Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Weronika Wiktoria Okrzeja

Weronika Wiktoria Okrzeja

Kobieta 1881 - 1943  (61 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Weronika Wiktoria Okrzeja urodzony(a) 16 gru. 1881, Latowicz (córka Franciszek Okrzeja oraz Marianna Reda); zgon 27 sty. 1943, Latowicz.

    Weronika poślubił(a) Piotr Pieniak 29 sty. 1900, Latowicz. Piotr (syn Wojciech Pieniak oraz Julianna Czmoch) urodzony(a) 6 sty. 1872, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Pieniak urodzony(a) 23 mar. 1901, Latowicz.
    2. Zofia Pieniak urodzony(a) 14 maj 1909, Latowicz.
    3. Wiktor Pieniak urodzony(a) 3 mar. 1917, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Okrzeja urodzony(a) 21 sty. 1844, Latowicz (syn Filip Okrzeja oraz Hedwiga Świątek); zgon 28 list. 1899, Latowicz.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Reda 15 luty 1865, Latowicz. Marianna (córka Marcin Karol Reda oraz Rozalia Wzorek) urodzony(a) 2 gru. 1846, Latowicz; zgon 20 sier. 1922, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Reda urodzony(a) 2 gru. 1846, Latowicz (córka Marcin Karol Reda oraz Rozalia Wzorek); zgon 20 sier. 1922, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Helena Okrzeja urodzony(a) 26 lip. 1866, Latowicz; zgon 9 kwie. 1936, Latowicz.
    2. Magdalena Okrzeja urodzony(a) 17 maj 1868, Latowicz; zgon 28 gru. 1943, Latowicz.
    3. Aleksandra Okrzeja urodzony(a) 16 paź. 1872, Latowicz; zgon 13 sier. 1882, Latowicz.
    4. 1. Weronika Wiktoria Okrzeja urodzony(a) 16 gru. 1881, Latowicz; zgon 27 sty. 1943, Latowicz.
    5. Ludwika Okrzej urodzony(a) 14 lip. 1884, Latowicz; zgon 7 maj 1889, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Filip Okrzeja urodzony(a) 5 lip. 1804, Latowicz (syn Michał Okrzeja oraz Antonina Rogala).

    Filip poślubił(a) Hedwiga Świątek 24 wrz. 1832, Latowicz. Hedwiga (córka Franciszek Ksawery Świątek oraz Monika Sabak) urodzony(a) 9 paź. 1805, Latowicz; zgon 11 sty. 1876, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Hedwiga Świątek urodzony(a) 9 paź. 1805, Latowicz (córka Franciszek Ksawery Świątek oraz Monika Sabak); zgon 11 sty. 1876, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Jan Okrzeja urodzony(a) 4 lip. 1833, Latowicz; zgon 10 maj 1836, Latowicz.
    2. Antonina Okrzeja urodzony(a) 10 sty. 1837, Latowicz; zgon 5 sier. 1837, Latowicz.
    3. Marianna Okrzeja urodzony(a) 7 wrz. 1838, Latowicz; zgon 8 list. 1841, Latowicz.
    4. Michał Okrzeja urodzony(a) 27 sier. 1842, Latowicz; zgon 30 gru. 1842, Latowicz.
    5. 2. Franciszek Okrzeja urodzony(a) 21 sty. 1844, Latowicz; zgon 28 list. 1899, Latowicz.
    6. Franciszka Okrzeja urodzony(a) 2 gru. 1846, Latowicz; zgon 3 luty 1884, Latowicz.

  3. 6.  Marcin Karol Reda urodzony(a) 3 list. 1820, Latowicz (syn Dawid Reda oraz Marianna Kłos); zgon 24 maj 1897, Latowicz.

