Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Gagaska

Katarzyna Gagaska

Kobieta 1833 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Gagaska urodzony(a) 24 wrz. 1833, Dąbrówka (córka Jan Bonifacy Gagaska oraz Tekla Rozalia Olko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Bonifacy Gagaska urodzony(a) 5 czer. 1812, Dąbrówka (syn Augustyn Gagaska oraz Brygida Maciejec).

    Jan poślubił(a) Tekla Rozalia Olko 19 luty 1832, Latowicz. Tekla (córka Jan Olko oraz Aleksandra Niedek) urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka (córka Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).
    Dzieci:
    1. 1. Katarzyna Gagaska urodzony(a) 24 wrz. 1833, Dąbrówka.
    2. Marianna Gagasek urodzony(a) 30 sty. 1836, Dąbrówka.
    3. Petronella Gagaska urodzony(a) 30 maj 1838, Dąbrówka.
    4. Ignacy Gagaska urodzony(a) 22 lip. 1839, Dąbrówka.
    5. Antoni Gagaska urodzony(a) 3 czer. 1842, Dąbrówka.
    6. Zofia Gagaska urodzony(a) 3 maj 1845, Dąbrówka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Augustyn Gagaska urodzony(a) 28 sier. 1774, Dąbrówka (syn Józef Gagaska oraz Magdalena Staniak).

    Augustyn poślubił(a) Brygida Maciejec 12 luty 1797, Latowicz. Brygida (córka Paweł Maciejec oraz Anna Szostak) urodzony(a) 8 paź. 1777, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Brygida Maciejec urodzony(a) 8 paź. 1777, Dąbrówka (córka Paweł Maciejec oraz Anna Szostak).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Gagaska urodzony(a) 13 mar. 1802, Dąbrówka.
    2. Eleonora Gagaska urodzony(a) 29 kwie. 1805, Dąbrówka.
    3. Stanisław Konstanty Gagaska urodzony(a) 13 wrz. 1808, Dąbrówka.
    4. Wincenty Józef Gagaska urodzony(a) 14 lip. 1811, Dąbrówka.
    5. 2. Jan Bonifacy Gagaska urodzony(a) 5 czer. 1812, Dąbrówka.

  3. 6.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. 3. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Gagaska urodzony(a) 1730, Dąbrówka (syn N Gagaska); zgon 9 paź. 1808, Dąbrówka.

    Józef poślubił(a) Magdalena Staniak 24 sty. 1773, Latowicz. Magdalena urodzony(a) 1746, Dąbrówka; zgon 11 gru. 1796, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Staniak urodzony(a) 1746, Dąbrówka; zgon 11 gru. 1796, Dąbrówka.
    Dzieci:
    1. 4. Augustyn Gagaska urodzony(a) 28 sier. 1774, Dąbrówka.
    2. Petronella Gagaska urodzony(a) 25 maj 1780, Dąbrówka; zgon 23 czer. 1783, Dąbrówka.
    3. Krescenty Gagaska urodzony(a) 29 kwie. 1784, Dąbrówka; zgon 7 sier. 1795, Dąbrówka.

  3. 10.  Paweł Maciejec (syn N Maciejec).

    Paweł poślubił(a) Anna Szostak [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Anna Szostak
    Dzieci:
    1. Kazimierz Maciejec urodzony(a) 5 mar. 1776, Dąbrówka; zgon 14 kwie. 1776, Dąbrówka.
    2. 5. Brygida Maciejec urodzony(a) 8 paź. 1777, Dąbrówka.
    3. Wojciech Maciejec urodzony(a) 23 kwie. 1781, Dąbrówka.
    4. Konstanty Maciejec urodzony(a) 8 mar. 1784, Dąbrówka.
    5. Jakub Maciejec urodzony(a) 25 lip. 1787, Dąbrówka.
    6. Józefa Maciejec urodzony(a) 19 mar. 1792, Dąbrówka.

  5. 12.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. 6. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  7. 14.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. 7. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Gagaska
    Dzieci:
    1. 8. Józef Gagaska urodzony(a) 1730, Dąbrówka; zgon 9 paź. 1808, Dąbrówka.
    2. Kilian Gagaska urodzony(a) 1732; zgon 16 lip. 1807, Latowicz.
    3. Łukasz Gagaska urodzony(a) 1735; zgon 31 lip. 1795, Dąbrówka.
    4. Benedykt Gagaska urodzony(a) 1744, Dąbrówka; zgon 11 paź. 1784, Wężyczyn.
    5. Igidi Gagaska

  2. 20.  N Maciejec
    Dzieci:
    1. Adalbertus Maciejec urodzony(a) 1734, Dąbrówka; zgon 15 wrz. 1774, Dąbrówka.
    2. 10. Paweł Maciejec

  3. 24.  N Olko
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669; zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    2. Antoni Olko urodzony(a) 1727, Kamionka; zgon 1777, Kamionka.
    3. Paweł Olko urodzony(a) 1728, Kamionka; zgon 6 luty 1808, Kamionka.
    4. Łukasz Olko urodzony(a) 1742.
    5. 12. Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka; zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

  4. 28.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 14. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący