Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Gaszewski

Stanisław Gaszewski

Mężczyzna 1879 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Gaszewski urodzony(a) 15 list. 1879, Strachomin (syn Jan Gaszewski oraz Marianna Świątek).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Jakubowska 4 paź. 1909, Latowicz. Marianna (córka Antoni Jakubowski oraz Antonina Wardzyńska) urodzony(a) 8 kwie. 1890, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Teofil Gaszewski urodzony(a) 23 mar. 1910, Latowicz.
    2. Stanisław Gaszewski urodzony(a) 4 kwie. 1912, Latowicz.
    3. Kamila Gaszewska urodzony(a) 19 lip. 1915, Latowicz.
    4. Józef Gaszewski urodzony(a) 19 mar. 1918, Latowicz.
    5. Kazimierz Gaszewski urodzony(a) 28 luty 1923, Latowicz.
    6. Henryk Gaszewski urodzony(a) 3 sty. 1927, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gaszewski urodzony(a) 29 czer. 1845, Oleksianka (syn Walenty Gaszewski oraz Katarzyna Świątek).

    Jan poślubił(a) Marianna Świątek Marianna urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Piotr Gaszewski urodzony(a) 27 lip. 1871, Oleksianka.
    2. Petronella Gaszewska urodzony(a) 2 sier. 1872, Oleksianka.
    3. Wiktor Gaszewski urodzony(a) 25 wrz. 1877, Strachomin.
    4. Adam Gaszewski urodzony(a) 11 sier. 1878, Strachomin.
    5. 1. Stanisław Gaszewski urodzony(a) 15 list. 1879, Strachomin.
    6. Aleksandra Gaszewska urodzony(a) 1884, Strachomin.
    7. Wiktor Gaszewski urodzony(a) 29 paź. 1884, Strachomin.
    8. Teofil Gaszewski urodzony(a) 13 paź. 1885, Strachomin.
    9. Helena Gaszewska urodzony(a) 28 list. 1886, Strachomin.
    10. Marianna Gaszewska urodzony(a) 21 wrz. 1888, Strachomin.
    11. Weronika Gaszewska urodzony(a) 1 list. 1891, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Gaszewski urodzony(a) 11 luty 1823, Oleksianka (syn Wincenty Gaszewski oraz Agata Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Katarzyna Świątek 5 luty 1844, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek) urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Gaszewski urodzony(a) 29 czer. 1845, Oleksianka.
    2. Marianna Gaszewska urodzony(a) 12 maj 1847, Oleksianka.
    3. Petronella Gaszewska urodzony(a) 18 luty 1849, Oleksianka.
    4. Franciszek Gaszewski urodzony(a) 1 kwie. 1850, Oleksianka.
    5. Paweł Gaszewski urodzony(a) 20 mar. 1853, Oleksianka.
    6. Marianna Gaszewska urodzony(a) 17 maj 1856, Oleksianka.
    7. Petronella Gaszewska urodzony(a) 31 maj 1858, Oleksianka.
    8. Jakub Gaszewski urodzony(a) 26 lip. 1859, Oleksianka.
    9. Julianna Gaszewska urodzony(a) 19 czer. 1862, Oleksianka; zgon 9 sier. 1935, Iwowe.
    10. Agnieszka Gaszewska urodzony(a) 21 sty. 1865, Oleksianka.
    11. Ludwika Gaszewska urodzony(a) 23 sier. 1867, Oleksianka.
    12. Władysław Gaszewski urodzony(a) 28 paź. 1894, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wincenty Gaszewski urodzony(a) 18 lip. 1780, Strachomin (syn Tadeusz Gaszewski oraz Anna Reda).

    Wincenty — Agata Gajowniczek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agata Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Izydor Gaszewski urodzony(a) 5 kwie. 1804, Strachomin.
    2. Franciszka Gaszewska urodzony(a) 16 sty. 1806, Strachomin.
    3. Kajetan Gaszewski urodzony(a) 7 sier. 1808, Strachomin.
    4. Zofia Gaszewska urodzony(a) 20 maj 1810, Strachomin.
    5. Małgorzata Katarzyna Gaszewska urodzony(a) 6 czer. 1812, Oleksianka.
    6. Jan Antoni Gaszewski urodzony(a) 17 czer. 1815, Strachomin.
    7. Urszula Teresa Gaszewska urodzony(a) 17 paź. 1818, Oleksianka.
    8. Piotr Paweł Gaszewski urodzony(a) 19 lip. 1820, Oleksianka.
    9. 4. Walenty Gaszewski urodzony(a) 11 luty 1823, Oleksianka.
    10. Ewa Gaszewska urodzony(a) 22 gru. 1826, Oleksianka.
    11. Anastazja Gaszewska urodzony(a) 22 gru. 1826, Oleksianka.

  3. 10.  Jan Świątek urodzony(a) 9 lip. 1803, Oleksianka (syn Cyprian Świątek oraz Salomea Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Ewa Płatek 26 sty. 1823, Latowicz. Ewa (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo) urodzony(a) 1805, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Płatek urodzony(a) 1805, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo).
    Dzieci:
    1. 5. Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka.
    3. Mateusz Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1830, Oleksianka.
    4. Wojciech Świątek urodzony(a) 19 kwie. 1833, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 22 mar. 1836, Oleksianka.
    6. Małgorzata Świątek urodzony(a) 9 maj 1839, Oleksianka.
    7. Łucja Świątek urodzony(a) 23 paź. 1842, Oleksianka.
    8. Szymon Świątek urodzony(a) 28 paź. 1844, Oleksianka.
    9. Teodor Świątek urodzony(a) 8 list. 1847, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tadeusz Gaszewski urodzony(a) 1752, Międzyrzec (syn N Gaszewski); zgon 18 luty 1812, Strachomin.

    Tadeusz poślubił(a) Anna Reda 22 sty. 1769, Latowicz. Anna urodzony(a) 1741, Strachomin; zgon 31 gru. 1791, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna Reda urodzony(a) 1741, Strachomin; zgon 31 gru. 1791, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Gertruda Gaszewska urodzony(a) 29 paź. 1769, Strachomin.
    2. Jakub Gaszewski urodzony(a) 21 lip. 1772, Strachomin.
    3. Agnieszka Gaszewska urodzony(a) 21 sty. 1774, Strachomin.
    4. Stanisław Gaszewski urodzony(a) 16 list. 1776, Strachomin.
    5. 8. Wincenty Gaszewski urodzony(a) 18 lip. 1780, Strachomin.

  3. 20.  Cyprian Świątek urodzony(a) 21 wrz. 1775, Oleksianka (syn Michał Świątek oraz Małgorzata Świeczka).

    Cyprian poślubił(a) Salomea Dzięcioł 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Salomea Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 8 wrz. 1799, Oleksianka.
    2. Magdalena Świątek urodzony(a) 20 czer. 1802, Oleksianka.
    3. 10. Jan Świątek urodzony(a) 9 lip. 1803, Oleksianka.
    4. Cecylia Świątek urodzony(a) 20 list. 1806, Oleksianka.
    5. Monika Świątek urodzony(a) 26 sier. 1809, Oleksianka.
    6. Jędrzej Edward Świątek urodzony(a) 25 list. 1811, Oleksianka.
    7. Stanisław Grzegorz Świątek urodzony(a) 4 maj 1814, Oleksianka.

  5. 22.  Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.

    Piotr poślubił(a) Bibianna Gielo 20 list. 1803, Latowicz. Bibianna (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc) urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).
    Dzieci:
    1. 11. Ewa Płatek urodzony(a) 1805, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1808, Oleksianka.