Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Reda

Jan Reda

Mężczyzna 1830 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Reda urodzony(a) 30 gru. 1830, Kamionka (syn Grzegorz Reda oraz Petronella Franciszka Świątek).

    Jan poślubił(a) Marianna Maciejec 22 list. 1852, Latowicz. Marianna (córka Jakub Maciejec oraz Zuzanna Trejda) urodzony(a) 12 kwie. 1836, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]

    Jan poślubił(a) Rozalia Maciejec 17 maj 1881, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Maciejec oraz Zuzanna Trejda) urodzony(a) 22 sier. 1825, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka (syn Karol Reda oraz Marcella Chróst).

    Grzegorz poślubił(a) Petronella Franciszka Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Petronella (córka Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca) urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Petronella Franciszka Świątek urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka (córka Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca).
    Dzieci:
    1. Maciej Reda urodzony(a) 17 luty 1825, Kamionka.
    2. Jan Reda urodzony(a) 25 mar. 1827, Kamionka.
    3. Jadwiga Reda urodzony(a) 16 czer. 1828, Kamionka.
    4. 1. Jan Reda urodzony(a) 30 gru. 1830, Kamionka.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 6 czer. 1833, Kamionka.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1836, Kamionka.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 28 sty. 1839, Kamionka.
    8. Walenty Reda urodzony(a) 31 sty. 1842, Kamionka.
    9. Rozalia Reda urodzony(a) 15 sier. 1844, Kamionka.
    10. Helena Reda urodzony(a) 28 lip. 1847, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Karol — Marcella Chróst. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marcella Chróst (córka Mikołaj Chróst oraz Klara Jakusek).
    Dzieci:
    1. Marcin Reda urodzony(a) 11 wrz. 1798, Kamionka.
    2. Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka.
    3. 2. Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka.
    4. Aniela Reda urodzony(a) 1 kwie. 1807, Kamionka; zgon 16 mar. 1825, Kamionka.
    5. Wiktoria Reda urodzony(a) 17 paź. 1809, Kamionka; zgon 10 maj 1810, Kamionka.
    6. Małgorzata Petronella Reda urodzony(a) 10 czer. 1811, Kamionka; zgon 9 luty 1815, Kamionka.
    7. Krystyna Marianna Reda urodzony(a) 21 lip. 1814, Kamionka; zgon 27 lip. 1814, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. 4. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 10.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Klara Jakusek 9 luty 1777, Latowicz. Klara urodzony(a) , Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Klara Jakusek urodzony(a) , Latowicz.
    Dzieci:
    1. 5. Marcella Chróst
    2. Franciszek Chróst urodzony(a) 9 paź. 1780, Kamionka; zgon 2 kwie. 1799, Kamionka.
    3. Kornelia Chróst urodzony(a) 8 kwie. 1783, Kamionka; zgon 1 sier. 1789, Kamionka.
    4. Małgorzata Chróst urodzony(a) 13 lip. 1785, Kamionka; zgon 17 list. 1789, Kamionka.
    5. Justyna Chróst urodzony(a) 19 kwie. 1788, Kamionka; zgon 5 lip. 1789, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. 8. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  2. 20.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. 10. Mikołaj Chróst