Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Feliks Wielgopolanin

Feliks Wielgopolanin

Mężczyzna 1915 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Feliks Wielgopolanin urodzony(a) 27 maj 1915, Redzyńskie (syn Stanisław Wielgopolanin oraz Weronika Braulińska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Wielgopolanin urodzony(a) 17 kwie. 1884, Redzyńskie (syn Wojciech Wielgopolanin oraz Marianna Gielo).

    Stanisław poślubił(a) Weronika Braulińska 20 sty. 1913, Latowicz. Weronika (córka Jan Brauła oraz Marianna Kozioł) urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Braulińska urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin (córka Jan Brauła oraz Marianna Kozioł).
    Dzieci:
    1. 1. Feliks Wielgopolanin urodzony(a) 27 maj 1915, Redzyńskie.
    2. Helena Wielgopolanin urodzony(a) 1918, Redzyńskie.
    3. Jan Wielgopolanin urodzony(a) 1920, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Wielgopolanin urodzony(a) 3 mar. 1853, Redzyńskie (syn Łukasz Wielgopolanin oraz Anastazja Dyła).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Gielo 29 sty. 1883, Latowicz. Marianna (córka Jan Gelo oraz Franciszka Honorata Dzięcioł) urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Gielo urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie (córka Jan Gelo oraz Franciszka Honorata Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. 2. Stanisław Wielgopolanin urodzony(a) 17 kwie. 1884, Redzyńskie.
    2. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 19 czer. 1886, Redzyńskie.
    3. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 9 czer. 1889, Redzyńskie.

  3. 6.  Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin (syn Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł).

    Jan — Marianna Kozioł. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Kozioł
    Dzieci:
    1. Ludwik Brauliński urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.
    2. Szczepan Brauliński urodzony(a) 19 gru. 1888, Strachomin.
    3. 3. Weronika Braulińska urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin.
    4. Piotr Brauliński urodzony(a) 22 list. 1893, Strachomin.
    5. Józefa Braulińska urodzony(a) 15 sty. 1897, Strachomin; zgon 30 sier. 1987, Strachomin.
    6. Władysława Brauła urodzony(a) 25 sier. 1902, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Wielgopolanin urodzony(a) 7 paź. 1830, Redzyńskie (syn Jan Nepomucen Wielgopolanin oraz Magdalena Śluzek).

    Łukasz poślubił(a) Anastazja Dyła 26 list. 1849, Latowicz. Anastazja (córka Michał Dyła oraz Julianna Soćko) urodzony(a) 14 luty 1833, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Dyła urodzony(a) 14 luty 1833, Wielgolas (córka Michał Dyła oraz Julianna Soćko).
    Dzieci:
    1. 4. Wojciech Wielgopolanin urodzony(a) 3 mar. 1853, Redzyńskie.
    2. Marianna Polanin urodzony(a) 9 wrz. 1856, Redzyńskie.
    3. Jan Wielgopolanin urodzony(a) 2 sty. 1862, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) 22 luty 1859, Budziska.
    5. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 1852, Redzyńskie.

  3. 10.  Jan Gelo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka (syn Baltazar Gielo oraz Marianna Matraszek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Honorata Dzięcioł 21 sty. 1839, Latowicz. Franciszka (córka Dydak Dzięcioł oraz Małgorzata Świeczka) urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Honorata Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka (córka Dydak Dzięcioł oraz Małgorzata Świeczka).
    Dzieci:
    1. Ludwik Gelo urodzony(a) 17 sier. 1841, Oleksianka.
    2. Marianna Gelo urodzony(a) 28 sty. 1844, Redzyńskie.
    3. Walenty Gelo urodzony(a) 14 luty 1846, Redzyńskie.
    4. Aleksander Gelo urodzony(a) 27 luty 1848, Redzyńskie.
    5. Anastazja Gelo urodzony(a) 23 gru. 1850, Redzyńskie.
    6. Piotr Gelo urodzony(a) 15 sty. 1854, Redzyńskie.
    7. 5. Marianna Gielo urodzony(a) 5 mar. 1857, Redzyńskie.
    8. Tomasz Gelo urodzony(a) 28 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Antoni Gelo urodzony(a) 5 czer. 1863, Redzyńskie.