    Marcin poślubił(a) Rozalia Wzorek 20 list. 1843, Latowicz. Rozalia (córka Wawrzyniec Wzorek oraz Anna Sytek) urodzony(a) 5 sier. 1825, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Rozalia Wzorek urodzony(a) 5 sier. 1825, Latowicz (córka Wawrzyniec Wzorek oraz Anna Sytek).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Reda urodzony(a) 2 gru. 1846, Latowicz; zgon 20 sier. 1922, Latowicz.
    2. Tekla Reda urodzony(a) 20 gru. 1848, Latowicz; zgon 20 gru. 1848, Latowicz.
    3. Franciszek Reda urodzony(a) 2 paź. 1850, Latowicz; zgon 10 luty 1924, Latowicz.
    4. Walenty Reda urodzony(a) 6 luty 1855, Latowicz; zgon 9 sier. 1858, Latowicz.
    5. Julianna Reda urodzony(a) 11 luty 1860, Latowicz; zgon 30 kwie. 1936, Latowicz.
    6. Karol Reda urodzony(a) 29 paź. 1857, Latowicz; zgon 11 sier. 1858, Latowicz.
    7. Jan Reda urodzony(a) 23 list. 1863, Latowicz.
    8. Józefa Reda urodzony(a) 10 mar. 1866, Latowicz; zgon 23 list. 1956, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Okrzeja urodzony(a) 29 wrz. 1773, Oleksianka (syn Ignacy Okrzeja oraz Marianna Piórek).

    Michał poślubił(a) Antonina Rogala 24 sty. 1802, Latowicz. Antonina (córka Adalbertus Rogala oraz Kunegunda Suda) urodzony(a) 17 sty. 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Rogala urodzony(a) 17 sty. 1767, Latowicz (córka Adalbertus Rogala oraz Kunegunda Suda).
    Dzieci:
    1. Jakub Okrzeja urodzony(a) 16 lip. 1802, Latowicz.
    2. 4. Filip Okrzeja urodzony(a) 5 lip. 1804, Latowicz.

  3. 10.  Franciszek Ksawery Świątek urodzony(a) 9 gru. 1778, Latowicz (syn Maciej Świątek oraz Teresa Pieniak); zgon 7 sty. 1842, Latowicz.

    Franciszek poślubił(a) Monika Sabak 1 luty 1801, Latowicz. Monika (córka Kazimierz Sabak oraz Magdalena Chrzanowska) urodzony(a) 9 maj 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Monika Sabak urodzony(a) 9 maj 1787, Latowicz (córka Kazimierz Sabak oraz Magdalena Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. 5. Hedwiga Świątek urodzony(a) 9 paź. 1805, Latowicz; zgon 11 sty. 1876, Latowicz.
    2. Bonifacy Świątek urodzony(a) 5 czer. 1808, Latowicz; zgon 31 sier. 1831, Latowicz.
    3. Walenty Ignacy Świątek urodzony(a) 11 luty 1811, Latowicz; zgon 14 luty 1812, Latowicz.
    4. Walenty Świątek urodzony(a) 12 luty 1811, Latowicz.
    5. Maciej Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1813, Latowicz.
    6. Mateusz Piotr Świątek urodzony(a) 20 luty 1813, Latowicz; zgon 10 luty 1818, Latowicz.
    7. Elżbieta Barbara Świątek urodzony(a) 26 list. 1815, Latowicz; zgon 10 luty 1883, Latowicz.
    8. Małgorzata Julianna Świątek urodzony(a) 12 lip. 1818, Latowicz; zgon 18 sty. 1890, Latowicz.
    9. Katarzyna Świątek urodzony(a) 24 kwie. 1824, Latowicz.
    10. Jan Świątek urodzony(a) 23 paź. 1825, Latowicz; zgon 21 czer. 1893, Latowicz.

  5. 12.  Dawid Reda urodzony(a) 1 sty. 1791, Latowicz (syn Mikołaj Reda oraz Zofia Ozimek).

    Dawid poślubił(a) Marianna Kłos Marianna (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Kłos urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Krystyna Scholastyka Reda urodzony(a) 11 mar. 1818, Latowicz; zgon 16 maj 1831, Latowicz.
    2. 6. Marcin Karol Reda urodzony(a) 3 list. 1820, Latowicz; zgon 24 maj 1897, Latowicz.
    3. Karol Reda urodzony(a) 2 list. 1823, Latowicz.
    4. Wawrzyniec Reda urodzony(a) 3 sier. 1830, Latowicz; zgon 16 gru. 1892, Latowicz.
    5. karol Reda urodzony(a) 6 list. 1833, Latowicz; zgon 8 sier. 1834, Latowicz.
    6. Franciszek Reda urodzony(a) 20 maj 1827, Latowicz.
    7. Franciszek Reda urodzony(a) 9 paź. 1835, Latowicz; zgon 19 lip. 1842, Latowicz.
    8. Marianna Reda urodzony(a) 28 lip. 1839, Latowicz; zgon 22 kwie. 1840, Latowicz.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 16 kwie. 1841, Latowicz; zgon 14 sier. 1894, Latowicz.

