Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Kowalski

Franciszek Kowalski

Mężczyzna 1863 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Kowalski urodzony(a) 28 mar. 1863, Chyżyny (syn Jan Kowalski oraz Zuzanna Pielasa).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Sankowska 30 kwie. 1899, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Sankowski oraz Marianna Podobas) urodzony(a) 1 sty. 1878, Transbór. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Kowalski urodzony(a) 24 czer. 1832, Redzyńskie (syn Walenty Kowalski oraz Franciszka Gielo).

    Jan poślubił(a) Zuzanna Pielasa 24 list. 1856, Latowicz. Zuzanna (córka Jan Piotr Pielasa oraz Urszula Chrust) urodzony(a) 8 sier. 1838, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zuzanna Pielasa urodzony(a) 8 sier. 1838, Chyżyny (córka Jan Piotr Pielasa oraz Urszula Chrust).
    Dzieci:
    1. Ludwik Kowalski urodzony(a) 25 list. 1860, Chyżyny.
    2. 1. Franciszek Kowalski urodzony(a) 28 mar. 1863, Chyżyny.
    3. Piotr Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1867, Chyżyny.
    4. Julianna Kowalska urodzony(a) 30 mar. 1875, Chyżyny; zgon 17 sty. 1962, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie (syn Maciej Kowalski oraz Brygida Olko).

    Walenty — Franciszka Gielo. Franciszka (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda) urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda).
    Dzieci:
    1. Augustyn Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 25 sier. 1821, Redzyńskie.
    2. Walenty Kowalski urodzony(a) 14 luty 1821, Redzyńskie.
    3. Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie.
    4. Barbara Kowalska urodzony(a) 25 list. 1829, Redzyńskie.
    5. 2. Jan Kowalski urodzony(a) 24 czer. 1832, Redzyńskie.
    6. Michał Kowalski urodzony(a) 28 wrz. 1834, Redzyńskie.
    7. Maciej Kowalski urodzony(a) 22 luty 1838, Redzyńskie.
    8. Władysław Kowalski urodzony(a) 21 wrz. 1844, Redzyńskie.

  3. 6.  Jan Piotr Pielasa urodzony(a) 8 czer. 1812, Chyżyny (syn Maciej Pielasa oraz Teresa Śluzek).

    Jan poślubił(a) Urszula Chrust 1 mar. 1835, Latowicz. Urszula (córka Maciej Chróst oraz Zofia Dyła) urodzony(a) 1816, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Urszula Chrust urodzony(a) 1816, Chyżyny (córka Maciej Chróst oraz Zofia Dyła).
    Dzieci:
    1. Marianna Pielasa urodzony(a) 16 gru. 1835, Chyżyny.
    2. 3. Zuzanna Pielasa urodzony(a) 8 sier. 1838, Chyżyny.
    3. Ludwik Pielasa urodzony(a) 24 sier. 1841, Chyżyny.
    4. Ignacy Pielasa urodzony(a) 28 lip. 1844, Chyżyny.
    5. Walenty Pielasa urodzony(a) 14 luty 1846, Chyżyny.
    6. Fabian Pielasa urodzony(a) 18 sty. 1848, Chyżyny.
    7. Franciszka Pielasa urodzony(a) 27,9,1850, Chyżyny.
    8. Katarzyna Pielasa urodzony(a) 27 sier. 1853, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Kowalski urodzony(a) 26 luty 1764, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Agnieszka Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Brygida Olko 18 list. 1787, Latowicz. Brygida (córka Bartłomiej Olko oraz Katarzyna Michna) urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Brygida Olko urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny (córka Bartłomiej Olko oraz Katarzyna Michna).
    Dzieci:
    1. Piotr Kowalski urodzony(a) 30 sty. 1794, Redzyńskie; zgon 6 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. Maciej Kowalski urodzony(a) 1797, Redzyńskie.
    3. 4. Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Kowalska urodzony(a) 10 lip. 1798, Redzyńskie.
    5. Antonina Kowalska urodzony(a) 18 sty. 1801, Redzyńskie.
    6. Marek Kowalski urodzony(a) 11 kwie. 1803, Redzyńskie; zgon 18 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Ludwika Kowalska urodzony(a) 6 maj 1805, Redzyńskie.
    8. Józef Kowalski urodzony(a) 7 kwie. 1808, Redzyńskie; zgon 23 list. 1809, Redzyńskie.
    9. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 8 kwie. 1810, Redzyńskie.

  3. 10.  Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin (syn Andrzej Gielo oraz Krystyna).

