Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Całka

Józef Całka

Mężczyzna 1839 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Całka urodzony(a) 27 maj 1839, Redzyńskie (syn Franciszek Całka oraz Agnieszka Bobotek).

    Józef poślubił(a) Marianna Pęśko 24 list. 1862, Latowicz. Marianna (córka Władysław Łukasz Pęśko oraz Anastazja Franciszka Kowalska) urodzony(a) 2 sier. 1843, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Paweł Całka urodzony(a) 30 czer. 1864, Redzyńskie.
    2. Wincenty Całka urodzony(a) 5 kwie. 1868, Redzyńskie.
    3. Ludwika Całka urodzony(a) 24 sier. 1870, Redzyńskie.
    4. Aleksandra Całka urodzony(a) 23 luty 1874, Redzyńskie.
    5. Piotr Całka urodzony(a) 14 paź. 1877, Redzyńskie.
    6. Jadwiga Całka urodzony(a) 14 paź. 1877, Redzyńskie.
    7. Katarzyna Całka urodzony(a) 4 kwie. 1880, Redzyńskie.
    8. Petronella Całka urodzony(a) 26 maj 1884, Redzyńskie.
    9. Stanisław Całka urodzony(a) 24 paź. 1887, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Całka urodzony(a) 16 wrz. 1810, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Krystyna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Bobotek 31 sty. 1830, Latowicz. Agnieszka (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak) urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).
    Dzieci:
    1. Dorota Całka urodzony(a) 7 luty 1832, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Magdalena Całka urodzony(a) 13 czer. 1834, Redzyńskie.
    4. Łukasz Całka urodzony(a) 9 paź. 1835, Redzyńskie.
    5. Józefa Całka urodzony(a) 21 wrz. 1837, Redzyńskie.
    6. 1. Józef Całka urodzony(a) 27 maj 1839, Redzyńskie.
    7. Wojciech Całka urodzony(a) 7 kwie. 1841, Redzyńskie.
    8. Łukasz Całka urodzony(a) 6 mar. 1843, Redzyńskie.
    9. Marianna Całka urodzony(a) 9 maj 1845, Redzyńskie.
    10. Walenty Całka urodzony(a) 8 sty. 1848, Redzyńskie.
    11. Helena Całka urodzony(a) 27 czer. 1851, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wit Całka urodzony(a) 15JUN 1779, Redzyńskie (syn Stanisław Całka oraz Franciszka Kupiec).

    Wit poślubił(a) Krystyna Reda 11 luty 1798, Latowicz. Krystyna (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Bonifacy Całka urodzony(a) 18 maj 1800, Redzyńskie.
    2. Paweł Całka urodzony(a) 12 sty. 1803, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Całka urodzony(a) 20 kwie. 1805, Redzyńskie.
    4. Józefa Całka urodzony(a) 30 sier. 1807, Redzyńskie.
    5. 2. Franciszek Całka urodzony(a) 16 wrz. 1810, Redzyńskie.
    6. Franciszek Józef Całka urodzony(a) 15 wrz. 1810, Redzyńskie.
    7. Jan Mikołaj Całka urodzony(a) 8 gru. 1812, Redzyńskie.
    8. Michał Mateusz Całka urodzony(a) 25 wrz. 1815, Redzyńskie.
    9. Mateusz Adrian Całka urodzony(a) 19 wrz. 1816, Redzyńskie.
    10. Marianna Józefa Całka urodzony(a) 1 lip. 1819, Redzyńskie.

  3. 6.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. 3. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Całka urodzony(a) 1739 (syn N Całka); zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.

    Stanisław poślubił(a) Franciszka Kupiec 2 luty 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Kupiec
    Dzieci:
    1. 4. Wit Całka urodzony(a) 15JUN 1779, Redzyńskie.
    2. Brygida Całka urodzony(a) 11 paź. 1783, Redzyńskie.
    3. Marianna Całka urodzony(a) 22 mar. 1782, Redzyńskie; zgon 9 wrz. 1782, Redzyńskie.
    4. Mateusz Całka urodzony(a) 23 wrz. 1786, Redzyńskie.

  3. 10.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. 5. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  5. 12.  Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750 (syn Żyjący); zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

    Tadeusz poślubił(a) Agnieszka Borówek 24 sty. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Borówek (córka Żyjący).
    Dzieci:
    1. Antonina Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1779, Chyżyny.
    2. 6. Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny.
    3. Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny.
    4. Jakub Bobotek urodzony(a) 24 lip. 1785, Chyżyny.
    5. Jadwiga Bobotek urodzony(a) 11 paź. 1787, Chyżyny; zgon 15 sier. 1788, Chyżyny.
    6. Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny.
    7. Cecylia Bobotek urodzony(a) 28 list. 1790, Chyżyny; zgon 29 sty. 1795, Chyżyny.
    8. Jan Bobotek urodzony(a) 23 paź. 1792, Chyżyny.

  7. 14.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. 7. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Całka
    Dzieci:
    1. Szymon Całka urodzony(a) 1716; zgon 20 list. 1792, Starogród.
    2. Adam Całka urodzony(a) 1720; zgon 11 gru. 1780, Redzyńskie.
    3. Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.
    4. Piotr Całka urodzony(a) 1730; zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 1734, Redzyńskie; zgon 25 wrz. 1794, Redzyńskie.
    6. 8. Stanisław Całka urodzony(a) 1739; zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.
    7. Paweł Całka urodzony(a) 1743; zgon 22 maj 1803, Starogród.
    8. Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    9. Józef Całka
    10. Michał Całka
    11. Michał Całka

  2. 20.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. 10. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  3. 24.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Franciszek Bobotek urodzony(a) 1748; zgon 7 kwie. 1808, Chyżyny.
    2. Tomasz Bobotek urodzony(a) 1723; zgon 20 mar. 1793, Wielgolas.
    3. 12. Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750; zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

  4. 26.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 13. Agnieszka Borówek
    2. Florian Borówek

  5. 28.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. 14. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  7. 30.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. 15. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący