Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Aleksandra Gagaska

Aleksandra Gagaska

Kobieta 1894 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksandra Gagaska urodzony(a) 18 kwie. 1894, Waliska (córka Antoni Gagaska oraz Marianna Trejda).

    Aleksandra poślubił(a) Feliks Kowalski 8 maj 1917, Latowicz. Feliks (syn Jan Kowalski oraz Marcella Zadrożna) urodzony(a) 1893, Kiczki. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Gagaska urodzony(a) 11 czer. 1849, Dąbrówka (syn Sebastian Gagaska oraz Julianna Domuń).

    Antoni poślubił(a) Marianna Trejda Marianna (córka Jan Trejda oraz Teresa Świątek) urodzony(a) 4 gru. 1853, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Trejda urodzony(a) 4 gru. 1853, Waliska (córka Jan Trejda oraz Teresa Świątek).
    Dzieci:
    1. Ludwik Gagaska urodzony(a) 16 sier. 1876, Waliska.
    2. Jan Gagaska urodzony(a) 31 mar. 1880, Waliska.
    3. Piotr Gagaska urodzony(a) 20 czer. 1883, Waliska.
    4. Helena Gagaska urodzony(a) 14 maj 1886, Waliska.
    5. Helena Gagaska urodzony(a) 10 list. 1887, Waliska.
    6. Stanisław Gagaska urodzony(a) 15 maj 1891, Waliska.
    7. 1. Aleksandra Gagaska urodzony(a) 18 kwie. 1894, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Sebastian Gagaska urodzony(a) 27 sty. 1828, Dąbrówka (syn Piotr Gagaska oraz Scholastyka Kłos).

    Sebastian poślubił(a) Julianna Domuń 28 luty 1848, Latowicz. Julianna (córka Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Julianna Domuń urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn (córka Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. 2. Antoni Gagaska urodzony(a) 11 czer. 1849, Dąbrówka.
    2. Kazimierz Gagaska urodzony(a) 9 wrz. 1850, Dąbrówka.
    3. Agnieszka Gagaska urodzony(a) 18 sty. 1852, Dąbrówka.
    4. Jan Gagaska urodzony(a) 17 sier. 1853, Dąbrówka.
    5. Franciszek Gagaska urodzony(a) 1 paź. 1857, Dąbrówka.
    6. Maciej Gagaska urodzony(a) 25 wrz. 1858, Dąbrówka.
    7. Anastazja Gagasek urodzony(a) 23 luty 1861, Dąbrówka.
    8. Jan Gagaska urodzony(a) 6 kwie. 1863, Dąbrówka.
    9. Apolonia Gagaska urodzony(a) 6 luty 1865, Dąbrówka.
    10. Ludwik Gagaska urodzony(a) 24 lip. 1867, Dąbrówka.

  3. 6.  Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska (syn Paweł Trejda oraz Ewa Payda).

    Jan poślubił(a) Teresa Świątek 2 luty 1847, Latowicz. Teresa (córka Marcin Świątek oraz Julianna Kosowska) urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teresa Świątek urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka (córka Marcin Świątek oraz Julianna Kosowska).
    Dzieci:
    1. Ewa Trejda urodzony(a) 24 czer. 1851, Waliska.
    2. 3. Marianna Trejda urodzony(a) 4 gru. 1853, Waliska.
    3. Wawrzyniec Trejda urodzony(a) 8 sier. 1856, Waliska.
    4. Józef Trejda urodzony(a) 15 mar. 1859, Waliska.
    5. Józef Trejda urodzony(a) 9 czer. 1860, Waliska.
    6. Franciszka Trejda urodzony(a) 28 paź. 1861, Waliska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Gagaska urodzony(a) 30 czer. 1802, Dąbrówka (syn Mikołaj Gagaska oraz Marianna Sęcek).

