Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Piotr Rogala

Piotr Rogala

Mężczyzna 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Piotr Rogala urodzony(a) 1 sier. 1866, Iwowe (syn Jan Rogala oraz Józefa Pasek).

    Piotr poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Wiktoria Rogala urodzony(a) 11 gru. 1898, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Rogala urodzony(a) 1838, Iwowe (syn Błażej Ignacy Rogala oraz Anastazja Ewa Skorupa).

    Jan — Józefa Pasek. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Józefa Pasek
    Dzieci:
    1. Stefan Rogala urodzony(a) 1863, Iwowe.
    2. 1. Piotr Rogala urodzony(a) 1 sier. 1866, Iwowe.
    3. Marianna Rogala urodzony(a) 19 paź. 1869, Iwowe.
    4. Franciszek Rogala urodzony(a) 18 lip. 1878, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Błażej Ignacy Rogala urodzony(a) 3 luty 1817, Iwowe (syn Walenty Rogala oraz Kunegunda Płatek).

    Błażej poślubił(a) Anastazja Ewa Skorupa 22 sty. 1837, Latowicz. Anastazja (córka Idzi Skorupa oraz Magdalena Gielo) urodzony(a) 23 gru. 1813, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Ewa Skorupa urodzony(a) 23 gru. 1813, Iwowe (córka Idzi Skorupa oraz Magdalena Gielo).
    Dzieci:
    1. Fabian Rogala urodzony(a) 20 sty. 1838, Iwowe.
    2. Józef Rogala urodzony(a) 9 wrz. 1840, Iwowe.
    3. Bartłomiej Rogala urodzony(a) 22 sier. 1843, Iwowe.
    4. Katarzyna Rogala urodzony(a) 5 kwie. 1849, Iwowe.
    5. Mateusz Rogala urodzony(a) 18 wrz. 1852, Iwowe.
    6. Andrzej Rogala urodzony(a) 29 list. 1855, Iwowe.
    7. 2. Jan Rogala urodzony(a) 1838, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Rogala urodzony(a) 23 maj 1786, Iwowe (syn Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel).

    Walenty poślubił(a) Kunegunda Płatek Kunegunda (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna) urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Kunegunda Płatek urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).
    Dzieci:
    1. 4. Błażej Ignacy Rogala urodzony(a) 3 luty 1817, Iwowe.
    2. Filip Marcel Rogala urodzony(a) 28 kwie. 1819, Iwowe.
    3. Julianna Rogala urodzony(a) 23 luty 1829, Iwowe.
    4. Ludwik Rogala urodzony(a) 3 wrz. 1832, Iwowe.

  3. 10.  Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Małgorzata).

    Idzi poślubił(a) Magdalena Gielo 10 luty 1793, Latowicz. Magdalena (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc) urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 12 wrz. 1794, Iwowe.
    2. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 31 lip. 1797, Iwowe.
    3. Hiacynt Skorupa urodzony(a) 1 paź. 1800, Iwowe.
    4. Małgorzata Skorupa urodzony(a) 12 czer. 1803, Iwowe.
    5. 5. Anastazja Ewa Skorupa urodzony(a) 23 gru. 1813, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Paweł Rogala urodzony(a) 1755 (syn N Rogala); zgon 4 mar. 1795, Iwowe.

    Paweł — Agnieszka Figiel. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Figiel
    Dzieci:
    1. Jan Rogala urodzony(a) 20 list. 1784, Iwowe; zgon 15 lip. 1785, Iwowe.
    2. 8. Walenty Rogala urodzony(a) 23 maj 1786, Iwowe.
    3. Agata Rogala urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe; zgon 22 maj 1854, Iwowe.
    4. Helena Rogala urodzony(a) 24 luty 1792, Iwowe.
    5. Marianna Rogala urodzony(a) 1798, Iwowe.

  3. 18.  Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.

    Jan poślubił(a) Jadwiga Jachówna 17 sty. 1768, Latowicz. Jadwiga urodzony(a) 1735, Oleksianka; zgon 13 sty. 1795, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Jadwiga Jachówna urodzony(a) 1735, Oleksianka; zgon 13 sty. 1795, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka.
    2. Agnieszka Płatek urodzony(a) 26 sty. 1773, Oleksianka.
    3. Damazy Płatek urodzony(a) 13 gru. 1775, Oleksianka; zgon 24 mar. 1776, Oleksianka.
    4. Franciszka Płatek urodzony(a) 2 mar. 1777, Oleksianka; zgon 18 list. 1780, Oleksianka.
    5. Gabriel Płatek urodzony(a) 27 mar. 1780, Oleksianka; zgon 17 sty. 1781, Oleksianka.
    6. Helena Płatek urodzony(a) 27 kwie. 1782, Oleksianka.
    7. Łukasz Płatek urodzony(a) 17 paź. 1784, Oleksianka.
    8. Maciej Płatek urodzony(a) 25 luty 1788, Oleksianka; zgon 11 gru. 1793, Oleksianka.
    9. Monika Płatek urodzony(a) 2 maj 1790, Oleksianka.
    10. 9. Kunegunda Płatek urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka.

  5. 20.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. 10. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  7. 22.  Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka (syn N Gielo); zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.

    Grzegorz poślubił(a) Teresa Koc 5 luty 1764, Latowicz. Teresa (córka N Koc) urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz (córka N Koc); zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Antoni Gielo urodzony(a) 20 czer. 1764, Oleksianka.
    2. Franciszek Gielo urodzony(a) 1 mar. 1767, Oleksianka.
    3. Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka.
    4. 11. Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka.
    5. Ambroży Gielo urodzony(a) 10 gru. 1776, Oleksianka.
    6. Katarzyna Gielo urodzony(a) 23 list. 1779, Oleksianka; zgon 11 gru. 1780, Oleksianka.
    7. Katarzyna Gielo urodzony(a) 30 paź. 1781, Oleksianka.
    8. Julianna Gielo urodzony(a) 1706.1784, Oleksianka; zgon 2 mar. 1787, Oleksianka.