Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Kępkowicz

Józef Kępkowicz

Mężczyzna 1852 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Kępkowicz urodzony(a) 16 mar. 1852, Iwowe (syn Marek Kempkowicz oraz Karolina Kosut).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Marek Kempkowicz urodzony(a) 27 kwie. 1797, Iwowe (syn Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz oraz Scholastyka Bieńko).

    Marek poślubił(a) Karolina Kosut 24 sty. 1830, Latowicz. Karolina (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Anna Kępkowicz urodzony(a) 13 lip. 1833, Iwowe.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Jan Kempkowicz urodzony(a) 22 sty. 1849, Iwowe.
    7. Jakub Kępkowicz urodzony(a) 20 lip. 1850, Iwowe.
    8. 1. Józef Kępkowicz urodzony(a) 16 mar. 1852, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Władysław — Scholastyka Bieńko. Scholastyka (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan) urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan).
    Dzieci:
    1. Euzebi Kępkowicz urodzony(a) 20 gru. 1795, Iwowe; zgon 3 maj 1796, Iwowe.
    2. 2. Marek Kempkowicz urodzony(a) 27 kwie. 1797, Iwowe.
    3. Helena Kępkowicz urodzony(a) 29 wrz. 1799, Iwowe.
    4. Antonina Kępkowicz urodzony(a) 19 sty. 1804, Iwowe; zgon 4 czer. 1854, Laliny.
    5. Adalbert Kępkowicz urodzony(a) 24 kwie. 1807, Iwowe.
    6. Salomea Anna Kępkowicz urodzony(a) 8 list. 1810, Iwowe.
    7. Salomea Kępkowicz urodzony(a) 11 list. 1810, Iwowe.
    8. Karol Roch Kępkowicz urodzony(a) 3 list. 1816, Iwowe.

  3. 6.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. 3. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. 4. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  3. 10.  Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 28 mar. 1796, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Salomea Cygan 11 luty 1759, Latowicz. Salomea (córka N Cygan) urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Salomea Cygan urodzony(a) 1743 (córka N Cygan); zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Ewa Bieńko urodzony(a) 29 gru. 1759, Iwowe.
    2. Marianna Bieńko urodzony(a) 8 wrz. 1762, Iwowe.
    3. Benedykt Bieńko urodzony(a) 25 mar. 1765, Iwowe; zgon 24 gru. 1803, Iwowe.
    4. Fryderyk Bieńko urodzony(a) 6 mar. 1768, Iwowe; zgon 19 sty. 1775, Iwowe.
    5. Agnieszka Bieńko urodzony(a) 20 sty. 1771, Iwowe; zgon 29 sier. 1831, Laliny.
    6. 5. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe.
    7. Wincenty Bieńko urodzony(a) 3 kwie. 1777, Iwowe; zgon 31 lip. 1777, Iwowe.
    8. Karol Bieńko urodzony(a) 15 list. 1778, Iwowe.

  5. 12.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 6. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  7. 14.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 7. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Antoni Kępkowicz urodzony(a) 1693; zgon 9 sty. 1773, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 8. Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe; zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

  2. 20.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. 10. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  3. 22.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Cygan urodzony(a) 1692; zgon 18 list. 1772, Transbór.
    2. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    3. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    4. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    5. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    6. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    7. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    8. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    9. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    10. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    11. 11. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    12. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    13. Żyjący

  4. 24.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. 12. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  5. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. 14. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  6. 30.  Jakub Pazura urodzony(a) 1709 (syn N Pazura); zgon 10 wrz. 1779, Laliny.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  7. 31.  Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny.
    Dzieci:
    1. Wiktoria Pazura urodzony(a) 1734, Laliny; zgon 22 wrz. 1794, Laliny.
    2. Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny; zgon 17 lip. 1799, Laliny.
    3. 15. Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    4. Jakub Pazura urodzony(a) 1754; zgon 8 sty. 1804, Laliny.
    5. Józef Pazura urodzony(a) 16 mar. 1756, Laliny; zgon 28 czer. 1756, Laliny.
    6. Szymon Pazura urodzony(a) 2 list. 1757, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    7. Wojciech Pazura urodzony(a) 3 kwie. 1760, Laliny.
    8. Zuzanna Pazura urodzony(a) 2 maj 1761, Laliny.
    9. Antonina Pazura urodzony(a) 2 wrz. 1764, Laliny; zgon 13 kwie. 1809, Laliny.
    10. Łucja Pazura urodzony(a) 28 wrz. 1766, Laliny.
    11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 31 mar. 1768, Laliny; zgon 25 kwie. 1768, Laliny.
    12. Regina Pazura urodzony(a) 14 wrz. 1770, Laliny; zgon 5 mar. 1771, Laliny.