Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Aleksandra Kowalska

Aleksandra Kowalska

Kobieta 1916 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksandra Kowalska urodzony(a) 2 kwie. 1916, Redzyńskie (córka Jan Kowalski oraz Katarzyna Domuń).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Kowalski urodzony(a) 9 lip. 1890, Redzyńskie (syn Piotr Kowalski oraz Franciszka Sabak).

    Jan — Katarzyna Domuń. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Domuń
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Bronisława Kowalska urodzony(a) 28 kwie. 1914, Redzyńskie.
    3. 1. Aleksandra Kowalska urodzony(a) 2 kwie. 1916, Redzyńskie.
    4. Franciszek Kowalski urodzony(a) 27 wrz. 1917, Redzyńskie.
    5. Helena Kowalska urodzony(a) 7 gru. 1919, Redzyńskie.
    6. Stanisław Kowalski urodzony(a) 21 list. 1923, Redzyńskie.
    7. Tadeusz Kowalski urodzony(a) 19 paź. 1925, Redzyńskie.
    8. Żyjący
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Kowalski urodzony(a) 19 maj 1865, Redzyńskie (syn Andrzej Kowalski oraz Franciszka Pęśko).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Sabak 8 luty 1886, Latowicz. Franciszka (córka Antoni Sabak oraz Ludwika Brauła) urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie; zgon 12 wrz. 1908, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Sabak urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie (córka Antoni Sabak oraz Ludwika Brauła); zgon 12 wrz. 1908, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Dominik Kowalski urodzony(a) 31 lip. 1887, Redzyńskie.
    2. Franciszek Kowalski urodzony(a) 14 gru. 1892, Redzyńskie.
    3. 2. Jan Kowalski urodzony(a) 9 lip. 1890, Redzyńskie.
    4. Antoni Kowalski urodzony(a) 22 gru. 1894, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Andrzej Kowalski urodzony(a) 26 list. 1842, Redzyńskie (syn Kajetan Wawrzyniec Kowalski oraz Eleonora Apolonia Świątek).

    Andrzej poślubił(a) Franciszka Pęśko 24 list. 1862, Latowicz. Franciszka (córka Władysław Łukasz Pęśko oraz Anastazja Franciszka Kowalska) urodzony(a) 9 mar. 1841, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Pęśko urodzony(a) 9 mar. 1841, Laliny (córka Władysław Łukasz Pęśko oraz Anastazja Franciszka Kowalska).
    Dzieci:
    1. Antoni Kowalski urodzony(a) 12 sty. 1864, Redzyńskie.
    2. 4. Piotr Kowalski urodzony(a) 19 maj 1865, Redzyńskie.
    3. Franciszek Ksawery Kowalski urodzony(a) 7 gru. 1867, Redzyńskie.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 3 mar. 1870, Redzyńskie.
    5. Jan Kowalski urodzony(a) 3 luty 1873, Redzyńskie.
    6. Stanisław Kowalski urodzony(a) 2 kwie. 1875, Redzyńskie.
    7. Feliksa Kowalska urodzony(a) 14 maj 1880, Redzyńskie.
    8. Rozalia Kowalska urodzony(a) 2 sier. 1881, Redzyńskie.
    9. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 24 list. 1882, Redzyńskie.
    10. Antoni Kowalski urodzony(a) 14 sty. 1877, Redzyńskie.
    11. Weronika Kowalska urodzony(a) 17 kwie. 1886, Redzyńskie.

  3. 10.  Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie (syn Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.

    Antoni poślubił(a) Ludwika Brauła 28 sty. 1856, Latowicz. Ludwika (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek) urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek); zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 kwie. 1858, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1858, Redzyńskie.
    2. Franciszka Sabak urodzony(a) 12 paź. 1859, Redzyńskie; zgon 5 list. 1861, Redzyńskie.
    3. 5. Franciszka Sabak urodzony(a) 30 mar. 1862, Redzyńskie; zgon 12 wrz. 1908, Redzyńskie.
    4. Marianna Sabak urodzony(a) 27 list. 1863, Redzyńskie; zgon 27 wrz. 1864, Redzyńskie.
    5. Kazimierz Sabak urodzony(a) 2 mar. 1866, Redzyńskie; zgon 3 sty. 1951, Redzyńskie.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 5 paź. 1867, Redzyńskie; zgon 4 maj 1937, Redzyńskie.
    7. Jan Sabak urodzony(a) 4 paź. 1871, Redzyńskie.
    8. Katarzyna Sabak urodzony(a) 19 kwie. 1876, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kajetan Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 11 sier. 1818, Redzyńskie (syn Dawid Dominik Kowalski oraz Anastazja Kowalska).

    Kajetan — Eleonora Apolonia Świątek. Eleonora (córka Urban Świątek oraz Magdalena Skorupa) urodzony(a) 18 luty 1818, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Eleonora Apolonia Świątek urodzony(a) 18 luty 1818, Oleksianka (córka Urban Świątek oraz Magdalena Skorupa).
    Dzieci:
    1. 8. Andrzej Kowalski urodzony(a) 26 list. 1842, Redzyńskie.
    2. Franciszka Kowalska urodzony(a) 28 luty 1845, Redzyńskie.
    3. Piotr Kowalski urodzony(a) 29 sty. 1848, Redzyńskie.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 17 paź. 1850, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 16 sier. 1853, Redzyńskie.

  3. 18.  Władysław Łukasz Pęśko urodzony(a) 30 wrz. 1815, Laliny (syn Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek); zgon 28 paź. 1889, Laliny.

    Władysław poślubił(a) Anastazja Franciszka Kowalska 8 luty 1835, Latowicz. Anastazja (córka Adalbertus (Wojciech) Kowalski oraz Gertruda Całka) urodzony(a) 17 kwie. 1815, Redzyńskie; zgon 17 luty 1887, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Anastazja Franciszka Kowalska urodzony(a) 17 kwie. 1815, Redzyńskie (córka Adalbertus (Wojciech) Kowalski oraz Gertruda Całka); zgon 17 luty 1887, Laliny.
    Dzieci:
    1. Henryk Pęśko urodzony(a) 7 sier. 1836, Laliny; zgon 21 paź. 1893, Laliny.
    2. Łukasz Pęśko urodzony(a) 16 paź. 1838, Laliny; zgon 12 maj 1922, Laliny.
    3. 9. Franciszka Pęśko urodzony(a) 9 mar. 1841, Laliny.
    4. Marianna Pęśko urodzony(a) 2 sier. 1843, Laliny.
    5. Weronika Pęśko urodzony(a) 13 sty. 1846, Laliny; zgon 1 sty. 1847, Laliny.
    6. Weronika Pęśko urodzony(a) 25 kwie. 1852, Laliny; zgon 15 maj 1852, Laliny.
    7. Piotr Pęśko urodzony(a) 19 maj 1853, Laliny.

  5. 20.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. 10. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  7. 22.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. 11. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.