Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Kłos

Stanisław Kłos

Mężczyzna 1834 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Kłos urodzony(a) 27 kwie. 1834, Wężyczyn (syn Jakub Kłos oraz Agnieszka Domoń).

    Stanisław poślubił(a) Gertruda Wójcik 22 list. 1852, Latowicz. Gertruda (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz) urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Michał Kłos urodzony(a) 7 wrz. 1855, Waliska.
    2. Jan Kłos urodzony(a) 18 luty 1854, Wężyczyn.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Domoń 1 luty 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Laurenty Domoń oraz Salomea Reda) urodzony(a) 14 sty. 1798, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Domoń urodzony(a) 14 sty. 1798, Wężyczyn (córka Laurenty Domoń oraz Salomea Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Honorata Kłos urodzony(a) 1 sty. 1820, Wężyczyn.
    2. Ewa Kłos urodzony(a) 17 gru. 1822, Wężyczyn.
    3. Apolonia Kłos urodzony(a) 24 gru. 1824, Wężyczyn.
    4. Kazimierz Kłos urodzony(a) 2 mar. 1826, Wężyczyn.
    5. Konstancja Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1828, Wężyczyn.
    6. Marianna Kłos urodzony(a) 28 sty. 1831, Wężyczyn.
    7. 1. Stanisław Kłos urodzony(a) 27 kwie. 1834, Wężyczyn.
    8. Marianna Kłos urodzony(a) 17 mar. 1837, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Maciej Kłos (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Czerwonka 21 czer. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Fabian Czerwonka oraz Marianna Woytówna) urodzony(a) 6 mar. 1770, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Czerwonka urodzony(a) 6 mar. 1770, Wężyczyn (córka Fabian Czerwonka oraz Marianna Woytówna).
    Dzieci:
    1. 2. Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 6 sty. 1800, Wężyczyn.
    3. Tekla Kłos urodzony(a) 26 paź. 1804, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kłos urodzony(a) 5 wrz. 1806, Wężyczyn.
    5. Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn.

  3. 6.  Laurenty Domoń urodzony(a) 1753, Wężyczyn (syn N Domoń); zgon 28 list. 1813, Wężyczyn.

    Laurenty poślubił(a) Salomea Reda 22 list. 1795, Latowicz. Salomea (córka Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg) urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn (córka Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).
    Dzieci:
    1. 3. Agnieszka Domoń urodzony(a) 14 sty. 1798, Wężyczyn.
    2. Wincenty Domoń urodzony(a) 6 kwie. 1803, Wężyczyn; zgon 15 luty 1805, Wężyczyn.
    3. Jan Domoń urodzony(a) 10 czer. 1805, Wężyczyn; zgon 29 czer. 1805, Wężyczyn.
    4. Łukasz Domoń urodzony(a) 21 paź. 1806, Wężyczyn; zgon 20 luty 1807, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Domoń urodzony(a) 23 luty 1809, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Antoni Kłos urodzony(a) 1723 (syn N Kłos); zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.

    Antoni — Marianna Luba. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Luba
    Dzieci:
    1. Anastazja Kłos urodzony(a) 15 gru. 1757, Dąbrówka.
    2. Piotr Kłos urodzony(a) 25 luty 1766, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1766, Dąbrówka.
    3. Klara Kłos urodzony(a) 06.08 1767, Dąbrówka.
    4. Franciszek Kłos urodzony(a) 08.03 1770, Dąbrówka; zgon 07.08,1770, Dąbrówka.
    5. Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka.
    6. Faustyn Kłos urodzony(a) 16 luty 1775, Dąbrówka.
    7. 4. Maciej Kłos

  3. 10.  Fabian Czerwonka urodzony(a) 1723, Wężyczyn (syn N Czerwonka); zgon 18 czer. 1793, Wężyczyn.

    Fabian poślubił(a) Marianna Woytówna 13 sty. 1761, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1743, Transbór; zgon 8 kwie. 1803, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Woytówna urodzony(a) 1743, Transbór; zgon 8 kwie. 1803, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Jan Czerwonka urodzony(a) 28 gru. 1761, Wężyczyn; zgon 7 list. 1766, Wężyczyn.
    2. Ewa Czerwonka urodzony(a) 18 wrz. 1763, Wężyczyn; zgon 10 list. 1766, Wężyczyn.
    3. Walenty Czerwonka urodzony(a) 13 luty 1765, Wężyczyn; zgon 7 list. 1766, Wężyczyn.
    4. Szymon Czerwonka urodzony(a) 18 luty 1769, Wężyczyn.
    5. 5. Franciszka Czerwonka urodzony(a) 6 mar. 1770, Wężyczyn.
    6. Józef Czerwonka urodzony(a) 19 mar. 1772, Wężyczyn; zgon 6 czer. 1773, Wężyczyn.
    7. Julianna Czerwonka urodzony(a) 25 czer. 1774, Wężyczyn.
    8. Antonina Czerwonka urodzony(a) 13 lip. 1783, Wężyczyn; zgon 5 gru. 1783, Wężyczyn.
    9. Gertruda Czerwonka urodzony(a) 30 list. 1867, Wężyczyn.

  5. 12.  N Domoń
    Dzieci:
    1. Paweł Domoń urodzony(a) 1724; zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.
    2. 6. Laurenty Domoń urodzony(a) 1753, Wężyczyn; zgon 28 list. 1813, Wężyczyn.
    3. Stanisław Domoń
    4. Tomasz Domoń urodzony(a) 1772, Wężyczyn; zgon 21 lip. 1822, Wężyczyn.

  6. 14.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  7. 15.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. 7. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Kłos
    Dzieci:
    1. 8. Antoni Kłos urodzony(a) 1723; zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.
    2. Mikołaj Kłos urodzony(a) 1729; zgon 15 paź. 1769, Latowicz.

  2. 20.  N Czerwonka
    Dzieci:
    1. 10. Fabian Czerwonka urodzony(a) 1723, Wężyczyn; zgon 18 czer. 1793, Wężyczyn.
    2. Jan Czerwonka urodzony(a) 1732; zgon 25 czer. 1782, Latowicz.

  3. 28.  N Reda
    Dzieci:
    1. 14. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.