Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Magdalena Płatek

Magdalena Płatek

Kobieta 1838 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Magdalena Płatek urodzony(a) 13 kwie. 1838, Oleksianka (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka (syn Mikołaj Płatek oraz Franciszka Bieńko).

    Józef poślubił(a) Krystyna Rechnio 5 luty 1826, Latowicz. Krystyna (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Julianna Płatek urodzony(a) 18 luty 1828, Oleksianka.
    2. Weronika Płatek urodzony(a) 27 sier. 1830, Oleksianka.
    3. Franciszka Płatek urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka.
    4. 1. Magdalena Płatek urodzony(a) 13 kwie. 1838, Oleksianka.
    5. Ignacy Płatek urodzony(a) 29 lip. 1840, Oleksianka.
    6. Feliks Płatek urodzony(a) 18 list. 1842, Oleksianka.
    7. Agnieszka Płatek urodzony(a) 17 sty. 1845, Oleksianka.
    8. Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).

    Mikołaj poślubił(a) Franciszka Bieńko 10 czer. 1792, Latowicz. Franciszka (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut) urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut).
    Dzieci:
    1. Franciszek Płatek urodzony(a) 3 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Mikołaj Płatek urodzony(a) 8 gru. 1794, Oleksianka; zgon 24 mar. 1796, Oleksianka.
    3. 2. Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka.
    4. Justyna Płatek urodzony(a) 22 wrz. 1799, Oleksianka; zgon 30 czer. 1800, Oleksianka.
    5. Marianna Płatek urodzony(a) 21 mar. 1804, Oleksianka; zgon 30 lip. 1811, Oleksianka.
    6. Piotr Płatek urodzony(a) 6 lip. 1811, Oleksianka.

  3. 6.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. 3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.

    Jan poślubił(a) Jadwiga Jachówna 17 sty. 1768, Latowicz. Jadwiga urodzony(a) 1735, Oleksianka; zgon 13 sty. 1795, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Jadwiga Jachówna urodzony(a) 1735, Oleksianka; zgon 13 sty. 1795, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. 4. Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka.
    2. Agnieszka Płatek urodzony(a) 26 sty. 1773, Oleksianka.
    3. Damazy Płatek urodzony(a) 13 gru. 1775, Oleksianka; zgon 24 mar. 1776, Oleksianka.
    4. Franciszka Płatek urodzony(a) 2 mar. 1777, Oleksianka; zgon 18 list. 1780, Oleksianka.
    5. Gabriel Płatek urodzony(a) 27 mar. 1780, Oleksianka; zgon 17 sty. 1781, Oleksianka.
    6. Helena Płatek urodzony(a) 27 kwie. 1782, Oleksianka.
    7. Łukasz Płatek urodzony(a) 17 paź. 1784, Oleksianka.
    8. Maciej Płatek urodzony(a) 25 luty 1788, Oleksianka; zgon 11 gru. 1793, Oleksianka.
    9. Monika Płatek urodzony(a) 2 maj 1790, Oleksianka.
    10. Kunegunda Płatek urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka.

  3. 10.  Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 19 sty. 1814, Latowicz.

    Łukasz poślubił(a) Teresa Kosut 22 sty. 1769, Latowicz. Teresa (córka N Kosut) urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe (córka N Kosut); zgon 23 mar. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 5. Franciszka Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe.
    2. Andrzej Bieńko urodzony(a) 29 list. 1772, Iwowe; zgon 5 gru. 1772, Iwowe.
    3. Piotr Bieńko urodzony(a) 22 paź. 1773, Iwowe; zgon 24 paź. 1773, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 3 sier. 1775, Iwowe.
    5. Łukasz Bieńko urodzony(a) 19 paź. 1778, Iwowe; zgon 11 list. 1780, Iwowe.
    6. Helena Bieńko urodzony(a) 21 maj 1783, Iwowe; zgon 28 maj 1783, Iwowe.

  5. 12.  Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Reda 23 list. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska) urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. 6. Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka.
    2. Dominik Rechnio urodzony(a) 7 sier. 1781, Oleksianka; zgon 6 list. 1786, Oleksianka.
    3. Józefa Rechnio urodzony(a) 23 mar. 1783, Oleksianka; zgon 25 kwie. 1783, Oleksianka.
    4. Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka.
    5. Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka.
    6. Eleonora Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka; zgon 11 sty. 1789, Oleksianka.
    7. Józef Rechnio urodzony(a) 21 mar. 1790, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Płatek
    Dzieci:
    1. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1709, Oleksianka; zgon 6 sier. 1789, Oleksianka.
    2. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1718; zgon 8 gru. 1798, Latowicz.
    3. Jakub Płatek urodzony(a) 1728; zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.
    4. Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka; zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.
    5. Stefan Płatek urodzony(a) 1732; zgon 24 sier. 1775, Latowicz.
    6. 8. Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.
    7. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1738, Oleksianka; zgon 30 sier. 1803, Oleksianka.
    8. Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka.
    9. Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka; zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.

  2. 20.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. 10. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  3. 22.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. 11. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  4. 24.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  5. 25.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. 12. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  6. 26.  Maciej Reda (syn N Reda).

    Maciej poślubił(a) Marianna Chrzanowska 1 luty 1756, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  7. 27.  Marianna Chrzanowska urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 13. Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 25 paź. 1767, Strachomin.
    3. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin.