Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Dionizy Kępkowicz

Dionizy Kępkowicz

Mężczyzna 1844 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Dionizy Kępkowicz urodzony(a) 8 paź. 1844, Iwowe (syn Adalbert Kępkowicz oraz Elżbieta Lasocka).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Adalbert Kępkowicz urodzony(a) 24 kwie. 1807, Iwowe (syn Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz oraz Scholastyka Bieńko).

    Adalbert — Elżbieta Lasocka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Elżbieta Lasocka
    Dzieci:
    1. Leon Kępkowicz urodzony(a) 17 luty 1840, Iwowe.
    2. Józefa Kępkowicz urodzony(a) 11 mar. 1842, Iwowe.
    3. 1. Dionizy Kępkowicz urodzony(a) 8 paź. 1844, Iwowe.
    4. Franciszek Kępkowicz urodzony(a) 8 paź. 1844, Iwowe.
    5. Bogumił Kępkowicz urodzony(a) 8 sty. 1848, Iwowe.
    6. Żyjący
    7. Michał Kępkowicz urodzony(a) 14 wrz. 1851, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Władysław — Scholastyka Bieńko. Scholastyka (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan) urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan).
    Dzieci:
    1. Euzebi Kępkowicz urodzony(a) 20 gru. 1795, Iwowe; zgon 3 maj 1796, Iwowe.
    2. Marek Kempkowicz urodzony(a) 27 kwie. 1797, Iwowe.
    3. Helena Kępkowicz urodzony(a) 29 wrz. 1799, Iwowe.
    4. Antonina Kępkowicz urodzony(a) 19 sty. 1804, Iwowe; zgon 4 czer. 1854, Laliny.
    5. 2. Adalbert Kępkowicz urodzony(a) 24 kwie. 1807, Iwowe.
    6. Salomea Anna Kępkowicz urodzony(a) 8 list. 1810, Iwowe.
    7. Salomea Kępkowicz urodzony(a) 11 list. 1810, Iwowe.
    8. Karol Roch Kępkowicz urodzony(a) 3 list. 1816, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. 4. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  3. 10.  Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 28 mar. 1796, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Salomea Cygan 11 luty 1759, Latowicz. Salomea (córka N Cygan) urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Salomea Cygan urodzony(a) 1743 (córka N Cygan); zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Ewa Bieńko urodzony(a) 29 gru. 1759, Iwowe.
    2. Marianna Bieńko urodzony(a) 8 wrz. 1762, Iwowe.
    3. Benedykt Bieńko urodzony(a) 25 mar. 1765, Iwowe; zgon 24 gru. 1803, Iwowe.
    4. Fryderyk Bieńko urodzony(a) 6 mar. 1768, Iwowe; zgon 19 sty. 1775, Iwowe.
    5. Agnieszka Bieńko urodzony(a) 20 sty. 1771, Iwowe; zgon 29 sier. 1831, Laliny.
    6. 5. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe.
    7. Wincenty Bieńko urodzony(a) 3 kwie. 1777, Iwowe; zgon 31 lip. 1777, Iwowe.
    8. Karol Bieńko urodzony(a) 15 list. 1778, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Antoni Kępkowicz urodzony(a) 1693; zgon 9 sty. 1773, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 8. Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe; zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

  2. 20.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. 10. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  3. 22.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Cygan urodzony(a) 1692; zgon 18 list. 1772, Transbór.
    2. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    3. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    4. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    5. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    6. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    7. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    8. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    9. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    10. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    11. 11. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    12. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    13. Żyjący