Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Walewska

Marianna Walewska

Kobieta 1913 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Walewska urodzony(a) 16 paź. 1913, Latowicz (córka Lucjusz Walewski oraz Marianna Niedek).

    Marianna poślubił(a) Bolesław Jaworski 22 lip. 1936, Latowicz. Bolesław (syn Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak) urodzony(a) 15 sty. 1910, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Ryszard Jaworski urodzony(a) 6 mar. 1950, Wielgolas.
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Lucjusz Walewski urodzony(a) 4 czer. 1880, Latowicz (syn Michał Walewski oraz Franciszka Chrust).

    Lucjusz poślubił(a) Marianna Niedek 8 czer. 1909, Latowicz. Marianna (córka Jan Niedek oraz Marianna Walewska) urodzony(a) 31 paź. 1884, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Niedek urodzony(a) 31 paź. 1884, Latowicz (córka Jan Niedek oraz Marianna Walewska).
    Dzieci:
    1. Jan Walewski urodzony(a) 27 paź. 1910, Latowicz.
    2. Franciszka Walewska urodzony(a) 31 mar. 1912, Latowicz.
    3. 1. Marianna Walewska urodzony(a) 16 paź. 1913, Latowicz.
    4. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Michał Walewski urodzony(a) 28 wrz. 1832, Latowicz (syn Bartłomiej Walewski oraz Klara Świątek).

    Michał poślubił(a) Franciszka Chrust 16 luty 1873, Latowicz. Franciszka (córka Jan Antoni Chróst oraz Agnieszka Ługowska) urodzony(a) 6 mar. 1842, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Chrust urodzony(a) 6 mar. 1842, Latowicz (córka Jan Antoni Chróst oraz Agnieszka Ługowska).
    Dzieci:
    1. Franciszek Walewski urodzony(a) 18 sty. 1874, Latowicz.
    2. 2. Lucjusz Walewski urodzony(a) 4 czer. 1880, Latowicz.
    3. Józefa Walewska urodzony(a) 26 lip. 1877, Latowicz.

  3. 6.  Jan Niedek urodzony(a) 21 gru. 1846, Latowicz (syn Franciszek Nidek oraz Katarzyna Kiszelska).

    Jan poślubił(a) Marianna Walewska Marianna (córka Jan Walewski oraz Magdalena Marianna Ozimek) urodzony(a) 5 gru. 1847, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Walewska urodzony(a) 5 gru. 1847, Latowicz (córka Jan Walewski oraz Magdalena Marianna Ozimek).
    Dzieci:
    1. Jan Niedek urodzony(a) 25 list. 1865, Latowicz.
    2. Kacper Niedek urodzony(a) 25 gru. 1866, Latowicz.
    3. Aleksandra Niedek urodzony(a) 16 wrz. 1869, Latowicz.
    4. Piotr Aleksander Niedek urodzony(a) 24 paź. 1873, Latowicz.
    5. Franciszek Niedek urodzony(a) 23 kwie. 1877, Latowicz.
    6. 3. Marianna Niedek urodzony(a) 31 paź. 1884, Latowicz.
    7. Helena Niedek urodzony(a) 4 paź. 1881, Latowicz.
    8. Bronisława Niedek urodzony(a) 11 czer. 1888, Latowicz.
    9. Józef Niedek urodzony(a) 27 luty 1889, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Bartłomiej Walewski urodzony(a) 25 sier. 1791, Latowicz (syn Jakub Walewski oraz Justyna Gortat).

    Bartłomiej poślubił(a) Klara Świątek 17 lip. 1831, Latowicz. Klara (córka Kazimierz Świątek oraz Katarzyna Woytowicz) urodzony(a) 7 sier. 1809, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Klara Świątek urodzony(a) 7 sier. 1809, Latowicz (córka Kazimierz Świątek oraz Katarzyna Woytowicz).
    Dzieci:
    1. 4. Michał Walewski urodzony(a) 28 wrz. 1832, Latowicz.
    2. Franciszek Walewski urodzony(a) 14 wrz. 1834, Latowicz.
    3. Jan Walewski urodzony(a) 16 luty 1838, Latowicz.