  7. 14.  Wawrzyniec Wzorek urodzony(a) 10 sier. 1792, Latowicz (syn Franciszek Wzorek oraz Marianna Zbrożek).

    Wawrzyniec poślubił(a) Anna Sytek 6 luty 1820, Latowicz. Anna (córka Feliks Sytek oraz Julianna Rechnio) urodzony(a) 1 sier. 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Anna Sytek urodzony(a) 1 sier. 1802, Latowicz (córka Feliks Sytek oraz Julianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. 7. Rozalia Wzorek urodzony(a) 5 sier. 1825, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Ignacy Okrzeja urodzony(a) 1729, Oleksianka (syn N Okrzeja); zgon 20 wrz. 1809, Oleksianka.

    Ignacy poślubił(a) Marianna Piórek 19 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Piórek
    Dzieci:
    1. Andrzej Okrzeja urodzony(a) 27 list. 1770, Oleksianka; zgon 31 lip. 1776, Oleksianka.
    2. 8. Michał Okrzeja urodzony(a) 29 wrz. 1773, Oleksianka.
    3. Tekla Okrzeja urodzony(a) 21 wrz. 1776, Oleksianka.
    4. Helena Okrzeja urodzony(a) 5 sier. 1779, Oleksianka; zgon 13 sier. 1779, Oleksianka.
    5. Laurenty Okrzeja urodzony(a) 7 sier. 1780, Oleksianka.
    6. Klemens Okrzeja urodzony(a) 23 list. 1784, Oleksianka.

  3. 18.  Adalbertus Rogala urodzony(a) 1735 (syn N Rogala); zgon 27 sty. 1795, Latowicz.

    Adalbertus poślubił(a) Kunegunda Suda [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Kunegunda Suda
    Dzieci:
    1. Andrzej Rogala urodzony(a) 25 list. 1761, Latowicz.
    2. 9. Antonina Rogala urodzony(a) 17 sty. 1767, Latowicz.
    3. Julianna Rogala urodzony(a) 20 czer. 1767, Latowicz.
    4. Franciszek Rogala urodzony(a) 17 mar. 1774, Latowicz; zgon 14 sier. 1777, Latowicz.

  5. 20.  Maciej Świątek urodzony(a) 1734 (syn N Świątek); zgon 28 gru. 1789, Latowicz.

    Maciej poślubił(a) Teresa Pieniak 25 sty. 1763, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Teresa Pieniak
    Dzieci:
    1. Filip Świątek urodzony(a) 26 maj 1764, Latowicz.
    2. Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1765, Latowicz; zgon 15 lip. 1773, Latowicz.
    3. Bernard Świątek urodzony(a) 26 maj 1768, Latowicz; zgon 4 lip. 1773, Latowicz.
    4. Karol Świątek urodzony(a) 2 list. 1773, Latowicz; zgon 14 maj 1775, Latowicz.
    5. Balbina Świątek urodzony(a) 30 mar. 1776, Latowicz; zgon 21 czer. 1778, Latowicz.
    6. 10. Franciszek Ksawery Świątek urodzony(a) 9 gru. 1778, Latowicz; zgon 7 sty. 1842, Latowicz.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1781, Latowicz; zgon 16 kwie. 1809, Latowicz.
    8. Grzegorz Świątek urodzony(a) 11 mar. 1784, Latowicz; zgon 13 list. 1796, Latowicz.

  7. 22.  Kazimierz Sabak urodzony(a) 1755 (syn Hiacynt Sabak oraz Marianna); zgon 14 wrz. 1811, Latowicz.

