Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) W. Kaliński [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Antonina Kalińsk urodzony(a) 15 sty. 1867, Wielgolas.
    2. Julian Kaliński urodzony(a) 11 kwie. 1869, Wielgolas.
    3. Jan Kaliński urodzony(a) 30 kwie. 1873, Iwowe.
    4. Szczepan Kaliński urodzony(a) 22 gru. 1875, Iwowe.
    5. Feliks Kaliński urodzony(a) 21 maj 1878, Iwowe.
    6. Franciszka Kalińska urodzony(a) 31 mar. 1880, Iwowe.
    7. Stanisław Kaliński urodzony(a) 1 list. 1883, Iwowe.
    8. Jadwiga Kalińska urodzony(a) 1 list. 1883, Iwowe.
    9. Helena Kalińska urodzony(a) 19 maj 1886, Iwowe.
    10. Zofia Kalińska urodzony(a) 12 maj 1889, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Mikołaj Skorupa urodzony(a) 12 wrz. 1794, Iwowe (syn Idzi Skorupa oraz Magdalena Gielo).

    Mikołaj poślubił(a) Marianna Bieńko 25 sty. 1835, Latowicz. Marianna (córka Adalbertus Bieńko Bieńko oraz Petronella Krawiec) urodzony(a) 8 gru. 1809, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Bieńko urodzony(a) 8 gru. 1809, Iwowe (córka Adalbertus Bieńko Bieńko oraz Petronella Krawiec).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Małgorzata).

    Idzi poślubił(a) Magdalena Gielo 10 luty 1793, Latowicz. Magdalena (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc) urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).
    Dzieci:
    1. 2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 12 wrz. 1794, Iwowe.
    2. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 31 lip. 1797, Iwowe.
    3. Hiacynt Skorupa urodzony(a) 1 paź. 1800, Iwowe.
    4. Małgorzata Skorupa urodzony(a) 12 czer. 1803, Iwowe.
    5. Anastazja Ewa Skorupa urodzony(a) 23 gru. 1813, Iwowe.

  3. 6.  Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747 (syn N Bieńko); zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

    Adalbertus poślubił(a) Petronella Krawiec 13 sty. 1788, Latowicz. Petronella (córka Walenty Krawiec oraz Żyjący) urodzony(a) 21 maj 1771, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Petronella Krawiec urodzony(a) 21 maj 1771, Iwowe (córka Walenty Krawiec oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Rozalia Bieńko urodzony(a) 26 sier. 1804, Iwowe; zgon 17 wrz. 1804, Iwowe.
    2. Jan Bieńko urodzony(a) 27 gru. 1806, Iwowe; zgon 1 list. 1807, Iwowe.
    3. 3. Marianna Bieńko urodzony(a) 8 gru. 1809, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. 4. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  3. 10.  Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka (syn N Gielo); zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.

    Grzegorz poślubił(a) Teresa Koc 5 luty 1764, Latowicz. Teresa (córka N Koc) urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz (córka N Koc); zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Antoni Gielo urodzony(a) 20 czer. 1764, Oleksianka.
    2. Franciszek Gielo urodzony(a) 1 mar. 1767, Oleksianka.
    3. Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka.
    4. 5. Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka.
    5. Ambroży Gielo urodzony(a) 10 gru. 1776, Oleksianka.
    6. Katarzyna Gielo urodzony(a) 23 list. 1779, Oleksianka; zgon 11 gru. 1780, Oleksianka.
    7. Katarzyna Gielo urodzony(a) 30 paź. 1781, Oleksianka.
    8. Julianna Gielo urodzony(a) 1706.1784, Oleksianka; zgon 2 mar. 1787, Oleksianka.

  5. 12.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. 6. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  6. 14.  Walenty Krawiec urodzony(a) 1710 (syn N Krawiec); zgon 20 sty. 1788, Iwowe.

    Walenty — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  7. 15.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Klara Krawiec urodzony(a) 10 sier. 1758, Iwowe.
    2. Anastazja Krawiec urodzony(a) 28 gru. 1760, Iwowe; zgon 28 kwie. 1768, Iwowe.
    3. Rozalia Krawiec urodzony(a) 16 sier. 1767, Iwowe.
    4. Walenty Krawiec urodzony(a) 15 luty 1769, Iwowe; zgon 26 luty 1769, Iwowe.
    5. Szymon Krawiec urodzony(a) 18 luty 1770, Iwowe; zgon 25 luty 1770, Iwowe.
    6. 7. Petronella Krawiec urodzony(a) 21 maj 1771, Iwowe.
    7. Wiktoria Krawiec urodzony(a) 10 sty. 1774, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. 8. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa

  2. 20.  N Gielo
    Dzieci:
    1. Krzysztof Gielo urodzony(a) 1712; zgon 19 paź. 1812, Oleksianka.
    2. Paweł Gielo urodzony(a) 1722; zgon 8 paź. 1786, Oleksianka.
    3. 10. Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka; zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.
    4. Andrzej Gielo urodzony(a) 1724; zgon 11 gru. 1774, Strachomin.
    5. Stanisław Gielo urodzony(a) 1725; zgon 19 luty 1793, Strachomin.
    6. Andrzej Gielo
    7. Tomasz Gielo
    8. Tomasz Gielo

  3. 22.  N Koc
    Dzieci:
    1. Jan Koc urodzony(a) 1727; zgon 21 sty. 1793, Latowicz.
    2. Klemens Koc urodzony(a) 1749; zgon 1 kwie. 1819, Latowicz.
    3. Agnieszka Koc urodzony(a) 1743, Latowicz; zgon 8 maj 1803, Latowicz.
    4. 11. Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    5. Marcin Koc
    6. Andrzej Koc urodzony(a) 1755; zgon 12 sty. 1795, Latowicz.

  4. 28.  N Krawiec
    Dzieci:
    1. Adam Krawiec urodzony(a) 1707; zgon 9 kwie. 1785, Iwowe.
    2. 14. Walenty Krawiec urodzony(a) 1710; zgon 20 sty. 1788, Iwowe.
    3. Piotr Krawiec