  3. 10.  Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka (syn Franciszek Chróst oraz Łucja Reda).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Ługowska 3 luty 1840, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Ługowska (córka Onufry Ługowski oraz Anastazja Świeczka).
    Dzieci:
    1. 5. Franciszka Chrust urodzony(a) 6 mar. 1842, Latowicz.
    2. Marianna Chróst urodzony(a) 22 luty 1845, Latowicz.
    3. Wawrzyniec Chrust urodzony(a) 8 sier. 1846, Latowicz.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 4 czer. 1849, Latowicz.
    5. Kornelia Chrust urodzony(a) 7 wrz. 1851, Latowicz.
    6. Piotr Chrust urodzony(a) 1854, Latowicz.
    7. Marianna Chrust urodzony(a) 31 paź. 1857, Latowicz.
    8. Helena Chrust urodzony(a) 1858, Latowicz.
    9. Franciszek Chrust urodzony(a) 1860, Latowicz.
    10. Ludwika Chróst urodzony(a) 21 paź. 1863, Latowicz.

  5. 12.  Franciszek Nidek urodzony(a) 17 wrz. 1824, Latowicz (syn Adalbertus (Wojciech) Nidek oraz Franciszka Ożarek).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Kiszelska 24 list. 1845, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Kiszelska
    Dzieci:
    1. 6. Jan Niedek urodzony(a) 21 gru. 1846, Latowicz.
    2. Paulina Niedek urodzony(a) 29 maj 1849, Latowicz.
    3. Piotr Nidek urodzony(a) 21 paź. 1850, Latowicz.
    4. Teofil Niedek urodzony(a) 17 kwie. 1852, Latowicz.
    5. Aleksander Niedek urodzony(a) 24 mar. 1855, Latowicz.
    6. Józef Niedek urodzony(a) 15 mar. 1857, Latowicz.
    7. Helena Niedek urodzony(a) 20 luty 1858, Latowicz.

  7. 14.  Jan Walewski urodzony(a) 30 paź. 1797, Latowicz (syn Jakub Walewski oraz Justyna Kaczorowska).

    Jan poślubił(a) Magdalena Marianna Ozimek Magdalena (córka Wojciech Ozimek oraz Julianna Pieniak) urodzony(a) 26 maj 1813, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Magdalena Marianna Ozimek urodzony(a) 26 maj 1813, Latowicz (córka Wojciech Ozimek oraz Julianna Pieniak).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Walewska urodzony(a) 5 gru. 1847, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz (syn Maciej Walewski oraz Marianna).

    Jakub poślubił(a) Justyna Gortat 25 sty. 1789, Latowicz. Justyna (córka Bartłomiej Gortat oraz Marianna Mazek) urodzony(a) 8 lip. 1773, Latowicz; zgon 10 luty 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Justyna Gortat urodzony(a) 8 lip. 1773, Latowicz (córka Bartłomiej Gortat oraz Marianna Mazek); zgon 10 luty 1796, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 8. Bartłomiej Walewski urodzony(a) 25 sier. 1791, Latowicz.
    2. Tekla Walewska urodzony(a) 23 wrz. 1794, Latowicz.

  3. 18.  Kazimierz Świątek urodzony(a) 28 luty 1777, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg).

    Kazimierz poślubił(a) Katarzyna Woytowicz Katarzyna urodzony(a) 1788, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Woytowicz urodzony(a) 1788, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 9. Klara Świątek urodzony(a) 7 sier. 1809, Latowicz.
    2. Weronika Franciszka Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1811, Latowicz.
    3. Weronika Świątek urodzony(a) 9 kwie. 1811, Latowicz; zgon 5 gru. 1811, Latowicz.

  5. 20.  Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka (syn Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).

    Franciszek poślubił(a) Łucja Reda 11 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda) urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. Szczepan Jan Chróst urodzony(a) 26 gru. 1817, Kamionka.
    2. 10. Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 15 sty. 1823, Kamionka.
    4. Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka.
    5. Magdalena Chróst urodzony(a) 15 maj 1831, Kamionka.
    6. Piotr Chróst urodzony(a) 1 paź. 1832, Kamionka.
    7. Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka.
    8. Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka.

  7. 22.  Onufry Ługowski urodzony(a) 1798, Latowicz (syn Fabian Ługowski oraz Elżbieta Sytek).

