Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józefa Grzenda

Józefa Grzenda

Kobieta 1864 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józefa Grzenda urodzony(a) 18 mar. 1864, Latowicz (córka Adam Grzenda oraz Weronika Kaniewska).

    Józefa poślubił(a) Jan Bader 22 luty 1881, Latowicz. Jan (syn Jan Bader oraz Marianna Wardzyńska) urodzony(a) 28 gru. 1859, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Bader urodzony(a) 17 mar. 1884, Latowicz.
    2. Ludwika Bader urodzony(a) 14 paź. 1885, Latowicz.
    3. Ludwik Walenty Bader urodzony(a) 11 luty 1888, Latowicz.
    4. Helena Bader urodzony(a) 27 lip. 1890, Latowicz.
    5. Stanisław Bader urodzony(a) 15 lip. 1892, Latowicz.
    6. Aleksandra Bader urodzony(a) 23 gru. 1894, Latowicz.
    7. Zofia Bader urodzony(a) 25 lip. 1896, Latowicz.
    8. Karolina Bader urodzony(a) 12 gru. 1897, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Adam Grzenda urodzony(a) 21 gru. 1834, Latowicz (syn Tomasz Grzenda oraz Krystyna Ozimek).

    Adam poślubił(a) Weronika Kaniewska Weronika (córka Józef Kaniewski oraz Marianna Polejowska) urodzony(a) 22 sty. 1839, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Kaniewska urodzony(a) 22 sty. 1839, Latowicz (córka Józef Kaniewski oraz Marianna Polejowska).
    Dzieci:
    1. Władysław Tomasz Grzenda urodzony(a) 18 lip. 1859, Latowicz.
    2. Marianna Grzenda urodzony(a) 23 sty. 1862, Latowicz.
    3. 1. Józefa Grzenda urodzony(a) 18 mar. 1864, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Tomasz Grzenda urodzony(a) 17 gru. 1799, Latowicz (syn Benedykt Grzenda oraz Konstancja Woytowicz).

    Tomasz poślubił(a) Krystyna Ozimek Krystyna (córka Zachariasz Ozimek oraz Scholastyka Świątek) urodzony(a) 20 lip. 1807, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Krystyna Ozimek urodzony(a) 20 lip. 1807, Latowicz (córka Zachariasz Ozimek oraz Scholastyka Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Kazimierz Grzenda urodzony(a) 5 luty 1824, Latowicz.
    2. Michał Grzenda urodzony(a) 29 wrz. 1825, Latowicz.
    3. Konstancja Grzenda urodzony(a) 7 wrz. 1827, Latowicz.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 31 sty. 1830, Latowicz.
    5. Ludwik Grzenda urodzony(a) 23 sier. 1832, Latowicz.
    6. 2. Adam Grzenda urodzony(a) 21 gru. 1834, Latowicz.
    7. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 29 kwie. 1838, Latowicz.
    8. Karolina Grzenda urodzony(a) 31 paź. 1840, Latowicz.
    9. Weronika Grzenda urodzony(a) 17 sty. 1844, Latowicz.
    10. Jan Grzenda urodzony(a) 29 maj 1847, Latowicz.

  3. 6.  Józef Kaniewski urodzony(a) 1813, Miastków Kościelny (syn Jan Kaniewski oraz Tekla Wielgosek).

    Józef poślubił(a) Marianna Polejowska [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Polejowska (córka Bernard Poley oraz Petronella Woytowicz).
    Dzieci:
    1. Aleksander Kaniewski urodzony(a) 24 mar. 1834, Latowicz.
    2. Magdalena Kaniewska urodzony(a) 29 czer. 1836, Latowicz.
    3. 3. Weronika Kaniewska urodzony(a) 22 sty. 1839, Latowicz.
    4. Katarzyna Kaniewski urodzony(a) 9 list. 1840, Latowicz.
    5. Sylwester Kaniewski urodzony(a) 1 sty. 1845, Latowicz.
    6. Aniela Teofila Kaniewska urodzony(a) 9 wrz. 1850, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Benedykt Grzenda urodzony(a) 12 mar. 1765, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 11 paź. 1824, Chyżyny.

    Benedykt poślubił(a) Konstancja Woytowicz 8 luty 1789, Latowicz. Konstancja (córka Tomasz Woytowicz oraz Klara) urodzony(a) 4 mar. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Konstancja Woytowicz urodzony(a) 4 mar. 1766, Latowicz (córka Tomasz Woytowicz oraz Klara).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Grzenda urodzony(a) 8 sier. 1790, Latowicz.
    2. Urszula Grzenda urodzony(a) 21 paź. 1792, Latowicz; zgon 6 czer. 1795, Latowicz.
    3. Piotr Grzenda urodzony(a) 20 paź. 1795, Latowicz; zgon 28 list. 1795, Latowicz.
    4. Scholastyka Grzenda urodzony(a) 23 luty 1797, Latowicz; zgon 25 mar. 1797, Latowicz.
    5. Dorota Grzenda urodzony(a) 23 luty 1797, Latowicz.
    6. 4. Tomasz Grzenda urodzony(a) 17 gru. 1799, Latowicz.
    7. Magdalena Grzenda urodzony(a) 26 maj 1803, Latowicz; zgon 4 sier. 1804, Latowicz.
    8. Elżbieta Grzenda urodzony(a) 30 czer. 1805, Latowicz.
    9. Małgorzata Grzenda urodzony(a) 4 czer. 1809, Latowicz.

  3. 10.  Zachariasz Ozimek urodzony(a) 14 mar. 1767, Latowicz (syn Adalbertus Ozimek oraz Żyjący).

    Zachariasz poślubił(a) Scholastyka Świątek [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Świątek
    Dzieci:
    1. Piotr Ozimek urodzony(a) 31 sty. 1799, Latowicz; zgon 6 mar. 1802, Latowicz.
    2. Grzegorz Ozimek urodzony(a) 27 luty 1802, Latowicz; zgon 25 mar. 1802, Latowicz.
    3. Rozalia Ozimek urodzony(a) 29 sier. 1803, Latowicz; zgon 7 kwie. 1807, Latowicz.
    4. 5. Krystyna Ozimek urodzony(a) 20 lip. 1807, Latowicz.
    5. Marianna Agnieszka Ozimek urodzony(a) 24 sty. 1814, Latowicz.
    6. Marianna Ozimek urodzony(a) 25 sty. 1814, Latowicz; zgon 13 wrz. 1814, Latowicz.
    7. Karolina Teresa Ozimek urodzony(a) 2 list. 1815, Latowicz; zgon 14 czer. 1818, Latowicz.

  5. 12.  Jan Kaniewski urodzony(a) 1785.

    Jan poślubił(a) Tekla Wielgosek 1806, Miastków Kościelny. Tekla urodzony(a) 1788. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Tekla Wielgosek urodzony(a) 1788.
    Dzieci:
    1. Stanisław Kaniewski urodzony(a) 1811, Miastków Kościelny.
    2. 6. Józef Kaniewski urodzony(a) 1813, Miastków Kościelny.
    3. Piotr Kaniewski urodzony(a) 1833, Miastków Kościelny.

  7. 14.  Bernard Poley urodzony(a) 23 sier. 1789, Latowicz (syn Baltazar Poley oraz Anastazja Szeląg).

    Bernard poślubił(a) Petronella Woytowicz 10 luty 1806, Latowicz. Petronella (córka Franciszek Woytowicz oraz Żyjący) urodzony(a) 4 czer. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Petronella Woytowicz urodzony(a) 4 czer. 1785, Latowicz (córka Franciszek Woytowicz oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Polejowska urodzony(a) 1813, Latowicz.
    2. 7. Marianna Polejowska


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny (syn N Grzenda); zgon 8 maj 1814, Chyżyny.

    Józef poślubił(a) Marianna Michna 12 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Michna
    Dzieci:
    1. 8. Benedykt Grzenda urodzony(a) 12 mar. 1765, Chyżyny; zgon 11 paź. 1824, Chyżyny.
    2. Rozalia Grzenda urodzony(a) 16 wrz. 1766, Chyżyny; zgon 13 maj 1770, Chyżyny.
    3. Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny; zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.
    4. Tekla Grzenda urodzony(a) 19 wrz. 1770, Chyżyny; zgon 26 sty. 1773, Chyżyny.
    5. Adam Grzenda urodzony(a) 30 paź. 1772, Chyżyny; zgon 8 list. 1772, Chyżyny.

  3. 18.  Tomasz Woytowicz urodzony(a) 1705 (syn N Woytowicz); zgon 16 sty. 1775, Latowicz.

    Tomasz — Klara. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Klara
    Dzieci:
    1. 9. Konstancja Woytowicz urodzony(a) 4 mar. 1766, Latowicz.
    2. Walenty Woytowicz urodzony(a) 14 luty 1757, Latowicz.
    3. Baltazar Woytowicz urodzony(a) 5 sty. 1760, Latowicz.
    4. Jan Woytowicz urodzony(a) 23 maj 1761, Latowicz.
    5. Franciszek Woytowicz urodzony(a) 3 kwie. 1763, Latowicz.
    6. Gabriel Woytowicz urodzony(a) 24 mar. 1764, Latowicz; zgon 4 sty. 1766, Latowicz.
    7. Franciszka Woytowicz urodzony(a) 5 mar. 1768, Latowicz; zgon 18 lip. 1773, Latowicz.
    8. Małgorzata Woytowicz urodzony(a) 4 lip. 1770, Latowicz; zgon 6 lip. 1774, Latowicz.

  5. 20.  Adalbertus Ozimek (syn N Ozimek).

    Adalbertus poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 10. Zachariasz Ozimek urodzony(a) 14 mar. 1767, Latowicz.
    2. Dionizy Ozimek urodzony(a) 8 paź. 1769, Latowicz; zgon 15 czer. 1776, Latowicz.
    3. Walerian Ozimek urodzony(a) 11 sier. 1771, Latowicz.
    4. Łukasz Ozimek urodzony(a) 17 paź. 1772, Latowicz.
    5. Tomasz Ozimek urodzony(a) 17 gru. 1776, Latowicz.
    6. Petronella Ozimek urodzony(a) 19 maj 1783, Latowicz; zgon 23 mar. 1784, Latowicz.
    7. Henryk Ozimek urodzony(a) 27 lip. 1785, Latowicz.

  7. 28.  Baltazar Poley urodzony(a) 1748; zgon 23 czer. 1808, Latowicz.

    Baltazar poślubił(a) Anastazja Szeląg 9 luty 1772, Latowicz. Anastazja (córka Tomasz Szeląg oraz Marianna) urodzony(a) 1749, Wężyczyn; zgon 22 lip. 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Anastazja Szeląg urodzony(a) 1749, Wężyczyn (córka Tomasz Szeląg oraz Marianna); zgon 22 lip. 1805, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 14. Bernard Poley urodzony(a) 23 sier. 1789, Latowicz.

  9. 30.  Franciszek Woytowicz (syn N Woytowicz).

    Franciszek poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Łukasz Woytowicz urodzony(a) 13 paź. 1777, Latowicz.
    2. Grzegorz Wójtowicz urodzony(a) 12 mar. 1780, Latowicz.
    3. Szymon Woytowicz urodzony(a) 27 paź. 1782, Latowicz.
    4. 15. Petronella Woytowicz urodzony(a) 4 czer. 1785, Latowicz.
    5. Faustyn Wójtowicz urodzony(a) 16 luty 1788, Latowicz.
    6. Kolumb Woytowicz urodzony(a) 1 sty. 1791, Latowicz; zgon 6 mar. 1792, Latowicz.
    7. Walentyna Anastazja Woytowicz urodzony(a) 21 sty. 1793, Latowicz.
    8. Elżbieta Wojtowicz urodzony(a) 15 lip. 1796, Latowicz.
    9. Agnieszka Woytowicz urodzony(a) 28 sty. 1799, Latowicz.
    10. Joanna Woytowicz urodzony(a) 24 paź. 1802, Latowicz; zgon 12 maj 1805, Latowicz.