    Piotr poślubił(a) Scholastyka Kłos 25 luty 1821, Latowicz. Scholastyka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda) urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Scholastyka Kłos urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka (córka Mikołaj Kłos oraz Katarzyna Duda).
    Dzieci:
    1. Franciszek Gagaska urodzony(a) 1 gru. 1824, Dąbrówka.
    2. 4. Sebastian Gagaska urodzony(a) 27 sty. 1828, Dąbrówka.
    3. Benedykt Gagaska urodzony(a) 20 mar. 1831, Dąbrówka.
    4. Tomasz Gagaska urodzony(a) 6 mar. 1834, Dąbrówka.
    5. Walenty Gagaska urodzony(a) 8 luty 1837, Dąbrówka.

  3. 10.  Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn (syn Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).

    Ludysław poślubił(a) Katarzyna Reda 30 sty. 1820, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta) urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Marcin Domoń urodzony(a) 25 list. 1820, Wężyczyn.
    2. Franciszka Domoń urodzony(a) 13 sty. 1823, Wężyczyn.
    3. Faustyna Domoń urodzony(a) 18 luty 1825, Wężyczyn.
    4. Michał Domoń urodzony(a) 21 wrz. 1826, Wężyczyn.
    5. 5. Julianna Domuń urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn.
    6. Marianna Domoń urodzony(a) 28 czer. 1832, Wężyczyn.
    7. Monika Domuń urodzony(a) 29 kwie. 1835, Wężyczyn.
    8. Mikołaj Domoń urodzony(a) 13 list. 1837, Wężyczyn.

  5. 12.  Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska (syn Szymon Treyda oraz Elżbieta Gręziak).

    Paweł poślubił(a) Ewa Payda 16 luty 1817, Latowicz. Ewa (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. Klara Marianna Trejda urodzony(a) 19 sier. 1818, Waliska.
    2. Karol Szymon Trejda urodzony(a) 30 paź. 1820, Waliska.
    3. Jan Trejda urodzony(a) 3 lip. 1823, Waliska.
    4. 6. Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska.
    5. Kilian Trejda urodzony(a) 19 lip. 1829, Waliska.
    6. Jadwiga Trejda urodzony(a) 11 paź. 1832, Waliska.
    7. Marianna Trejda urodzony(a) 4 kwie. 1836, Waliska.
    8. Franciszek Trejda urodzony(a) 7 kwie. 1838, Waliska.

  7. 14.  Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1775, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Łucja Podkowska).

    Marcin poślubił(a) Julianna Kosowska 7 lip. 1811, Latowicz. Julianna (córka Jan Kosowski oraz Brygida Krysiak) urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Kosowska urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska (córka Jan Kosowski oraz Brygida Krysiak).
    Dzieci:
    1. Leon Piotr Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1812, Dąbrówka.
    2. Krystyna Tekla Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1815, Dąbrówka.
    3. Izydor Wincenty Świątek urodzony(a) 3 kwie. 1818, Dąbrówka.
    4. Marianna Zuzanna Świątek urodzony(a) 10 sier. 1820, Dąbrówka.
    5. Michał Świątek urodzony(a) 24 wrz. 1823, Dąbrówka.
    6. 7. Teresa Świątek urodzony(a) 25 paź. 1828, Dąbrówka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj Gagaska urodzony(a) 12 wrz. 1776, Dąbrówka (syn Łukasz Gagaska oraz Żyjący).

    Mikołaj poślubił(a) Marianna Sęcek Marianna (córka Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka) urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Sęcek urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn (córka Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Gagasek urodzony(a) 11 czer. 1800, Dąbrówka.
    2. 8. Piotr Gagaska urodzony(a) 30 czer. 1802, Dąbrówka.

