Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anastazja Górska

Anastazja Górska

Kobieta 1852 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anastazja Górska urodzony(a) 18 paź. 1852, Chyżyny (córka Tomasz Piotr Górski oraz Joanna Roczeń).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Piotr Górski urodzony(a) 9 gru. 1819, Chyżyny (syn Stanisław Górski oraz Magdalena Rybak).

    Tomasz poślubił(a) Joanna Roczeń 9 list. 1845, Latowicz. Joanna (córka Jan Roczeń oraz Gertruda Jaworska) urodzony(a) 25 paź. 1824, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Joanna Roczeń urodzony(a) 25 paź. 1824, Wielgolas (córka Jan Roczeń oraz Gertruda Jaworska).
    Dzieci:
    1. Marianna Górska urodzony(a) 29 sier. 1846, Chyżyny.
    2. Marianna Górska urodzony(a) 18 sty. 1850, Chyżyny.
    3. 1. Anastazja Górska urodzony(a) 18 paź. 1852, Chyżyny.
    4. Katarzyna Górska urodzony(a) 9 kwie. 1856, Chyżyny.
    5. Kazimierz Górski urodzony(a) 3 mar. 1860, Chyżyny.
    6. Jan Górski urodzony(a) 30 gru. 1863, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Górski urodzony(a) 24 list. 1793, Chyżyny (syn Laurenty Górski oraz Agata Grzęda).

    Stanisław poślubił(a) Magdalena Rybak 3 luty 1812, Latowicz. Magdalena (córka Jan Rybak oraz Agnieszka Skorupa) urodzony(a) 23 lip. 1793, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Rybak urodzony(a) 23 lip. 1793, Transbór (córka Jan Rybak oraz Agnieszka Skorupa).
    Dzieci:
    1. Wincenty Paweł Górski urodzony(a) 21 sty. 1813, Chyżyny.
    2. Szymon Franciszek Górski urodzony(a) 26 paź. 1816, Chyżyny.
    3. 2. Tomasz Piotr Górski urodzony(a) 9 gru. 1819, Chyżyny.
    4. Anastazja Górska urodzony(a) 13 czer. 1822, Chyżyny.
    5. Wincenty Górski urodzony(a) 22 sty. 1825, Chyżyny.
    6. Apolonia Górska urodzony(a) 21 luty 1827, Chyżyny.
    7. Justyna Górska urodzony(a) 28 wrz. 1829, Chyżyny.
    8. Feliks Górski urodzony(a) 26 maj 1832, Chyżyny.

  3. 6.  Jan Roczeń urodzony(a) 27 gru. 1785, Wielgolas (syn Augustyn Roczeń oraz Małgorzata Sabaczanka).

    Jan poślubił(a) Gertruda Jaworska 4 mar. 1810, Latowicz. Gertruda (córka Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek) urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas (córka Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Marianna Roczeń urodzony(a) 21 sty. 1811, Chyżyny.
    2. Łucja Marianna Roczeń urodzony(a) 16 gru. 1814, Wielgolas.
    3. Marianna Tekla Roczeń urodzony(a) 4 paź. 1817, Wielgolas.
    4. Ignacy Roczeń urodzony(a) 5 luty 1823, Wielgolas.
    5. 3. Joanna Roczeń urodzony(a) 25 paź. 1824, Wielgolas.
    6. Mateusz Roczeń urodzony(a) 16 wrz. 1831, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Laurenty Górski urodzony(a) 1739 (syn N Górski); zgon 19 luty 1819, Chyżyny.

    Laurenty poślubił(a) Agata Grzęda 19 sty. 1777, Latowicz. Agata (córka N Grzenda) urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny (córka N Grzenda); zgon 12 luty 1819, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Feliks Górski urodzony(a) 20 list. 1777, Chyżyny.
    2. Piotr Górski urodzony(a) 28 kwie. 1782, Chyżyny.
    3. Joanna Górska urodzony(a) 27 gru. 1785, Chyżyny.
    4. Szymon Górski urodzony(a) 11 luty 1789, Chyżyny; zgon 13 gru. 1789, Chyżyny.
    5. Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny.
    6. 4. Stanisław Górski urodzony(a) 24 list. 1793, Chyżyny.

  3. 10.  Jan Rybak urodzony(a) , Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Skorupa [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Skorupa
    Dzieci:
    1. Zofia Rybak urodzony(a) 9 maj 1779, Transbór.
    2. Franciszka Rybak urodzony(a) 1 paź. 1781, Transbór.
    3. Izabella Rybak urodzony(a) 2 paź. 1785, Transbór.
    4. Antoni Rybak urodzony(a) 9 maj 1788, Transbór.
    5. Tekla Rybak urodzony(a) 20 wrz. 1791, Transbór.
    6. 5. Magdalena Rybak urodzony(a) 23 lip. 1793, Transbór.

  5. 12.  Augustyn Roczeń

    Augustyn — Małgorzata Sabaczanka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Sabaczanka
    Dzieci:
    1. 6. Jan Roczeń urodzony(a) 27 gru. 1785, Wielgolas.

  7. 14.  Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767 (syn N Jaworski); zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Łukaszek 10 sty. 1790, Latowicz. Marianna (córka Michał Łukaszek oraz Anna) urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas (córka Michał Łukaszek oraz Anna).
    Dzieci:
    1. 7. Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas.
    2. Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas.
    3. Franciszka Jaworska urodzony(a) 19 sier. 1797, Wielgolas.
    4. Paweł Jaworski urodzony(a) 30 czer. 1800, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. 8. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  2. 18.  N Grzenda
    Dzieci:
    1. Grzegorz Grzenda urodzony(a) 1720; zgon 21 luty 1800, Wielgolas.
    2. Marcin Grzenda urodzony(a) 1733; zgon 25 maj 1773, Chyżyny.
    3. Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 8 maj 1814, Chyżyny.
    4. 9. Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny.

  3. 20.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  5. 28.  N Jaworski
    Dzieci:
    1. Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721; zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.
    2. Michał Jaworski urodzony(a) 1755; zgon 16 mar. 1795, Wielgolas.
    3. 14. Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767; zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

  6. 30.  Michał Łukaszek urodzony(a) 1707; was buried 31 sty. 1767, Wielgolas.

    Michał — Anna. Anna urodzony(a) 1683; was buried 21 sty. 1773, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  7. 31.  Anna urodzony(a) 1683; was buried 21 sty. 1773, Wielgolas.
    Dzieci:
    1. Jan Łukaszek urodzony(a) 1727, Wielgolas; zgon 1 kwie. 1787, Wielgolas.
    2. Józef Łukaszek urodzony(a) 1743, Wielgolas; zgon 8 wrz. 1793, Wielgolas.
    3. Krzysztof Łukaszek urodzony(a) 1744, Wielgolas; zgon 20 paź. 1787, Wielgolas.
    4. Franciszek Łukaszek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 2 lip. 1793, Latowicz.
    5. Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 14 wrz. 1764, Wielgolas.
    6. Małgorzata Łukaszek urodzony(a) 1747, Wielgolas; was buried 16 kwie. 1807, Wielgolas.
    7. 15. Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas.