda Kozłowska urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin (córka Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio); zgon 25 list. 1958, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Antoni Sabak urodzony(a) 27 mar. 1900, Redzyńskie.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 9 maj 1903, Redzyńskie.
    3. Aleksandra Sabak urodzony(a) 7 czer. 1905, Redzyńskie.
    4. Helena Sabak urodzony(a) 26 luty 1910, Redzyńskie.
    5. 2. Wacław Sabak urodzony(a) 26 wrz. 1913, Redzyńskie; zgon 1 sier. 1975, Warszawa.
    6. Jan Sabak urodzony(a) 21 czer. 1915, Redzyńskie.
    7. Żyjący
    8. Marianna Sabak urodzony(a) 4 sty. 1920, Redzyńskie; zgon 11 sier. 1920, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie (syn Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.

    Antoni poślubił(a) Ludwika Brauła 28 sty. 1856, Latowicz. Ludwika (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek) urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek); zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 kwie. 1858, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1858, Redzyńskie.
    2. Franciszka Sabak urodzony(a) 12 paź. 1859, Redzyńskie; zgon 5 list. 1861, Redzyńskie.
    3. Franciszka Sabak urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie; zgon 12 wrz. 1908, Redzyńskie.
    4. Marianna Sabak urodzony(a) 27 list. 1863, Redzyńskie; zgon 27 wrz. 1864, Redzyńskie.
    5. 4. Kazimierz Sabak urodzony(a) 2 mar. 1866, Redzyńskie; zgon 3 sty. 1951, Redzyńskie.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 5 paź. 1867, Redzyńskie; zgon 4 maj 1937, Redzyńskie.
    7. Jan Sabak urodzony(a) 4 paź. 1871, Redzyńskie.
    8. Katarzyna Sabak urodzony(a) 19 kwie. 1876, Redzyńskie.

  3. 10.  Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin (syn Adam Tomasz Koza oraz Marianna Sadowska).

    Filip poślubił(a) Franciszka Rechnio 25 sty. 1874, Latowicz. Franciszka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Marianna Kozłowska urodzony(a) 17 gru. 1876, Strachomin.
    2. Katarzyna Kozłowska urodzony(a) 5 sty. 1878, Strachomin.
    3. 5. Kunegunda Kozłowska urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin; zgon 25 list. 1958, Redzyńskie.
    4. Jan Kozłowski urodzony(a) 26 mar. 1882, Strachomin.
    5. Aleksandra Kozłowska urodzony(a) 27 gru. 1883, Strachomin.
    6. Walenty Kozłowski urodzony(a) 16 mar. 1886, Strachomin.
    7. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 2 paź. 1887, Strachomin.
    8. Józef Kozłowski urodzony(a) 9 mar. 1889, Strachomin.
    9. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 17 lip. 1893, Strachomin.
    10. Wiktor Kozłowski urodzony(a) 8 luty 1896, Strachomin.
    11. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.
    12. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. 8. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  3. 18.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. 9. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  5. 20.  Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin (syn Franciszek Koza oraz Małgorzata Płatek).

    Adam poślubił(a) Marianna Sadowska 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska) urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. Jan Kozłowski (Koza) urodzony(a) 1864, Strachomin.
    2. 10. Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin.
    3. Katarzyna Koza urodzony(a) 20 paź. 1849, Strachomin.

  7. 22.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. 11. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.