    Onufry poślubił(a) Anastazja Świeczka Anastazja (córka Tomasz Świeczka oraz Brygida Sabak) urodzony(a) 5 sty. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Anastazja Świeczka urodzony(a) 5 sty. 1800, Latowicz (córka Tomasz Świeczka oraz Brygida Sabak).
    Dzieci:
    1. 11. Agnieszka Ługowska

  9. 24.  Adalbertus (Wojciech) Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1801, Latowicz (syn Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska).

    Adalbertus poślubił(a) Franciszka Ożarek Franciszka (córka Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek) urodzony(a) 23 sier. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Ożarek urodzony(a) 23 sier. 1803, Latowicz (córka Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek).
    Dzieci:
    1. 12. Franciszek Nidek urodzony(a) 17 wrz. 1824, Latowicz.
    2. Agnieszka Nidek urodzony(a) 7 sty. 1828, Latowicz.
    3. Jacek Nidek urodzony(a) 17 sier. 1830, Latowicz.
    4. Paweł Nidek urodzony(a) 25 sty. 1833, Latowicz.
    5. Balbina Nidek urodzony(a) 1 mar. 1835, Latowicz.
    6. Rozali Nidek urodzony(a) 24 sier. 1837, Latowicz.
    7. Marianna Nidek urodzony(a) 29 wrz. 1840, Latowicz.
    8. Franciszka Nidek urodzony(a) 29 wrz. 1840, Latowicz.

  11. 28.  Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz (syn Maciej Walewski oraz Marianna).

    Jakub — Justyna Kaczorowska. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Justyna Kaczorowska
    Dzieci:
    1. 14. Jan Walewski urodzony(a) 30 paź. 1797, Latowicz.
    2. Małgorzata Walewska urodzony(a) 10 czer. 1800, Latowicz.
    3. Kacper Walewski urodzony(a) 1 sty. 1803, Latowicz; zgon 26 sier. 1804, Latowicz.
    4. Urban Walewski urodzony(a) 23 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Stefan Walewski urodzony(a) 25 gru. 1807, Latowicz; zgon 7 maj 1812, Latowicz.
    6. Paweł Wincenty Walewski urodzony(a) 20 sty. 1811, Latowicz.
    7. Paweł Walewski urodzony(a) 22 sty. 1811, Latowicz; zgon 18 wrz. 1813, Latowicz.
    8. Franciszek Szymon Walewski urodzony(a) 26 mar. 1814, Latowicz.
    9. Franciszka Walewska urodzony(a) 27 mar. 1814, Latowicz.
    10. Piotr Ignacy Walewski urodzony(a) 30 lip. 1817, Latowicz.

  13. 30.  Wojciech Ozimek urodzony(a) 11 maj 1788, Latowicz (syn Jan Ozimek oraz Antonina Rogala).

    Wojciech poślubił(a) Julianna Pieniak Julianna (córka Wincenty Pieniak oraz Katarzyna Miedek) urodzony(a) 28 luty 1793, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Julianna Pieniak urodzony(a) 28 luty 1793, Latowicz (córka Wincenty Pieniak oraz Katarzyna Miedek).
    Dzieci:
    1. Rozalia Marianna Ozimek urodzony(a) 26 sier. 1811, Latowicz.
    2. 15. Magdalena Marianna Ozimek urodzony(a) 26 maj 1813, Latowicz.
    3. Tomasz Damazy Ozimek urodzony(a) 14 gru. 1815, Latowicz.
    4. Mikołaj Jędrzej Ozimiński urodzony(a) 6 gru. 1818, Latowicz.
    5. Elżbieta Gertruda Ozimek urodzony(a) 13 list. 1821, Latowicz.
    6. Tekla Bregida Ozimek urodzony(a) 22 wrz. 1824, Latowicz.
    7. Jakub Ozimek urodzony(a) 21 lip. 1827, Latowicz.
    8. Jan Ozimek urodzony(a) 23 paź. 1829, Latowicz.
    9. Wawrzyniec Ozimek urodzony(a) 3 sier. 1831, Latowicz.
    10. Ignacy Ozimek urodzony(a) 1 luty 1834, Latowicz.
    11. Rozalia Ozimek urodzony(a) 28 sier. 1837, Latowicz.