Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Chróst

Franciszek Chróst

Mężczyzna 1794 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Chróst urodzony(a) 5 paź. 1794, Chyżyny (syn Ignacy Chróst oraz Zofia Olko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ignacy Chróst urodzony(a) 1 luty 1756, Kamionka (syn Stanisław Chróst oraz Agnieszka).

    Ignacy poślubił(a) Zofia Olko 23 sty. 1785, Latowicz. Zofia (córka Paweł Olko oraz Krystyna Skorupska) urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zofia Olko urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka (córka Paweł Olko oraz Krystyna Skorupska).
    Dzieci:
    1. Walenty Chróst urodzony(a) 14 luty 1786, Kamionka.
    2. Bolesław Chróst urodzony(a) 29 mar. 1787, Kamionka.
    3. Jadwiga Chróst urodzony(a) 2 list. 1789, Kamionka.
    4. Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny.
    5. 1. Franciszek Chróst urodzony(a) 5 paź. 1794, Chyżyny.
    6. Adalbertus Chróst urodzony(a) 29 kwie. 1796, Chyżyny.
    7. Paweł Chróst urodzony(a) 23 luty 1799, Chyżyny.
    8. Anastazja Chróst urodzony(a) 17 sty. 1802, Chyżyny.
    9. Onufry Chróst urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Chróst urodzony(a) 1716 (syn N Chrust); zgon 16 czer. 1776, Kamionka.

    Stanisław — Agnieszka. Agnieszka urodzony(a) 1739; zgon 7 luty 1789, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka urodzony(a) 1739; zgon 7 luty 1789, Kamionka.
    Dzieci:
    1. 2. Ignacy Chróst urodzony(a) 1 luty 1756, Kamionka.
    2. Marianna Chróst urodzony(a) 31 sty. 1759, Chyżyny.
    3. Franciszek Chróst urodzony(a) 8 paź. 1761, Chyżyny.
    4. Kazimierz Chrust urodzony(a) 5 mar. 1765, Kamionka.
    5. Franciszek Chróst urodzony(a) 13 mar. 1768, Chyżyny.

  3. 6.  Paweł Olko urodzony(a) 1728, Kamionka (syn N Olko); zgon 6 luty 1808, Kamionka.

    Paweł poślubił(a) Krystyna Skorupska 6 luty 1763, Latowicz. Krystyna urodzony(a) , Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Krystyna Skorupska urodzony(a) , Transbór.
    Dzieci:
    1. 3. Zofia Olko urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka.
    2. Franciszek Olko urodzony(a) 11 paź. 1767, Kamionka.
    3. Izydor Olko urodzony(a) 31 mar. 1771, Kamionka.
    4. Piotr Olko urodzony(a) 31 lip. 1774, Kamionka.
    5. Aleksander Olko urodzony(a) 15 lip. 1777, Kamionka.
    6. Katarzyna Olko urodzony(a) 19 list. 1780, Kamionka.
    7. Daniel Olko urodzony(a) 24 lip. 1784, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. 4. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. Mikołaj Chróst

  2. 12.  N Olko
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669; zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    2. Antoni Olko urodzony(a) 1727, Kamionka; zgon 1777, Kamionka.
    3. 6. Paweł Olko urodzony(a) 1728, Kamionka; zgon 6 luty 1808, Kamionka.
    4. Łukasz Olko urodzony(a) 1742.
    5. Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka; zgon 20 paź. 1791, Kamionka.