Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wiktoria Reda

Wiktoria Reda

Kobieta 1871 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wiktoria Reda urodzony(a) 4 luty 1871, Kamionka (córka Walenty Reda oraz Katarzyna Sikora).

    Wiktoria poślubił(a) Jan Śluzek 24 luty 1895, Latowicz. Jan (syn Grzegorz Śluzek oraz Ludwika Woźniak) urodzony(a) 27 sty. 1869, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Aleksandra Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1896, Wielgolas.
    2. Stefania Śluzek urodzony(a) 2 mar. 1898, Stawek.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Reda urodzony(a) 31 sty. 1842, Kamionka (syn Grzegorz Reda oraz Petronella Franciszka Świątek).

    Walenty poślubił(a) Katarzyna Sikora 27 sty. 1862, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz) urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór (córka Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz).
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 30 wrz. 1864, Kamionka.
    2. Jan Reda urodzony(a) 8 lip. 1867, Kamionka.
    3. Piotr Reda urodzony(a) 8 lip. 1867, Kamionka.
    4. Marianna Reda urodzony(a) 13 sier. 1868, Kamionka.
    5. 1. Wiktoria Reda urodzony(a) 4 luty 1871, Kamionka.
    6. Julianna Reda urodzony(a) 30 lip. 1873, Kamionka.
    7. Ludwik Reda urodzony(a) 26 sty. 1876, Kamionka.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 27 sier. 1878, Kamionka.
    9. Weronika Reda urodzony(a) 30 gru. 1880, Kamionka.
    10. Aleksandra Reda urodzony(a) 29 gru. 1886, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka (syn Karol Reda oraz Marcella Chróst).

    Grzegorz poślubił(a) Petronella Franciszka Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Petronella (córka Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca) urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Petronella Franciszka Świątek urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka (córka Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca).
    Dzieci:
    1. Maciej Reda urodzony(a) 17 luty 1825, Kamionka.
    2. Jan Reda urodzony(a) 25 mar. 1827, Kamionka.
    3. Jadwiga Reda urodzony(a) 16 czer. 1828, Kamionka.
    4. Jan Reda urodzony(a) 30 gru. 1830, Kamionka.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 6 czer. 1833, Kamionka.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1836, Kamionka.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 28 sty. 1839, Kamionka.
    8. 2. Walenty Reda urodzony(a) 31 sty. 1842, Kamionka.
    9. Rozalia Reda urodzony(a) 15 sier. 1844, Kamionka.
    10. Helena Reda urodzony(a) 28 lip. 1847, Kamionka.

  3. 6.  Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel (syn Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).

    Józef poślubił(a) Marianna Przybysz Marianna urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Przybysz urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór.
    Dzieci:
    1. 3. Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór.
    2. Walenty Sikora urodzony(a) 28 sty. 1845, Transbór.
    3. Anna Sikora urodzony(a) 1847, Transbór.
    4. Antoni Sikora urodzony(a) 1850, Transbór.
    5. Agnieszka Sikora urodzony(a) 7 sty. 1853, Transbór.
    6. Marianna Sikora urodzony(a) 16 mar. 1856, Transbór.
    7. Jan Sikora urodzony(a) 20 luty 1858, Transbór.
    8. Józef Sikora urodzony(a) 30 mar. 1859, Transbór.
    9. Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór.
    10. Franciszka Sikora urodzony(a) 22 sty. 1865, Transbór.
    11. Wiktoria Sikora urodzony(a) 1 maj 1868, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Karol — Marcella Chróst. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marcella Chróst (córka Mikołaj Chróst oraz Klara Jakusek).
    Dzieci:
    1. Marcin Reda urodzony(a) 11 wrz. 1798, Kamionka.
    2. Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka.
    3. 4. Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka.
    4. Aniela Reda urodzony(a) 1 kwie. 1807, Kamionka; zgon 16 mar. 1825, Kamionka.
    5. Wiktoria Reda urodzony(a) 17 paź. 1809, Kamionka; zgon 10 maj 1810, Kamionka.
    6. Małgorzata Petronella Reda urodzony(a) 10 czer. 1811, Kamionka; zgon 9 luty 1815, Kamionka.
    7. Krystyna Marianna Reda urodzony(a) 21 lip. 1814, Kamionka; zgon 27 lip. 1814, Kamionka.

  3. 12.  Stanisław Sikorski

    Stanisław — Klara Ciborowska. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Klara Ciborowska
    Dzieci:
    1. Urszula Zofia Sikorska urodzony(a) 1815/151, Majdan p. Kołbiel.
    2. Roch Sikorski urodzony(a) 1817/119, Majdan p. Kołbiel.
    3. Salomea Sikorska urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel.
    4. 6. Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel.
    5. Wojciech Sikorski urodzony(a) 1823/39, Majdan p. Kołbiel.
    6. Julianna Sikorska urodzony(a) 1826/17, Majdan p. Kołbiel.
    7. Antonina Sikora urodzony(a) 1827/62, Majdan p. Kołbiel.
    8. Marianna Sikorska urodzony(a) 1830/78, Majdan p. Kołbiel.
    9. Anna Sikorska urodzony(a) 1833/67, Majdan p. Kołbiel.
    10. Wincenty Sikora urodzony(a) 17 lip. 1836, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. 8. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 18.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Klara Jakusek 9 luty 1777, Latowicz. Klara urodzony(a) , Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Klara Jakusek urodzony(a) , Latowicz.
    Dzieci:
    1. 9. Marcella Chróst
    2. Franciszek Chróst urodzony(a) 9 paź. 1780, Kamionka; zgon 2 kwie. 1799, Kamionka.
    3. Kornelia Chróst urodzony(a) 8 kwie. 1783, Kamionka; zgon 1 sier. 1789, Kamionka.
    4. Małgorzata Chróst urodzony(a) 13 lip. 1785, Kamionka; zgon 17 list. 1789, Kamionka.
    5. Justyna Chróst urodzony(a) 19 kwie. 1788, Kamionka; zgon 5 lip. 1789, Kamionka.