Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teofil Skorupa

Teofil Skorupa

Mężczyzna 1862 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teofil Skorupa urodzony(a) 13 kwie. 1862, Iwowe (syn Adam Skorupa oraz Anna Kępkowicz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Adam Skorupa urodzony(a) 22 gru. 1830, Iwowe (syn Hiacynt Skorupa oraz Marcella Anastazja Bieńko).

    Adam poślubił(a) Anna Kępkowicz 12 list. 1849, Latowicz. Anna (córka Marek Kempkowicz oraz Karolina Kosut) urodzony(a) 13 lip. 1833, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anna Kępkowicz urodzony(a) 13 lip. 1833, Iwowe (córka Marek Kempkowicz oraz Karolina Kosut).
    Dzieci:
    1. Roch Skorupa urodzony(a) 13 sier. 1852, Iwowe.
    2. Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1855, Iwowe.
    3. Wojciech Piotr Skorupa urodzony(a) 17 kwie. 1857, Iwowe.
    4. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 wrz. 1858, Iwowe.
    5. Julianna Skorupa urodzony(a) 22 kwie. 1860, Iwowe.
    6. 1. Teofil Skorupa urodzony(a) 13 kwie. 1862, Iwowe.
    7. Julianna Skorupa urodzony(a) 14 maj 1862, Iwowe.
    8. Jan Skorupa urodzony(a) 12 czer. 1863, Iwowe.
    9. Helena Skorupa urodzony(a) 2 lip. 1864, Iwowe.
    10. Agnieszka Skorupa urodzony(a) 30 gru. 1865, Iwowe.
    11. Marcella Skorupa urodzony(a) 20 paź. 1867, Iwowe.
    12. Piotr Skorupa urodzony(a) 31 lip. 1869, Iwowe.
    13. Zofia Skorupa urodzony(a) 18 maj 1874, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Hiacynt Skorupa urodzony(a) 1 paź. 1800, Iwowe (syn Idzi Skorupa oraz Magdalena Gielo).

    Hiacynt poślubił(a) Marcella Anastazja Bieńko 3 luty 1828, Latowicz. Marcella (córka Dominik Bieńko oraz Teresa Wągrodna) urodzony(a) 6 sty. 1813, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marcella Anastazja Bieńko urodzony(a) 6 sty. 1813, Iwowe (córka Dominik Bieńko oraz Teresa Wągrodna).
    Dzieci:
    1. 2. Adam Skorupa urodzony(a) 22 gru. 1830, Iwowe.

  3. 6.  Marek Kempkowicz urodzony(a) 27 kwie. 1797, Iwowe (syn Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz oraz Scholastyka Bieńko).

    Marek poślubił(a) Karolina Kosut 24 sty. 1830, Latowicz. Karolina (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. 3. Anna Kępkowicz urodzony(a) 13 lip. 1833, Iwowe.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Jan Kempkowicz urodzony(a) 22 sty. 1849, Iwowe.
    7. Jakub Kępkowicz urodzony(a) 20 lip. 1850, Iwowe.
    8. Józef Kępkowicz urodzony(a) 16 mar. 1852, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Małgorzata).

    Idzi poślubił(a) Magdalena Gielo 10 luty 1793, Latowicz. Magdalena (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc) urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 12 wrz. 1794, Iwowe.
    2. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 31 lip. 1797, Iwowe.
    3. 4. Hiacynt Skorupa urodzony(a) 1 paź. 1800, Iwowe.
    4. Małgorzata Skorupa urodzony(a) 12 czer. 1803, Iwowe.
    5. Anastazja Ewa Skorupa urodzony(a) 23 gru. 1813, Iwowe.

  3. 10.  Dominik Bieńko urodzony(a) 3 sier. 1775, Iwowe (syn Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut).

    Dominik — Teresa Wągrodna. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Wągrodna
    Dzieci:
    1. Baltazar Bieńko urodzony(a) 10 sty. 1809, Iwowe.
    2. Łucja Marianna Bieńko urodzony(a) 12 gru. 1810, Iwowe.
    3. Łucja Bieńko urodzony(a) 14 gru. 1810, Iwowe.
    4. 5. Marcella Anastazja Bieńko urodzony(a) 6 sty. 1813, Iwowe.
    5. Wincenty Franciszek Bieńko urodzony(a) 22 sty. 1817, Iwowe.
    6. Franciszka Pelagia Bieńko urodzony(a) 30 wrz. 1815, Iwowe.
    7. Ewa Łucja Bieńko urodzony(a) 20 gru. 1819, Iwowe.
    8. Helena Kunegunda Bieńko urodzony(a) 1 mar. 1822, Iwowe.

