Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Antoni Gagaska

Antoni Gagaska

Mężczyzna 1849 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antoni Gagaska urodzony(a) 11 czer. 1849, Dąbrówka (syn Sebastian Gagaska oraz Julianna Domuń).

    Antoni poślubił(a) M. Trejda [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Ludwik Gagaska urodzony(a) 16 sier. 1876, Waliska.
    2. Jan Gagaska urodzony(a) 31 mar. 1880, Waliska.
    3. Piotr Gagaska urodzony(a) 20 czer. 1883, Waliska.
    4. Helena Gagaska urodzony(a) 14 maj 1886, Waliska.
    5. Helena Gagaska urodzony(a) 10 list. 1887, Waliska.
    6. Stanisław Gagaska urodzony(a) 15 maj 1891, Waliska.
    7. Aleksandra Gagaska urodzony(a) 18 kwie. 1894, Waliska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Sebastian Gagaska urodzony(a) 27 sty. 1828, Dąbrówka (syn Piotr Gagaska oraz Scholastyka Kłos).

    Sebastian poślubił(a) Julianna Domuń 28 luty 1848, Latowicz. Julianna (córka Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Domuń urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn (córka Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. 1. Antoni Gagaska urodzony(a) 11 czer. 1849, Dąbrówka.
    2. Kazimierz Gagaska urodzony(a) 9 wrz. 1850, Dąbrówka.
    3. Agnieszka Gagaska urodzony(a) 18 sty. 1852, Dąbrówka.
    4. Jan Gagaska urodzony(a) 17 sier. 1853, Dąbrówka.
    5. Franciszek Gagaska urodzony(a) 1 paź. 1857, Dąbrówka.
    6. Maciej Gagaska urodzony(a) 25 wrz. 1858, Dąbrówka.
    7. Anastazja Gagasek urodzony(a) 23 luty 1861, Dąbrówka.
    8. Jan Gagaska urodzony(a) 6 kwie. 1863, Dąbrówka.
    9. Apolonia Gagaska urodzony(a) 6 luty 1865, Dąbrówka.
    10. Ludwik Gagaska urodzony(a) 24 lip. 1867, Dąbrówka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Gagaska urodzony(a) 30 czer. 1802, Dąbrówka (syn Mikołaj Gagaska oraz Marianna Sęcek).

    Piotr poślubił(a) Scholastyka Kłos 25 luty 1821, Latowicz. Scholastyka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda) urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Kłos urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda).
    Dzieci:
    1. Franciszek Gagaska urodzony(a) 1 gru. 1824, Dąbrówka.
    2. 2. Sebastian Gagaska urodzony(a) 27 sty. 1828, Dąbrówka.
    3. Benedykt Gagaska urodzony(a) 20 mar. 1831, Dąbrówka.
    4. Tomasz Gagaska urodzony(a) 6 mar. 1834, Dąbrówka.
    5. Walenty Gagaska urodzony(a) 8 luty 1837, Dąbrówka.

  3. 6.  Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn (syn Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).

    Ludysław poślubił(a) Katarzyna Reda 30 sty. 1820, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta) urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Marcin Domoń urodzony(a) 25 list. 1820, Wężyczyn.
    2. Franciszka Domoń urodzony(a) 13 sty. 1823, Wężyczyn.
    3. Faustyna Domoń urodzony(a) 18 luty 1825, Wężyczyn.
    4. Michał Domoń urodzony(a) 21 wrz. 1826, Wężyczyn.
    5. 3. Julianna Domuń urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn.
    6. Marianna Domoń urodzony(a) 28 czer. 1832, Wężyczyn.
    7. Monika Domuń urodzony(a) 29 kwie. 1835, Wężyczyn.
    8. Mikołaj Domoń urodzony(a) 13 list. 1837, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mikołaj Gagaska urodzony(a) 12 wrz. 1776, Dąbrówka (syn Łukasz Gagaska oraz Żyjący).

    Mikołaj poślubił(a) Marianna Sęcek Marianna (córka Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka) urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Sęcek urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn (córka Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Gagasek urodzony(a) 11 czer. 1800, Dąbrówka.
    2. 4. Piotr Gagaska urodzony(a) 30 czer. 1802, Dąbrówka.

  3. 10.  Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Mikołaj — Katarzyna Duda. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Duda
    Dzieci:
    1. Roch Kłos urodzony(a) 16 sier. 1797, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1797, Dąbrówka.
    2. Franciszek Kłos urodzony(a) 8 paź. 1798, Dąbrówka; zgon 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    3. Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    4. Magdalena Kłos urodzony(a) 24 lip. 1802, Dąbrówka.
    5. 5. Scholastyka Kłos urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka.
    6. Marianna Kłos urodzony(a) 19 lip. 1807, Dąbrówka; zgon 27 wrz. 1807, Dąbrówka.
    7. Marcella Kłos urodzony(a) 30 wrz. 1808, Dąbrówka.
    8. Wojciech Marceli Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1811, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1819, Dąbrówka.
    9. Stanisław Teodor Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1815, Dąbrówka; zgon 13 sier. 1815, Dąbrówka.
    10. Antonina Franciszka Kłos urodzony(a) 8 sty. 1817, Dąbrówka; zgon 10 mar. 1817, Dąbrówka.
    11. Balbina Ewa Kłos urodzony(a) 16 gru. 1818, Dąbrówka.

