Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Rozalia Jakubowska

Rozalia Jakubowska

Kobieta 1857 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Rozalia Jakubowska urodzony(a) 2 lip. 1857, Latowicz (córka Wojciech Piotr Jakubowski oraz Agnieszka Antonina Ozimek).

    Rozalia — Laurenty Rudnicki. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Rudnicka - Wójcik urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.

    Rozalia poślubił(a) Franciszek Dzięcioł 25 czer. 1879, Latowicz. Franciszek (syn Kazimierz Dzięcioł oraz Marianna Gierad) urodzony(a) 1836, Żebraczka. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Wojciech Piotr Jakubowski urodzony(a) 1822, Latowicz (syn Żyjący oraz Antonina Pieśko).

    Wojciech poślubił(a) Agnieszka Antonina Ozimek 25 sty. 1841, Latowicz. Agnieszka (córka Adrian Ozimek oraz Tekla Suda) urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Antonina Ozimek urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz (córka Adrian Ozimek oraz Tekla Suda).
    Dzieci:
    1. Walenty Jakubowski urodzony(a) 1856, Latowicz.
    2. Antoni Jakubowski urodzony(a) 1852, Latowicz.
    3. 1. Rozalia Jakubowska urodzony(a) 2 lip. 1857, Latowicz.
    4. Szymon Jakubowski urodzony(a) 1855, Wymyśle p. Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Antonina Pieśko Antonina (córka Ignacy Pieśko oraz Jadwiga Zbroch) urodzony(a) 17 sty. 1785, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Antonina Pieśko urodzony(a) 17 sty. 1785, Dąbrówka (córka Ignacy Pieśko oraz Jadwiga Zbroch).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Jakubowska urodzony(a) 28 sty. 1807, Latowicz.
    2. Rozalia Jakubowska urodzony(a) 20 sier. 1809, Latowicz.
    3. Wincenty Jan Jakubowski urodzony(a) 20 sty. 1817, Latowicz.
    4. Kacper Balcer Jakubowski urodzony(a) 5 sty. 1819, Latowicz.
    5. 2. Wojciech Piotr Jakubowski urodzony(a) 1822, Latowicz.
    6. Wincenty a Paulo Jakubowski urodzony(a) 17 lip. 1824, Latowicz.
    7. Monika Jakubowska urodzony(a) 29 kwie. 1828, Latowicz.

  3. 6.  Adrian Ozimek urodzony(a) 6 wrz. 1767, Latowicz (syn Laurenty Ozimek oraz Marianna Wzorek).

    Adrian poślubił(a) Tekla Suda Tekla (córka Adam Suda oraz Marianna Kisielska) urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Tekla Suda urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz (córka Adam Suda oraz Marianna Kisielska).
    Dzieci:
    1. Urszula Ozimek urodzony(a) 24 paź. 1796, Latowicz.
    2. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 27 luty 1799, Latowicz.
    3. Marianna Ozimek urodzony(a) 7 wrz. 1801, Latowicz.
    4. Franciszek Ozimek urodzony(a) 3 gru. 1803, Latowicz; zgon 13 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Józefa Ozimek urodzony(a) 19 mar. 1806, Latowicz; zgon 26 list. 1806, Latowicz.
    6. Gertruda Salomea Ozimek urodzony(a) 2 list. 1810, Latowicz.
    7. Gertruda Ozimek urodzony(a) 4 paź. 1810, Latowicz; zgon 13 sier. 1811, Latowicz.
    8. Laurenty Ozimek urodzony(a) 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Wawrzyniec Jakub Ozimek urodzony(a) 28 lip. 1813, Latowicz; zgon 7 mar. 1814, Latowicz.
    10. 3. Agnieszka Antonina Ozimek urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Bartłomiej Jakubowski

    Bartłomiej — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 4. Żyjący

  3. 10.  Ignacy Pieśko (syn N Pieśko).

    Ignacy poślubił(a) Jadwiga Zbroch 23 list. 1783, Latowicz. Jadwiga (córka Wieńczysław Zbroch oraz Barbara Szeląg) urodzony(a) 29 wrz. 1764, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Jadwiga Zbroch urodzony(a) 29 wrz. 1764, Wężyczyn (córka Wieńczysław Zbroch oraz Barbara Szeląg).
    Dzieci:
    1. 5. Antonina Pieśko urodzony(a) 17 sty. 1785, Dąbrówka.
    2. Józefa Pieśko urodzony(a) 19 mar. 1786, Dąbrówka.

  5. 12.  Laurenty Ozimek (syn N Ozimek).

    Laurenty poślubił(a) Marianna Wzorek [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Wzorek
    Dzieci:
    1. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 24 list. 1763, Latowicz.
    2. Anastazja Ozimek urodzony(a) 28 gru. 1764, Latowicz.
    3. 6. Adrian Ozimek urodzony(a) 6 wrz. 1767, Latowicz.
    4. Urszula Ozimek urodzony(a) 20 paź. 1769, Latowicz; zgon 23 wrz. 1770, Latowicz.
    5. Helena Ozimek urodzony(a) 1 mar. 1772, Latowicz.
    6. Kazimierz Ozimek urodzony(a) 4 mar. 1775, Latowicz.
    7. Małgorzata Ozimek urodzony(a) 9 czer. 1777, Latowicz; zgon 27 czer. 1778, Latowicz.
    8. Urszula Ozimek urodzony(a) 31 paź. 1779, Latowicz; zgon 21 wrz. 1785, Latowicz.

  7. 14.  Adam Suda urodzony(a) 1732, Latowicz (syn N Suda); zgon 19 sty. 1812, Latowicz.

    Adam poślubił(a) Marianna Kisielska [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Kisielska
    Dzieci:
    1. Marceli Suda urodzony(a) 9 sty. 1769, Latowicz; zgon 8 luty 1769, Latowicz.
    2. Wiktoria Suda urodzony(a) 6 mar. 1770, Latowicz.
    3. Łucja Suda urodzony(a) 23 gru. 1772, Latowicz; zgon 28 gru. 1772, Latowicz.
    4. 7. Tekla Suda urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz.
    5. Jakub Suda urodzony(a) 25 kwie. 1777, Latowicz.
    6. Katarzyna Suda urodzony(a) 30 list. 1779, Latowicz; zgon 26 kwie. 1780, Latowicz.
    7. Mateusz Suda urodzony(a) 17 luty 1781, Latowicz.
    8. Jan Suda urodzony(a) 24 list. 1783, Latowicz; zgon 18 wrz. 1784, Latowicz.
    9. Katarzyna Suda urodzony(a) 3 lip. 1785, Latowicz; zgon 28 sier. 1789, Latowicz.
    10. Paweł Suda urodzony(a) 22 mar. 1788, Latowicz.
    11. August Suda urodzony(a) 10 sier. 1789, Latowicz; zgon 13 gru. 1794, Latowicz.
    12. Krzysztof Suda urodzony(a) 23 lip. 1793, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Pieśko
    Dzieci:
    1. 10. Ignacy Pieśko
    2. Michał Pieśko urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 24 sier. 1797, Oleksianka.

  2. 22.  Wieńczysław Zbroch urodzony(a) 1741, Wężyczyn (syn Maciej Zbroch- Staniszewski oraz Marianna); zgon 22 sty. 1781, Dąbrówka.

    Wieńczysław poślubił(a) Barbara Szeląg 29 sty. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  3. 23.  Barbara Szeląg
    Dzieci:
    1. 11. Jadwiga Zbroch urodzony(a) 29 wrz. 1764, Wężyczyn.
    2. Tadeusz Zbroch urodzony(a) 30 paź. 1771, Dąbrówka; zgon 4 lip. 1773, Dąbrówka.
    3. Bonawentura Zbroch urodzony(a) 10 lip. 1774, Dąbrówka; zgon 29 lip. 1775, Dąbrówka.
    4. Julian Zbroch urodzony(a) 10 lip. 1774, Dąbrówka; zgon 4 sier. 1775, Dąbrówka.
    5. Klara Zbroch urodzony(a) 8 sier. 1776, Dąbrówka.
    6. Katarzyna Zbroch urodzony(a) 3 sty. 1779, Dąbrówka.

  4. 24.  N Ozimek
    Dzieci:
    1. Adalbertus Ozimek
    2. Adalbertus Ozimek
    3. Adalbertus Ozimek
    4. Baltazar Ozimek
    5. Baltazar Ozimek
    6. Franciszek Ozimek urodzony(a) , Latowicz.
    7. Hiacynt Ozimek urodzony(a) 1721; zgon 3 sty. 1791, Latowicz.
    8. 12. Laurenty Ozimek
    9. Żyjący
    10. Walenty Ozimek
    11. Marcin Ozimek

  5. 28.  N Suda
    Dzieci:
    1. Szymon Suda urodzony(a) 1704; zgon 17 lip. 1773, Latowicz.
    2. Franciszek Suda urodzony(a) 1715, Latowicz; zgon 11 luty 1775, Latowicz.
    3. Stanisław Suda urodzony(a) 1717; zgon 8 kwie. 1777, Latowicz.
    4. Bartłomiej Suda urodzony(a) 1722; zgon 19 lip. 1789, Latowicz.
    5. Andrzej Suda
    6. Krzysztof Suda urodzony(a) 1732; zgon 26 luty 1808, Latowicz.
    7. 14. Adam Suda urodzony(a) 1732, Latowicz; zgon 19 sty. 1812, Latowicz.
    8. Kazimierz Suda urodzony(a) 1735; zgon 4 mar. 1790, Latowicz.
    9. Jakub Suda