  5. 12.  Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Władysław — Scholastyka Bieńko. Scholastyka (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan) urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe (córka Piotr Bieńko oraz Salomea Cygan).
    Dzieci:
    1. Euzebi Kępkowicz urodzony(a) 20 gru. 1795, Iwowe; zgon 3 maj 1796, Iwowe.
    2. 6. Marek Kempkowicz urodzony(a) 27 kwie. 1797, Iwowe.
    3. Helena Kępkowicz urodzony(a) 29 wrz. 1799, Iwowe.
    4. Antonina Kępkowicz urodzony(a) 19 sty. 1804, Iwowe; zgon 4 czer. 1854, Laliny.
    5. Adalbert Kępkowicz urodzony(a) 24 kwie. 1807, Iwowe.
    6. Salomea Anna Kępkowicz urodzony(a) 8 list. 1810, Iwowe.
    7. Salomea Kępkowicz urodzony(a) 11 list. 1810, Iwowe.
    8. Karol Roch Kępkowicz urodzony(a) 3 list. 1816, Iwowe.

  7. 14.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. 7. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. 8. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  3. 18.  Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka (syn N Gielo); zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.

    Grzegorz poślubił(a) Teresa Koc 5 luty 1764, Latowicz. Teresa (córka N Koc) urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz (córka N Koc); zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Antoni Gielo urodzony(a) 20 czer. 1764, Oleksianka.
    2. Franciszek Gielo urodzony(a) 1 mar. 1767, Oleksianka.
    3. Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka.
    4. 9. Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka.
    5. Ambroży Gielo urodzony(a) 10 gru. 1776, Oleksianka.
    6. Katarzyna Gielo urodzony(a) 23 list. 1779, Oleksianka; zgon 11 gru. 1780, Oleksianka.
    7. Katarzyna Gielo urodzony(a) 30 paź. 1781, Oleksianka.
    8. Julianna Gielo urodzony(a) 1706.1784, Oleksianka; zgon 2 mar. 1787, Oleksianka.

  5. 20.  Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 19 sty. 1814, Latowicz.

    Łukasz poślubił(a) Teresa Kosut 22 sty. 1769, Latowicz. Teresa (córka N Kosut) urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe (córka N Kosut); zgon 23 mar. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Franciszka Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe.
    2. Andrzej Bieńko urodzony(a) 29 list. 1772, Iwowe; zgon 5 gru. 1772, Iwowe.
    3. Piotr Bieńko urodzony(a) 22 paź. 1773, Iwowe; zgon 24 paź. 1773, Iwowe.
    4. 10. Dominik Bieńko urodzony(a) 3 sier. 1775, Iwowe.
    5. Łukasz Bieńko urodzony(a) 19 paź. 1778, Iwowe; zgon 11 list. 1780, Iwowe.
    6. Helena Bieńko urodzony(a) 21 maj 1783, Iwowe; zgon 28 maj 1783, Iwowe.

  7. 24.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. 12. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  9. 26.  Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 28 mar. 1796, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Salomea Cygan 11 luty 1759, Latowicz. Salomea (córka N Cygan) urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Salomea Cygan urodzony(a) 1743 (córka N Cygan); zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Ewa Bieńko urodzony(a) 29 gru. 1759, Iwowe.
    2. Marianna Bieńko urodzony(a) 8 wrz. 1762, Iwowe.
    3. Benedykt Bieńko urodzony(a) 25 mar. 1765, Iwowe; zgon 24 gru. 1803, Iwowe.
    4. Fryderyk Bieńko urodzony(a) 6 mar. 1768, Iwowe; zgon 19 sty. 1775, Iwowe.
    5. Agnieszka Bieńko urodzony(a) 20 sty. 1771, Iwowe; zgon 29 sier. 1831, Laliny.
    6. 13. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 11 list. 1774, Iwowe.
    7. Wincenty Bieńko urodzony(a) 3 kwie. 1777, Iwowe; zgon 31 lip. 1777, Iwowe.
    8. Karol Bieńko urodzony(a) 15 list. 1778, Iwowe.

  11. 28.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 14. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  13. 30.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 15. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.