Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Sadowski

Wojciech Sadowski

Mężczyzna 1888 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Sadowski urodzony(a) 11 kwie. 1888, Starogród (syn Franciszek Sadowski oraz Marcjanna Całka).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Sadowski urodzony(a) 9 gru. 1848, Starogród (syn Walenty Sadowski oraz Agnieszka Mazek).

    Franciszek poślubił(a) Marcjanna Całka Marcjanna (córka Jan Całka oraz Ewa Dąbrowska) urodzony(a) 7 sty. 1850, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marcjanna Całka urodzony(a) 7 sty. 1850, Starogród (córka Jan Całka oraz Ewa Dąbrowska).
    Dzieci:
    1. Rozalia Sadowska urodzony(a) 29 maj 1868, Starogród.
    2. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 31 mar. 1872, Starogród.
    3. Jan Sadowski urodzony(a) 25 paź. 1874, Starogród.
    4. Piotr Sadowski urodzony(a) 19 lip. 1877, Starogród.
    5. Marianna Sadowska urodzony(a) 6 mar. 1880, Starogród.
    6. Franciszka Sadowska urodzony(a) 7 paź. 1882, Starogród.
    7. Marianna Sadowska urodzony(a) 28 paź. 1883, Starogród.
    8. Antoni Sadowski urodzony(a) 24 lip. 1886, Starogród.
    9. 1. Wojciech Sadowski urodzony(a) 11 kwie. 1888, Starogród.
    10. Józefa Sadowska urodzony(a) 11 mar. 1889, Starogród.
    11. Weronika Sadowska urodzony(a) 16 czer. 1890, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Sadowski urodzony(a) 14 luty 1799, Starogród (syn Piotr Sadowski oraz Dorota Drzewiecka).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Mazek 4 mar. 1821, Latowicz. Agnieszka (córka Wit Mazek oraz Domicella Zwierz) urodzony(a) 3 sty. 1804, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Mazek urodzony(a) 3 sty. 1804, Borówek (córka Wit Mazek oraz Domicella Zwierz).
    Dzieci:
    1. Eleonora Sadowska urodzony(a) 10 kwie. 1824, Starogród.
    2. Marianna Sadowska urodzony(a) 3 gru. 1826, Starogród.
    3. Klara Sadowska urodzony(a) 7 sier. 1830, Starogród.
    4. Franciszka Sadowska urodzony(a) 25 luty 1833, Starogród.
    5. Marcin Sadowski urodzony(a) 11 list. 1834, Starogród.
    6. Jan Sadowski urodzony(a) 16 maj 1837, Starogród.
    7. Agata Sadowska urodzony(a) 13 sty. 1840, Starogród.
    8. Franciszka Sadowska urodzony(a) 1 paź. 1842, Starogród.
    9. 2. Franciszek Sadowski urodzony(a) 9 gru. 1848, Starogród.

  3. 6.  Jan Całka urodzony(a) 13 czer. 1827, Starogród (syn Marcin Całka oraz Klara Płudowska).

    Jan poślubił(a) Ewa Dąbrowska 24 list. 1845, Latowicz. Ewa (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka) urodzony(a) 20 gru. 1825, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Dąbrowska urodzony(a) 20 gru. 1825, Starogród (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka).
    Dzieci:
    1. Piotr Całka urodzony(a) 30 lip. 1847, Starogród.
    2. 3. Marcjanna Całka urodzony(a) 7 sty. 1850, Starogród.
    3. Tomasz Całka urodzony(a) 28 gru. 1860, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Sadowski urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród (syn Krzysztof Sadowski oraz Cecylia Czarnecka).

    Piotr poślubił(a) Dorota Drzewiecka 15 luty 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Dorota Drzewiecka
    Dzieci:
    1. Chryzostom Sadowski urodzony(a) 26 list. 1789, Starogród.
    2. Hedwiga Sadowska urodzony(a) 18 paź. 1795, Starogród.
    3. 4. Walenty Sadowski urodzony(a) 14 luty 1799, Starogród.

  3. 10.  Wit Mazek urodzony(a) 16 czer. 1771, Borówek (syn Antoni Mazek oraz Marianna Paudyna); zgon 20 gru. 1819, Borówek.