    Kazimierz poślubił(a) Magdalena Chrzanowska 17 maj 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Magdalena Chrzanowska
    Dzieci:
    1. Konstanty Sabak urodzony(a) 23 maj 1784, Latowicz.
    2. 11. Monika Sabak urodzony(a) 9 maj 1787, Latowicz.
    3. Kacper Melchior Sabak urodzony(a) 6 sty. 1790, Latowicz.
    4. Bonifacy Sabak urodzony(a) 6 czer. 1792, Latowicz.
    5. Hiacynt Sabak urodzony(a) 18 sier. 1793, Latowicz.
    6. Agnieszka Sabak urodzony(a) 20 sty. 1799, Latowicz.
    7. Jakub Sabak urodzony(a) 19 kwie. 1802, Latowicz.

  9. 24.  Mikołaj Reda (syn N Reda).

    Mikołaj poślubił(a) Zofia Ozimek Zofia (córka Walenty Ozimek oraz Agnieszka) urodzony(a) 2 kwie. 1763, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Zofia Ozimek urodzony(a) 2 kwie. 1763, Latowicz (córka Walenty Ozimek oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 12. Dawid Reda urodzony(a) 1 sty. 1791, Latowicz.

  11. 26.  Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kłos oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Jesień 24 lip. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Jesień
    Dzieci:
    1. Urban Kłos urodzony(a) 24 maj 1797, Latowicz.
    2. 13. Marianna Kłos urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz.
    3. Teresa Kłos urodzony(a) 11 paź. 1801, Latowicz; zgon 20 lip. 1804, Latowicz.
    4. Marcella Kłos urodzony(a) 6 sty. 1805, Latowicz; zgon 24 paź. 1807, Latowicz.

  13. 28.  Franciszek Wzorek (syn N Wzorek).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Zbrożek 8 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Zbrożek
    Dzieci:
    1. Gertruda Wzorek urodzony(a) 13 list. 1776, Latowicz; zgon 16 kwie. 1810, Latowicz.
    2. Mateusz Wzorek urodzony(a) 24 luty 1780, Latowicz.
    3. Balbina Wzorek urodzony(a) 19 kwie. 1783, Latowicz.
    4. Kacper Melchior Baltazar Wzorek urodzony(a) 8 sty. 1789, Latowicz.
    5. 14. Wawrzyniec Wzorek urodzony(a) 10 sier. 1792, Latowicz.
    6. Józef Wzorek urodzony(a) 25 maj 1796, Latowicz.
    7. Magdalena Wzorek urodzony(a) 17 lip. 1799, Latowicz.

  15. 30.  Feliks Sytek urodzony(a) 1 wrz. 1773, Latowicz (syn Kazimierz Sytek oraz Ewa Mazek); zgon 24 mar. 1818, Latowicz.

    Feliks poślubił(a) Julianna Rechnio 21 lip. 1793, Latowicz. Julianna (córka Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł) urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka; zgon 16 sty. 1825, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Julianna Rechnio urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka (córka Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł); zgon 16 sty. 1825, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Małgorzata Sytek urodzony(a) 28 list. 1794, Latowicz; zgon 20 kwie. 1795, Latowicz.
    2. Józef Sytek urodzony(a) 20 mar. 1796, Latowicz; zgon 21 sty. 1802, Latowicz.
    3. Tomasz Sytek urodzony(a) 17 gru. 1797, Latowicz.
    4. Stanisław Sytek urodzony(a) 16 list. 1800, Latowicz; zgon 18 wrz. 1801, Latowicz.
    5. 15. Anna Sytek urodzony(a) 1 sier. 1802, Latowicz.
    6. Franciszek Sytek urodzony(a) 2 kwie. 1806, Latowicz.
    7. Błażej Sytek urodzony(a) 3 luty 1805, Latowicz.
    8. Marianna Łucja Sytek urodzony(a) 9 gru. 1810, Latowicz.
    9. Marianna Sytek urodzony(a) 10 gru. 1810, Latowicz; zgon 17 gru. 1810, Latowicz.
    10. Józef Sytek urodzony(a) 5 kwie. 1812, Latowicz.
    11. Józef Kazimierz Sytek urodzony(a) 3 kwie. 1812, Latowicz.