    Gabriel poślubił(a) Monika Reda 15 luty 1789, Latowicz. Monika (córka Paweł Reda oraz Agnieszka) urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Chryzostom Gielo urodzony(a) 26 list. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gielo urodzony(a) 27 maj 1791, Strachomin; zgon 5 czer. 1791, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 18 sty. 1795, Strachomin.
    4. Franciszka Gielo urodzony(a) 4 gru. 1796, Strachomin; zgon 16 gru. 1796, Strachomin.
    5. Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin.
    6. 5. Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin.
    7. Agata Gielo urodzony(a) 28 sty. 1802, Strachomin; zgon 7 paź. 1804, Strachomin.
    8. Tadeusz Gielo urodzony(a) 30 paź. 1803, Strachomin; zgon 16 paź. 1804, Strachomin.
    9. Jan Gielo urodzony(a) 3 sty. 1805, Strachomin.
    10. Piotr Gielo urodzony(a) 6 lip. 1806, Strachomin.
    11. Elzbieta Gielo urodzony(a) 12 lip. 1808, Strachomin; zgon 16 gru. 1817, Strachomin.
    12. Petronella Gielo urodzony(a) 28 maj 1810, Strachomin; zgon 17 lip. 1813, Strachomin.

  5. 12.  Maciej Pielasa urodzony(a) 26 luty 1776, Chyżyny (syn Baltazar Pielasa oraz Barbara).

    Maciej poślubił(a) Teresa Śluzek 30 paź. 1796, Latowicz. Teresa (córka Maciej Śluzek oraz Marianna Kaimek) urodzony(a) 20 paź. 1778, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Teresa Śluzek urodzony(a) 20 paź. 1778, Chyżyny (córka Maciej Śluzek oraz Marianna Kaimek).
    Dzieci:
    1. Kacper Pielasa urodzony(a) 8 sty. 1798, Chyżyny.
    2. Katarzyna Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1800, Chyżyny.
    3. Adam Pielasa urodzony(a) 24 gru. 1802, Chyżyny.
    4. Stefan Pielasa urodzony(a) 24 gru. 1802, Chyżyny.
    5. Andrzej Pielasa urodzony(a) 5 luty 1804, Chyżyny.
    6. Antoni Pielasa urodzony(a) 16 maj 1807, Chyżyny.
    7. Scholastyka Pielasa urodzony(a) 12 luty 1809, Chyżyny.
    8. 6. Jan Piotr Pielasa urodzony(a) 8 czer. 1812, Chyżyny.
    9. Anastazja Franciszka Pielasa urodzony(a) 26 mar. 1818, Chyżyny.

  7. 14.  Maciej Chróst urodzony(a) 21 wrz. 1775, Kamionka (syn Grzegorz Chróst oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Zofia Dyła 6 list. 1796, Latowicz. Zofia (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek) urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Chrust urodzony(a) 10 wrz. 1797, Chyżyny.
    2. Grzegorz Chrust urodzony(a) 5 mar. 1802, Chyżyny.
    3. Wojciech Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1804, Chyżyny.
    4. Żyjący
    5. 7. Urszula Chrust urodzony(a) 1816, Chyżyny.
    6. Wincenty Chrust urodzony(a) 1817, Chyżyny.
    7. Rozalia Chrust urodzony(a) 1804, Chyżyny.
    8. Ambroży Chrust urodzony(a) 1807, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Kowalski urodzony(a) 1722, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 2 maj 1772, Redzyńskie.

    Szymon poślubił(a) Agnieszka Zadrożna 21 list. 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Zadrożna
    Dzieci:
    1. Małgorzata Kowalska urodzony(a) 12 czer. 1758, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Zofia Kowalska urodzony(a) 24 kwie. 1761, Redzyńskie.
    4. 8. Maciej Kowalski urodzony(a) 26 luty 1764, Redzyńskie.
    5. Piotr Kowalski urodzony(a) 19 paź. 1767, Redzyńskie.
    6. Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 24 sier. 1770, Redzyńskie; zgon 15 gru. 1770, Redzyńskie.

  3. 18.  Bartłomiej Olko (syn Bartłomiej Olko).

    Bartłomiej poślubił(a) Katarzyna Michna 25 luty 1770, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Michna
    Dzieci:
    1. 9. Brygida Olko urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 5 lip. 1772, Chyżyny.
    3. Jan Olko urodzony(a) 27 gru. 1773, Chyżyny; zgon 2 maj 1775, Chyżyny.

  5. 20.  Andrzej Gielo urodzony(a) 1724 (syn N Gielo); zgon 11 gru. 1774, Strachomin.

    Andrzej — Krystyna. Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Krystyna urodzony(a) 1733; zgon 4 czer. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin.
    2. Teresa Gielo urodzony(a) 26 paź. 1769, Strachomin.

  7. 22.  Paweł Reda urodzony(a) 1738 (syn N Reda); zgon 17 maj 1802, Oleksianka.

    Paweł — Agnieszka. Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka urodzony(a) 1717; zgon 12 kwie. 1767, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Reda urodzony(a) 25 maj 1756, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 8 sty. 1758, Strachomin.
    3. Adam Reda urodzony(a) 25 gru. 1759, Strachomin.
    4. Anastazja Reda urodzony(a) 1 sty. 1762, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1763, Strachomin; zgon 20 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. 11. Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin.
    7. Jadwiga Reda urodzony(a) 9 list. 1764, Strachomin; zgon 16 czer. 1768, Strachomin.

  9. 24.  Baltazar Pielasa urodzony(a) 1736 (syn N Pielasa); zgon 3 mar. 1796, Chyżyny.

    Baltazar — Barbara. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Barbara
    Dzieci:
    1. Jadwiga Pielasa urodzony(a) 13 paź. 1772, Chyżyny.
    2. Gertruda Pielasa urodzony(a) 27 mar. 1779, Chyżyny.
    3. Agnieszka Pielasa urodzony(a) 12 list. 1781, Chyżyny.
    4. Jakub Pielasa urodzony(a) 25 lip. 1784, Chyżyny.
    5. Dydak Pielasa urodzony(a) 17 list. 1787, Chyżyny.
    6. 12. Maciej Pielasa urodzony(a) 26 luty 1776, Chyżyny.

  11. 26.  Maciej Śluzek urodzony(a) 1746, Wielgolas (syn N Śluzek); zgon 19 maj 1795, Chyżyny.

    Maciej poślubił(a) Marianna Kaimek 5 lip. 1767, Latowicz. Marianna (córka N Kaimek) urodzony(a) 1746, Chyżyny; zgon 24 lip. 1791, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Kaimek urodzony(a) 1746, Chyżyny (córka N Kaimek); zgon 24 lip. 1791, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Walenty Śluzek urodzony(a) 13 luty 1770, Chyżyny; zgon 26 mar. 1773, Chyżyny.
    2. 13. Teresa Śluzek urodzony(a) 20 paź. 1778, Chyżyny.

  13. 28.  Grzegorz Chróst (syn N Chrust).

    Grzegorz — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Chrust urodzony(a) 14 maj 1758, Chyżyny.
    2. Marianna Chróst urodzony(a) 6 sier. 1760, Chyżyny.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 1 lip. 1764, Chyżyny; zgon 14 sier. 1765, Chyżyny.
    4. Piotr Chrust urodzony(a) 1 czer. 1766, Chyżyny.
    5. Tekla Chróst urodzony(a) 25 wrz. 1768, Chyżyny; zgon 28 luty 1775, Chyżyny.
    6. Salomea Chróst urodzony(a) 11 list. 1770, Chyżyny; zgon 18 luty 1773, Chyżyny.
    7. Franciszek Chróst urodzony(a) 15 kwie. 1773, Chyżyny; zgon 31 sty. 1775, Chyżyny.
    8. 14. Maciej Chróst urodzony(a) 21 wrz. 1775, Kamionka.
    9. Grzegorz Chrust urodzony(a) 21 kwie. 1778, Chyżyny.

  15. 30.  Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas (syn N Dyła); zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Leszek 14 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Katarzyna Leszek
    Dzieci:
    1. Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas.
    2. Helena Dyła
    3. 15. Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas.
    4. Laurenty Dyła urodzony(a) 12 sier. 1781, Wielgolas; zgon 19 gru. 1781, Wielgolas.
    5. Marianna Dyła urodzony(a) 15 wrz. 1782, Wielgolas; zgon 21 lip. 1785, Wielgolas.
    6. Magdalena Dyła urodzony(a) 29 maj 1785, Wielgolas; zgon 4 luty 1787, Wielgolas.
    7. Gracjan Dyła urodzony(a) 19 gru. 1787, Wielgolas; zgon 4 mar. 1788, Wielgolas.
    8. Barbara Dyła urodzony(a) 8 gru. 1789, Wielgolas; zgon 23 sty. 1795, Wielgolas.
    9. Grzegorz Dyła urodzony(a) 13 mar. 1793, Wielgolas; zgon 8 lip. 1794, Wielgolas.