    Wit poślubił(a) Domicella Zwierz 24 paź. 1790, Latowicz. Domicella (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek) urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Domicella Zwierz urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek).
    Dzieci:
    1. Marianna Mazek urodzony(a) 27 mar. 1794, Borówek.
    2. Tymoteusz Mazek urodzony(a) 16 luty 1797, Borówek.
    3. Scholastyka Mazek urodzony(a) 10 luty 1798, Borówek.
    4. 5. Agnieszka Mazek urodzony(a) 3 sty. 1804, Borówek.

  5. 12.  Marcin Całka urodzony(a) 15 list. 1799, Starogród (syn Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek).

    Marcin poślubił(a) Klara Płudowska 18 sty. 1824, Latowicz. Klara (córka Wojciech Płudowski oraz Marianna Ostrowska) urodzony(a) 1804, p. Kołbiel. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Klara Płudowska urodzony(a) 1804, p. Kołbiel (córka Wojciech Płudowski oraz Marianna Ostrowska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Całka urodzony(a) 9 paź. 1825, Starogród.
    2. 6. Jan Całka urodzony(a) 13 czer. 1827, Starogród.
    3. Szymon Całka urodzony(a) 24 paź. 1829, Starogród.
    4. Ludwik Całka urodzony(a) 11 wrz. 1832, Starogród.
    5. Marianna Całka urodzony(a) 14 luty 1835, Starogród.
    6. Wojciech Całka urodzony(a) 22 kwie. 1837, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Krzysztof Sadowski (syn N Sadowski).

    Krzysztof — Cecylia Czarnecka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Cecylia Czarnecka
    Dzieci:
    1. Agnieszka Sadowska urodzony(a) 9 sty. 1756, Starogród.
    2. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 11 list. 1759, Starogród.
    3. Klara Sadowska urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród.
    4. 8. Piotr Sadowski urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród.
    5. Kacper Sadowski urodzony(a) 13 sty. 1771, Starogród.
    6. Jan Sadowski

  3. 20.  Antoni Mazek urodzony(a) 1718 (syn N Mazek); zgon 29 kwie. 1796, Borówek.

    Antoni poślubił(a) Marianna Paudyna 19 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Marianna Paudyna
    Dzieci:
    1. Laufer Mazek urodzony(a) 16 sty. 1765, Borówek.
    2. Małgorzata Mazek urodzony(a) 16 lip. 1767, Borówek.
    3. 10. Wit Mazek urodzony(a) 16 czer. 1771, Borówek; zgon 20 gru. 1819, Borówek.
    4. Joanna Mazek urodzony(a) 7 czer. 1774, Borówek.

  5. 22.  Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek (syn N Zwierz); zgon 22 lip. 1802, Borówek.

    Jakub poślubił(a) Franciszka Sątorek 26 sty. 1772, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Franciszka Sątorek urodzony(a) , Starogród.
    Dzieci:
    1. Szymon Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1773, Borówek.
    2. 11. Domicella Zwierz urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek.
    3. Brygida Zwierz urodzony(a) 9 paź. 1780, Borówek.
    4. Hieronim Zwierz urodzony(a) 11 sier. 1784, Borówek.
    5. Daniel Zwierz urodzony(a) 4 sty. 1789, Borówek.

  7. 24.  Łukasz Całka urodzony(a) 28 paź. 1769, Starogród (syn Szymon Całka oraz Barbara).

    Łukasz — Apolonia Możdżonek. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Apolonia Możdżonek
    Dzieci:
    1. Franciszek Całka urodzony(a) 11 mar. 1797, Starogród.
    2. 12. Marcin Całka urodzony(a) 15 list. 1799, Starogród.
    3. Józefa Całka urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród.
    4. Scholastyka Całka urodzony(a) 11 luty 1804, Starogród.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 16 luty 1806, Starogród.
    6. Mateusz Całka urodzony(a) 28 luty 1808, Starogród.

  9. 26.  Wojciech Płudowski

    Wojciech — Marianna Ostrowska. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Marianna Ostrowska
    Dzieci:
    1. 13. Klara Płudowska urodzony(a) 1804, p. Kołbiel.