Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wincenty a Paulo Rutka urodzony(a) 17 lip. 1804, Transbór (syn Jakub Rutka oraz Franciszka Rybak).

    Wincenty poślubił(a) Marianna Zwierz 29 sty. 1826, Latowicz. Marianna (córka Szymon Zwierz oraz Łucja Pielasa) urodzony(a) 8 gru. 1806, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Zwierz urodzony(a) 8 gru. 1806, Transbór (córka Szymon Zwierz oraz Łucja Pielasa).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. 1. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór (syn Tomasz Rutka oraz Rozalia).

    Jakub poślubił(a) Franciszka Rybak 18 luty 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Rudolf Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1788, Transbór.
    2. Tekla Rutka urodzony(a) 29 wrz. 1790, Transbór.
    3. Maciej Rutka urodzony(a) 24 luty 1793, Transbór.
    4. Magdalena Rudka urodzony(a) 22 lip. 1797, Transbór.
    5. Katarzyna Rudka urodzony(a) 27 mar. 1800, Transbór.
    6. Żyjący
    7. 2. Wincenty a Paulo Rutka urodzony(a) 17 lip. 1804, Transbór.
    8. Piotr Rutka urodzony(a) 25 luty 1807, Transbór.
    9. Małgorzata Marianna Rutka urodzony(a) 12 lip. 1813, Transbór.

  3. 6.  Szymon Zwierz urodzony(a) 28 paź. 1779, Transbór (syn Stefan Zwierz oraz Scholastyka Prus).

    Szymon poślubił(a) Łucja Pielasa Łucja (córka Jan Pielasa oraz Petronella Jaworska) urodzony(a) 12 gru. 1783, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Łucja Pielasa urodzony(a) 12 gru. 1783, Chyżyny (córka Jan Pielasa oraz Petronella Jaworska).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Zwierz urodzony(a) 8 gru. 1806, Transbór.
    2. Grzegorz Zwierz urodzony(a) 13 mar. 1809, Transbór.
    3. Kunegunda Julianna Zwierz urodzony(a) 1 sier. 1811, Transbór.
    4. Wincenty Alojzy Zwierz urodzony(a) 13 lip. 1812, Transbór.
    5. Zuzanna Kunegunda Zwierz urodzony(a) 4 sier. 1815, Transbór.
    6. Wojciech Stanisław Zwierz urodzony(a) 15 kwie. 1817, Transbór.
    7. Benedykt Jędrzej Zwierz urodzony(a) 19 mar. 1819, Transbór.
    8. Wawrzyniec Jacek Zwierz urodzony(a) 9 sier. 1820, Transbór.
    9. Klara Zwierz urodzony(a) 13 sier. 1823, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Rutka urodzony(a) 1726; zgon 08,12,1793, Transbór.

    Tomasz — Rozalia. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia
    Dzieci:
    1. 4. Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór.
    2. Antonina Rutka urodzony(a) 10 czer. 1762, Transbór.

  3. 10.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. 5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  5. 12.  Stefan Zwierz (syn N Zwierz).

    Stefan poślubił(a) Scholastyka Prus Scholastyka (córka Adalbert Prus oraz Apolonia) urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny (córka Adalbert Prus oraz Apolonia).
    Dzieci:
    1. 6. Szymon Zwierz urodzony(a) 28 paź. 1779, Transbór.
    2. Julianna Zwierz urodzony(a) 15 czer. 1783, Transbór.
    3. Regina Zwierz urodzony(a) 22 czer. 1786, Transbór.
    4. Leon Zwierz urodzony(a) 25 sier. 1796, Transbór.

  7. 14.  Jan Pielasa (syn N Pielasa).

    Jan poślubił(a) Petronella Jaworska 4 luty 1781, Latowicz. Petronella (córka Franciszek Jaworski oraz Zofia) urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny (córka Franciszek Jaworski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Franciszek Pielasa urodzony(a) 3 gru. 1781, Chyżyny.
    2. 7. Łucja Pielasa urodzony(a) 12 gru. 1783, Chyżyny.
    3. Tekla Pielasa urodzony(a) 1 paź. 1786, Chyżyny; zgon 8 gru. 1788, Chyżyny.
    4. Kunegunda Pielasa urodzony(a) 30 lip. 1788, Chyżyny; zgon 6 mar. 1795, Chyżyny.
    5. Walenty Pielasa urodzony(a) 14 luty 1791, Chyżyny; zgon 21 mar. 1791, Chyżyny.
    6. Joanna Pielasa urodzony(a) 24 czer. 1792, Chyżyny; zgon 24 luty 1794, Chyżyny.
    7. Tomasz Pielasa urodzony(a) 23 wrz. 1794, Chyżyny; zgon 16 luty 1795, Chyżyny.
    8. Jan Pielasa urodzony(a) 1796, Chyżyny.
    9. Piotr Pielasa urodzony(a) 20 paź. 1799, Chyżyny; zgon 22 kwie. 1800, Chyżyny.
    10. Faustyn Pielasa urodzony(a) 15 luty 1804, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Rybak
    Dzieci:
    1. 10. Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór; zgon 14 sty. 1805, Transbór.
    2. Baltazar Rybak zgon 30 paź. 1795, Transbór.
    3. Andrzej Rybak urodzony(a) 1740; zgon 13 paź. 1790, Transbór.

  2. 24.  N Zwierz
    Dzieci:
    1. Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720; zgon 15 paź. 1800, Transbór.
    2. Antoni Zwierz urodzony(a) 1730; zgon 3 maj 1767, Transbór.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 1736; zgon 10 paź. 1816, Transbór.
    4. Andrzej Zwierz urodzony(a) 1740; zgon 27 sty. 1795, Chyżyny.
    5. Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek; zgon 22 lip. 1802, Borówek.
    6. Adalbertus (Wojciech) Zwierz
    7. 12. Stefan Zwierz
    8. Jakub Zwierz
    9. Łukasz Zwierz

  3. 26.  Adalbert Prus (syn N Prus oraz Marianna).

    Adalbert — Apolonia. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Apolonia
    Dzieci:
    1. 13. Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny.
    2. Marianna Prus urodzony(a) 21 czer. 1759, Chyżyny.
    3. Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny.
    4. Małgorzata Prus urodzony(a) 4 lip. 1762, Chyżyny.
    5. Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny.
    6. Konstancja Prus urodzony(a) 4 mar. 1766, Chyżyny.
    7. Roch Prus urodzony(a) 12 sier. 1769, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1771, Chyżyny.

  5. 28.  N Pielasa
    Dzieci:
    1. Jakub Pielasa urodzony(a) 1711, Chyżyny; zgon 12 sier. 1801, Chyżyny.
    2. Baltazar Pielasa urodzony(a) 1736; zgon 3 mar. 1796, Chyżyny.
    3. 14. Jan Pielasa

  6. 30.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  7. 31.  Zofia
    Dzieci:
    1. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. 15. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.