  3. 18.  Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Mikołaj — Katarzyna Duda. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Duda
    Dzieci:
    1. Roch Kłos urodzony(a) 16 sier. 1797, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1797, Dąbrówka.
    2. Franciszek Kłos urodzony(a) 8 paź. 1798, Dąbrówka; zgon 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    3. Małgorzata Kłos urodzony(a) 10 czer. 1800, Dąbrówka.
    4. Magdalena Kłos urodzony(a) 24 lip. 1802, Dąbrówka.
    5. 9. Scholastyka Kłos urodzony(a) 11 luty 1806, Dąbrówka.
    6. Marianna Kłos urodzony(a) 19 lip. 1807, Dąbrówka; zgon 27 wrz. 1807, Dąbrówka.
    7. Marcella Kłos urodzony(a) 30 wrz. 1808, Dąbrówka.
    8. Wojciech Marceli Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1811, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1819, Dąbrówka.
    9. Stanisław Teodor Kłos urodzony(a) 19 kwie. 1815, Dąbrówka; zgon 13 sier. 1815, Dąbrówka.
    10. Antonina Franciszka Kłos urodzony(a) 8 sty. 1817, Dąbrówka; zgon 10 mar. 1817, Dąbrówka.
    11. Balbina Ewa Kłos urodzony(a) 16 gru. 1818, Dąbrówka.

  5. 20.  Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Skorupa 26 sty. 1794, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata) urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata); zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Marcin Domoń urodzony(a) 31 sty. 1795, Wężyczyn.
    2. 10. Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn.
    3. Kunegunda Domoń urodzony(a) 3 sier. 1798, Wężyczyn.
    4. Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn.

  7. 22.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn (syn Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).

    Walenty — Franciszka Plichta. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Plichta
    Dzieci:
    1. Michał Reda urodzony(a) 25 wrz. 1796, Wężyczyn.
    2. Józef Reda urodzony(a) 23 mar. 1799, Wężyczyn.
    3. 11. Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 27 mar. 1803, Wężyczyn.
    5. Baltazar Reda urodzony(a) 2 sty. 1806, Wężyczyn; zgon 28 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 3 paź. 1807, Wężyczyn.
    7. Jan Paweł Reda urodzony(a) 16 czer. 1811, Wężyczyn.

  9. 24.  Szymon Treyda urodzony(a) 29 paź. 1765, Waliska (syn Krzysztof Treyda oraz Marianna Pietrak).

    Szymon poślubił(a) Elżbieta Gręziak Elżbieta (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna) urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Elżbieta Gręziak urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna).
    Dzieci:
    1. Stanisław Treyda urodzony(a) 17 list. 1790, Waliska; zgon 1 lip. 1802, Waliska.
    2. 12. Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska.
    3. Piotr Treyda urodzony(a) 29 sty. 1796, Waliska; zgon 22 lip. 1796, Waliska.
    4. Filip Treyda urodzony(a) 2 maj 1798, Waliska; zgon 15 lip. 1798, Waliska.
    5. Filip Treyda urodzony(a) 4 czer. 1801, Waliska.
    6. Zuzanna Trejda urodzony(a) 9 sier. 1804, Waliska.

  11. 26.  Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska (syn Adalbertus Payda oraz Marianna).

    Piotr poślubił(a) Rozalia Gałązka - Piotrówna 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Rozalia Gałązka - Piotrówna
    Dzieci:
    1. Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska.
    2. Ferdynand Payda urodzony(a) 29 maj 1784, Waliska; zgon 30 maj 1784, Waliska.
    3. Helena Payda urodzony(a) 2 sier. 1785, Waliska.
    4. Joanna Helena Payda urodzony(a) 23 czer. 1788, Waliska.
    5. Idzi (Egidiusz) Pajda urodzony(a) 1 wrz. 1791, Waliska.
    6. 13. Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska.
    7. Magdalena Pajda urodzony(a) 21 lip. 1800, Waliska.

  13. 28.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej poślubił(a) Łucja Podkowska 25 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Łucja Podkowska
    Dzieci:
    1. Helena Świątek urodzony(a) 22 mar. 1767, Strachomin.
    2. Dionizy Świątek urodzony(a) 8 paź. 1769, Strachomin; zgon 3 maj 1772, Strachomin.
    3. Róża Świątek urodzony(a) 29 sier. 1772, Strachomin.
    4. 14. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1775, Strachomin.
    5. Gabriel Świątek urodzony(a) 15 kwie. 1778, Strachomin.