  5. 12.  Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Skorupa 26 sty. 1794, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata) urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata); zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Marcin Domoń urodzony(a) 31 sty. 1795, Wężyczyn.
    2. 6. Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn.
    3. Kunegunda Domoń urodzony(a) 3 sier. 1798, Wężyczyn.
    4. Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn.

  7. 14.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn (syn Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).

    Walenty — Franciszka Plichta. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Plichta
    Dzieci:
    1. Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn.
    2. Józef Reda urodzony(a) 23 mar. 1799, Wężyczyn.
    3. 7. Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 27 mar. 1803, Wężyczyn.
    5. Baltazar Reda urodzony(a) 2 sty. 1806, Wężyczyn; zgon 28 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 3 paź. 1807, Wężyczyn.
    7. Jan Paweł Reda urodzony(a) 16 czer. 1811, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Łukasz Gagaska urodzony(a) 1735 (syn N Gagaska); zgon 31 lip. 1795, Dąbrówka.

    Łukasz — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Grzegorz Gagaska urodzony(a) 12 mar. 1761, Dąbrówka; zgon 22 lip. 1772, Dąbrówka.
    2. Andrzej Benedykt Gagaska urodzony(a) 176.7.1763, Dąbrówka.
    3. Andrzej Gagaska urodzony(a) 6 luty 1765, Dąbrówka.
    4. Józef Gagaska urodzony(a) 19 mar. 1767, Dąbrówka.
    5. Helena Gagaska urodzony(a) 28 luty 1769, Dąbrówka; zgon 19 czer. 1773, Dąbrówka.
    6. Antonina Gagaska urodzony(a) 6 czer. 1771, Dąbrówka; zgon 1 czer. 1773, Dąbrówka.
    7. Małgorzata Gagaska urodzony(a) 18 lip. 1773, Dąbrówka.
    8. Jan Gagaska urodzony(a) 9 lip. 1775, Dąbrówka; zgon 16 sier. 1775, Dąbrówka.
    9. 8. Mikołaj Gagaska urodzony(a) 12 wrz. 1776, Dąbrówka.
    10. Igidy Gagaska urodzony(a) 8 wrz. 1778, Dąbrówka; zgon 8 sier. 1795, Dąbrówka.
    11. Jan Gagaska urodzony(a) 20 czer. 1781, Dąbrówka.
    12. Brygida Gagasek urodzony(a) 29 wrz. 1782, Dąbrówka.

  3. 18.  Benedykt Sęcek (syn N Sęcek).

    Benedykt poślubił(a) Franciszka Ciążcianka 21 list. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Ciążcianka
    Dzieci:
    1. Tomasz Sęcek urodzony(a) 21 gru. 1766, Wężyczyn; zgon 3 maj 1804, Wężyczyn.
    2. 9. Marianna Sęcek urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn.
    3. Paweł Sęczek urodzony(a) 26 sty. 1773, Wężyczyn; zgon 31 gru. 1813, Wężyczyn.
    4. Helena Sęcek urodzony(a) 3 mar. 1776, Wężyczyn; zgon 5 luty 1790, Wężyczyn.
    5. Wincenty Sęcek urodzony(a) 16 kwie. 1779, Wężyczyn.
    6. Anna Sęcek urodzony(a) 24 lip. 1782, Wężyczyn.

  5. 20.  Antoni Kłos urodzony(a) 1723 (syn N Kłos); zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.

    Antoni — Marianna Luba. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Luba
    Dzieci:
    1. Anastazja Kłos urodzony(a) 15 gru. 1757, Dąbrówka.
    2. Piotr Kłos urodzony(a) 25 luty 1766, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1766, Dąbrówka.
    3. Klara Kłos urodzony(a) 06.08 1767, Dąbrówka.
    4. Franciszek Kłos urodzony(a) 08.03 1770, Dąbrówka; zgon 07.08,1770, Dąbrówka.
    5. 10. Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka.
    6. Faustyn Kłos urodzony(a) 16 luty 1775, Dąbrówka.
    7. Maciej Kłos

  7. 24.  Paweł Domoń urodzony(a) 1724 (syn N Domoń); zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.

    Paweł poślubił(a) Małgorzata Sabak 6 sier. 1758, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna) urodzony(a) 1738, Wężyczyn; zgon 2 list. 1793, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Małgorzata Sabak urodzony(a) 1738, Wężyczyn (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna); zgon 2 list. 1793, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Domoń urodzony(a) 19 sier. 1759, Wężyczyn.
    2. Andrzej Domoń urodzony(a) 14 list. 1762, Wężyczyn.
    3. 12. Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn.
    4. Nikodem Domoń urodzony(a) 26 wrz. 1767, Wężyczyn; zgon 25 maj 1773, Wężyczyn.
    5. Franciszek Domoń urodzony(a) 3 paź. 1773, Wężyczyn.
    6. Sebestian Domoń urodzony(a) 25 sty. 1776, Wężyczyn.
    7. Krystyna Domoń urodzony(a) 15 lip. 1777, Wężyczyn; zgon 7 lip. 1780, Wężyczyn.
    8. Piotr Celesty Domoń urodzony(a) 22 maj 1780, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Domoń urodzony(a) 14 kwie. 1782, Wężyczyn.

  9. 26.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. 13. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  11. 28.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. 14. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.