  5. 12.  Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Ludwik — Agnieszka Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Dziugieł
    Dzieci:
    1. Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    2. Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 5 list. 1854, Strachomin.
    4. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 maj 1857, Strachomin.
    5. Wojciech Brauła urodzony(a) 21 kwie. 1858, Strachomin.
    6. 6. Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin.
    7. Marianna Brauła urodzony(a) 11 mar. 1863, Strachomin; zgon 31 lip. 1918, Iwowe.
    8. Petronella Brauła urodzony(a) 2 maj 1869, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Nepomucen Wielgopolanin urodzony(a) 17 maj 1802, Budziska (syn Melchior Wielgopolanin oraz Petronella Duszyńska).

    Jan poślubił(a) Magdalena Śluzek 5 maj 1822, Latowicz. Magdalena (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut) urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut).
    Dzieci:
    1. Anastazja Wielgopolanin urodzony(a) 26 gru. 1823, Budziska.
    2. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 28 wrz. 1825, Budziska; zgon 18 luty 1910, Laliny.
    3. 8. Łukasz Wielgopolanin urodzony(a) 7 paź. 1830, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) 31 sty. 1833, Redzyńskie.
    5. Krystyna Wielgopolanin urodzony(a) 21 lip. 1835, Redzyńskie.
    6. Józef Wielgopolanin urodzony(a) 1840, Redzyńskie.
    7. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 11 mar. 1840, Redzyńskie.
    8. Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 15 maj 1842, Redzyńskie.

  3. 18.  Michał Dyła urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wielgolas (syn Roch Dyła oraz Teresa Zarzycka).

    Michał poślubił(a) Julianna Soćko 10 luty 1828, Latowicz. Julianna (córka Paweł Soćko oraz Wiktoria Bogus) urodzony(a) 1810. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Julianna Soćko urodzony(a) 1810 (córka Paweł Soćko oraz Wiktoria Bogus).
    Dzieci:
    1. Augustyn Dyła urodzony(a) 25 sier. 1829, Wielgolas.
    2. 9. Anastazja Dyła urodzony(a) 14 luty 1833, Wielgolas.
    3. Henryk Dyła urodzony(a) 10 sier. 1836, Wielgolas.
    4. Mateusz Dyła urodzony(a) 1 wrz. 1839, Wielgolas.

  5. 20.  Baltazar Gielo urodzony(a) 19 sty. 1780, Oleksianka (syn Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka).

    Baltazar — Marianna Matraszek. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Matraszek
    Dzieci:
    1. Paweł Gielo urodzony(a) 25 sty. 1805, Oleksianka.
    2. Franciszka Gielo urodzony(a) 26 kwie. 1807, Oleksianka; zgon 7 czer. 1807, Oleksianka.
    3. Marianna Gielo urodzony(a) 18 kwie. 1808, Oleksianka; zgon 4 lip. 1808, Oleksianka.
    4. Katarzyna Gielo urodzony(a) 18 kwie. 1808, Oleksianka; zgon 4 lip. 1808, Oleksianka.
    5. Jędrzej Gielo urodzony(a) 11 luty 1810, Oleksianka.
    6. Zuzanna Marianna Gielo urodzony(a) 17 sier. 1812, Oleksianka.
    7. 10. Jan Gelo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka.
    8. Stanisław Gielo urodzony(a) 15 maj 1815, Oleksianka; zgon 19 czer. 1815, Oleksianka.
    9. Karol Franciszek Gielo urodzony(a) 30 paź. 1817, Oleksianka.

  7. 22.  Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka (syn Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).

    Dydak poślubił(a) Małgorzata Świeczka 21 luty 1819, Latowicz. Małgorzata (córka Jakub Świeczka oraz Marianna Świątek) urodzony(a) 14 lip. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Małgorzata Świeczka urodzony(a) 14 lip. 1790, Strachomin (córka Jakub Świeczka oraz Marianna Świątek).
    Dzieci:
    1. 11. Franciszka Honorata Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1820, Oleksianka.
    2. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1822, Oleksianka.
    3. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 17 luty 1825, Oleksianka.
    4. Ewa Dzięcioł urodzony(a) 8 gru. 1830, Oleksianka.
    5. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 30 mar. 1834, Oleksianka.

  9. 24.  Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Dydak poślubił(a) Marianna Gajowniczek 7 luty 1813, Latowicz. Marianna (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Apolonia Brygida Brauła urodzony(a) 8 luty 1814, Strachomin.
    2. Kacper Maycher Brauła urodzony(a) 4 sty. 1817, Strachomin.
    3. Franciszek Izydor Brauła urodzony(a) 25 mar. 1820, Strachomin.
    4. Jan Brauła urodzony(a) 23 paź. 1822, Strachomin.
    5. 12. Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin.
    6. Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin.