Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Kowalski

Jan Kowalski

Mężczyzna 1861 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Kowalski urodzony(a) 9 mar. 1861, Redzyńskie (syn Franciszek Kowalski oraz Tekla Wiechetek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie (syn Walenty Kowalski oraz Franciszka Gielo).

    Franciszek poślubił(a) Tekla Wiechetek 1 luty 1847, Latowicz. Tekla (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).
    Dzieci:
    1. Weronika Kowalska urodzony(a) 9 sty. 1849, Redzyńskie.
    2. Piotr Kowalski urodzony(a) 8 lip. 1851, Redzyńskie.
    3. Magdalena Kowalska urodzony(a) 21 lip. 1853, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 22 list. 1856, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 16 list. 1856, Redzyńskie.
    6. 1. Jan Kowalski urodzony(a) 9 mar. 1861, Redzyńskie.
    7. Marianna Kowalska urodzony(a) 16.7., Redzyńskie.
    8. Marcjanna Kowalska urodzony(a) 13 sty. 1867, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie (syn Maciej Kowalski oraz Brygida Olko).

    Walenty — Franciszka Gielo. Franciszka (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda) urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda).
    Dzieci:
    1. Augustyn Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 25 sier. 1821, Redzyńskie.
    2. Walenty Kowalski urodzony(a) 14 luty 1821, Redzyńskie.
    3. 2. Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie.
    4. Barbara Kowalska urodzony(a) 25 list. 1829, Redzyńskie.
    5. Jan Kowalski urodzony(a) 24 czer. 1832, Redzyńskie.
    6. Michał Kowalski urodzony(a) 28 wrz. 1834, Redzyńskie.
    7. Maciej Kowalski urodzony(a) 22 luty 1838, Redzyńskie.
    8. Władysław Kowalski urodzony(a) 21 wrz. 1844, Redzyńskie.

  3. 6.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. 3. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Kowalski urodzony(a) 26 luty 1764, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Agnieszka Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Brygida Olko 18 list. 1787, Latowicz. Brygida (córka Bartłomiej Olko oraz Katarzyna Michna) urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Brygida Olko urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny (córka Bartłomiej Olko oraz Katarzyna Michna).
    Dzieci:
    1. Piotr Kowalski urodzony(a) 30 sty. 1794, Redzyńskie; zgon 6 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. Maciej Kowalski urodzony(a) 1797, Redzyńskie.
    3. 4. Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Kowalska urodzony(a) 10 lip. 1798, Redzyńskie.
    5. Antonina Kowalska urodzony(a) 18 sty. 1801, Redzyńskie.
    6. Marek Kowalski urodzony(a) 11 kwie. 1803, Redzyńskie; zgon 18 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Ludwika Kowalska urodzony(a) 6 maj 1805, Redzyńskie.
    8. Józef Kowalski urodzony(a) 7 kwie. 1808, Redzyńskie; zgon 23 list. 1809, Redzyńskie.
    9. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 8 kwie. 1810, Redzyńskie.

  3. 10.  Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin (syn Andrzej Gielo oraz Krystyna).

    Gabriel poślubił(a) Monika Reda 15 luty 1789, Latowicz. Monika (córka Paweł Reda oraz Agnieszka) urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Chryzostom Gielo urodzony(a) 26 list. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gielo urodzony(a) 27 maj 1791, Strachomin; zgon 5 czer. 1791, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 18 sty. 1795, Strachomin.
    4. Franciszka Gielo urodzony(a) 4 gru. 1796, Strachomin; zgon 16 gru. 1796, Strachomin.
    5. Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin.
    6. 5. Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin.
    7. Agata Gielo urodzony(a) 28 sty. 1802, Strachomin; zgon 7 paź. 1804, Strachomin.
    8. Tadeusz Gielo urodzony(a) 30 paź. 1803, Strachomin; zgon 16 paź. 1804, Strachomin.
    9. Jan Gielo urodzony(a) 3 sty. 1805, Strachomin.
    10. Piotr Gielo urodzony(a) 6 lip. 1806, Strachomin.
    11. Elzbieta Gielo urodzony(a) 12 lip. 1808, Strachomin; zgon 16 gru. 1817, Strachomin.
    12. Petronella Gielo urodzony(a) 28 maj 1810, Strachomin; zgon 17 lip. 1813, Strachomin.

  5. 12.  Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.

    Augustyn poślubił(a) Krystyna Kusio 22 list. 1772, Latowicz. Krystyna (córka Piotr Kusio oraz Łucja) urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Krystyna Kusio urodzony(a) 1748 (córka Piotr Kusio oraz Łucja); zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 3 paź. 1773, Redzyńskie.
    2. Łucja Wiechetek urodzony(a) 12 gru. 1775, Redzyńskie.
    3. 6. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie.
    4. Jan Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1780, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1781, Redzyńskie.
    5. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 16 lip. 1782, Redzyńskie.
    6. Teodozja Wiechetek urodzony(a) 3 kwie. 1785, Redzyńskie; zgon 1 paź. 1806, Redzyńskie.
    7. Emericella Wiechetek urodzony(a) 30 sty. 1788, Redzyńskie.

  7. 14.  Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Józef poślubił(a) Apolonia Rechnio 23 luty 1778, Latowicz. Apolonia (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja) urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja); zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Śluzek urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. 7. Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie.
    3. Anna Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 19 sty. 1785, Redzyńskie.
    4. Damazy Śluzek urodzony(a) 12 gru. 1785, Redzyńskie.
    5. Euzebiusz Śluzek urodzony(a) 16 gru. 1786, Redzyńskie.
    6. Izabella Śluzek urodzony(a) 28 czer. 1789, Redzyńskie; zgon 17 luty 1845, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 22 kwie. 1792, Redzyńskie.
    8. Baltazar Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1795, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1795, Redzyńskie.
    9. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1797, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Kowalski urodzony(a) 1722, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 2 maj 1772, Redzyńskie.

    Szymon poślubił(a) Agnieszka Zadrożna 21 list. 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Zadrożna
    Dzieci:
    1. Małgorzata Kowalska urodzony(a) 12 czer. 1758, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Zofia Kowalska urodzony(a) 24 kwie. 1761, Redzyńskie.
    4. 8. Maciej Kowalski urodzony(a) 26 luty 1764, Redzyńskie.
    5. Piotr Kowalski urodzony(a) 19 paź. 1767, Redzyńskie.
    6. Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 24 sier. 1770, Redzyńskie; zgon 15 gru. 1770, Redzyńskie.

  3. 18.  Bartłomiej Olko (syn Bartłomiej Olko).

    Bartłomiej poślubił(a) Katarzyna Michna 25 luty 1770, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Michna
    Dzieci:
    1. 9. Brygida Olko urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 5 lip. 1772, Chyżyny.
    3. Jan Olko urodzony(a) 27 gru. 1773, Chyżyny; zgon 2 maj 1775, Chyżyny.

  5. 20.  Andrzej Gielo urodzony(a) 1724 (syn N Gielo); zgon 11 gru. 1774, Strachomin.

    Andrzej — Krystyna. Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin.
    2. Teresa Gielo urodzony(a) 26 paź. 1769, Strachomin.

  7. 22.  Paweł Reda urodzony(a) 1738 (syn N Reda); zgon 17 maj 1802, Oleksianka.

    Paweł — Agnieszka. Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Reda urodzony(a) 25 maj 1756, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 8 sty. 1758, Strachomin.
    3. Adam Reda urodzony(a) 25 gru. 1759, Strachomin.
    4. Anastazja Reda urodzony(a) 1 sty. 1762, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1763, Strachomin; zgon 20 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. 11. Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin.
    7. Jadwiga Reda urodzony(a) 9 list. 1764, Strachomin; zgon 16 czer. 1768, Strachomin.

  9. 24.  N Wiechetek
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie; zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.
    2. 12. Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.
    3. Gabriel Wiechetek urodzony(a) 1738; zgon 15 sty. 1798, Latowicz.
    4. Tomasz Wiechetek urodzony(a) 1747, Redzyńskie; zgon 13 luty 1813, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Wiechetek urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 3 mar. 1808, Wężyczyn.
    6. Mikołaj Wiechetek

  10. 26.  Piotr Kusio urodzony(a) 1715, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 27 maj 1775, Redzyńskie.

    Piotr — Łucja. Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Magdalena Kusio urodzony(a) 1736, Redzyńskie; zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. 13. Krystyna Kusio urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Kusio urodzony(a) 1749, Redzyńskie; zgon 17 kwie. 1798, Laliny.
    4. Franciszka Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie.
    5. Marianna Kusio urodzony(a) 30 sier. 1756, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1793, Redzyńskie.
    6. Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie.

  12. 28.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. 14. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  14. 30.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  15. 31.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. 15. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.