Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ludwik Jan Płatek

Ludwik Jan Płatek

Mężczyzna 1844 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ludwik Jan Płatek urodzony(a) 23 sier. 1844, Latowicz (syn Jan Franciszek Płatek oraz Małgorzata Bobotek).

    Ludwik poślubił(a) Franciszka Kuźniarska 14 sty. 1867, Latowicz. Franciszka (córka Jan Kuźniarski oraz Balbina Koc) urodzony(a) 1846, Barcząca. [Arkusz rodzinny]

    Ludwik poślubił(a) Julianna Bogdańska 19 paź. 1884, Latowicz. Julianna (córka Jan Bogdański oraz Rozalia Koper) urodzony(a) 1857, Nadmienia. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Franciszek Płatek urodzony(a) 26 mar. 1820, Latowicz (syn Józef Płatek oraz Agnieszka Rakowska).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Bobotek 27 sty. 1840, Latowicz. Małgorzata (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak) urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).
    Dzieci:
    1. Walenty Płatek urodzony(a) 30 sty. 1841, Latowicz.
    2. 1. Ludwik Jan Płatek urodzony(a) 23 sier. 1844, Latowicz.
    3. Anna Płatek urodzony(a) 31 maj 1849, Latowicz.
    4. Walenty Płatek urodzony(a) 6 luty 1854, Latowicz.
    5. Katarzyna Płatek urodzony(a) 10 list. 1858, Latowicz.
    6. Marianna Płatek urodzony(a) 1 mar. 1863, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Płatek urodzony(a) 15 mar. 1773, Latowicz (syn Stefan Płatek oraz Jadwiga Skorupa).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Rakowska 8 list. 1795, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Rakowski oraz Katarzyna Ozimek) urodzony(a) 18 sty. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Rakowska urodzony(a) 18 sty. 1780, Latowicz (córka Jan Rakowski oraz Katarzyna Ozimek).
    Dzieci:
    1. Rozalia Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1797, Latowicz; zgon 14 lip. 1808, Latowicz.
    2. Mateusz Płatek urodzony(a) 25 luty 1804, Latowicz; zgon 20 maj 1809, Latowicz.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 17 list. 1807, Latowicz.
    4. Marianna Tekla Płatek urodzony(a) 24 wrz. 1807, Latowicz.
    5. Żyjący
    6. Jakub Piotr Płatek urodzony(a) 25 lip. 1813, Latowicz.
    7. Jakub Płatek urodzony(a) 25 lip. 1813, Latowicz.
    8. Florian Wojciech Płatek urodzony(a) 28 kwie. 1817, Latowicz.
    9. 2. Jan Franciszek Płatek urodzony(a) 26 mar. 1820, Latowicz.
    10. Anna Płatek urodzony(a) 22 lip. 1825, Latowicz.

  3. 6.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. 3. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stefan Płatek urodzony(a) 1732 (syn N Płatek); zgon 24 sier. 1775, Latowicz.

    Stefan — Jadwiga Skorupa. Jadwiga urodzony(a) 1719, Iwowe; zgon 24 czer. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Jadwiga Skorupa urodzony(a) 1719, Iwowe; zgon 24 czer. 1779, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Klara Płatek urodzony(a) 7 sier. 1763, Latowicz.
    2. Igidius Płatek urodzony(a) 31 sier. 1766, Latowicz; zgon 4 czer. 1773, Latowicz.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 23 mar. 1770, Latowicz; zgon 1 paź. 1770, Latowicz.
    4. Karol Płatek urodzony(a) 4 list. 1771, Latowicz; zgon 16 kwie. 1772, Latowicz.
    5. 4. Józef Płatek urodzony(a) 15 mar. 1773, Latowicz.

  3. 10.  Jan Rakowski

    Jan poślubił(a) Katarzyna Ozimek 30 sty. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Ozimek
    Dzieci:
    1. Felicja Rakowska urodzony(a) 30 sier. 1770, Latowicz.
    2. Katarzyna Rakowska urodzony(a) 25 list. 1772, Latowicz.
    3. Benedykt Rakowski urodzony(a) 21 sier. 1774, Latowicz.
    4. Antoni Rakowski urodzony(a) 14 czer. 1777, Latowicz.
    5. 5. Agnieszka Rakowska urodzony(a) 18 sty. 1780, Latowicz.
    6. Jan Rakowski urodzony(a) 22 czer. 1782, Latowicz.
    7. Stefan Rakowski urodzony(a) 26 gru. 1784, Latowicz.
    8. Julianna Rakowska urodzony(a) 3 luty 1787, Latowicz.
    9. Franciszek de Paulo Rudolf Rakowski urodzony(a) 3 kwie. 1788, Latowicz.
    10. Stanisław Rakowski urodzony(a) 16 maj 1790, Latowicz.
    11. Scholastyka Rakowska urodzony(a) 16 luty 1796, Latowicz.

  5. 12.  Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750 (syn Żyjący); zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

    Tadeusz poślubił(a) Agnieszka Borówek 24 sty. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Borówek (córka Żyjący).
    Dzieci:
    1. Antonina Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1779, Chyżyny.
    2. 6. Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny.
    3. Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny.
    4. Jakub Bobotek urodzony(a) 24 lip. 1785, Chyżyny.
    5. Jadwiga Bobotek urodzony(a) 11 paź. 1787, Chyżyny; zgon 15 sier. 1788, Chyżyny.
    6. Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny.
    7. Cecylia Bobotek urodzony(a) 28 list. 1790, Chyżyny; zgon 29 sty. 1795, Chyżyny.
    8. Jan Bobotek urodzony(a) 23 paź. 1792, Chyżyny.

  7. 14.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. 7. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Płatek
    Dzieci:
    1. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1709, Oleksianka; zgon 6 sier. 1789, Oleksianka.
    2. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1718; zgon 8 gru. 1798, Latowicz.
    3. Jakub Płatek urodzony(a) 1728; zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.
    4. Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka; zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.
    5. 8. Stefan Płatek urodzony(a) 1732; zgon 24 sier. 1775, Latowicz.
    6. Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.
    7. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1738, Oleksianka; zgon 30 sier. 1803, Oleksianka.
    8. Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka.
    9. Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka; zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.

  2. 24.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Franciszek Bobotek urodzony(a) 1748; zgon 7 kwie. 1808, Chyżyny.
    2. Tomasz Bobotek urodzony(a) 1723; zgon 20 mar. 1793, Wielgolas.
    3. 12. Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750; zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

  3. 26.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 13. Agnieszka Borówek
    2. Florian Borówek

  4. 28.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  5. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. 14. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  6. 30.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  7. 31.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. 15. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący