Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław Fijołek urodzony(a) 10 sier. 1894, Wężyczyn (syn Grzegorz Fijołek oraz Marianna Jaglak).

    Władysław poślubił(a) Helena Borkowska 21 maj 1928, Latowicz. Helena (córka Jan Burek oraz Józefa Zawada) urodzony(a) 19 wrz. 1897, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Borkowska urodzony(a) 19 wrz. 1897, Wężyczyn (córka Jan Burek oraz Józefa Zawada).
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn (syn Franciszek Ludwik Fijołek oraz Agnieszka Świątek).

    Grzegorz — Marianna Jaglak. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Jaglak
    Dzieci:
    1. Józefa Fijołek urodzony(a) 11 paź. 1872, Wężyczyn.
    2. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 1877, Wężyczyn.
    3. Franciszka Fijołek urodzony(a) 11 list. 1878, Wężyczyn.
    4. Ludwika Fijołek urodzony(a) 8 gru. 1879, Wężyczyn.
    5. Helena Fiołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    6. Stanisław Fijołek urodzony(a) 27 luty 1883, Wężyczyn.
    7. Rozalia Fijołek urodzony(a) 28 czer. 1891, Wężyczyn.
    8. Helena Fijołek urodzony(a) 4 paź. 1884, Wężyczyn.
    9. Jan Fijołek urodzony(a) 12 lip. 1887, Wężyczyn.
    10. 2. Władysław Fijołek urodzony(a) 10 sier. 1894, Wężyczyn.

  3. 6.  Jan Burek urodzony(a) 27 maj 1870, Starogród (syn Ludwik Burek oraz Franciszka Mróz).

    Jan — Józefa Zawada. Józefa (córka Jan Zawada oraz Katarzyna Gagaska) urodzony(a) 5 luty 1870, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Józefa Zawada urodzony(a) 5 luty 1870, Dąbrówka (córka Jan Zawada oraz Katarzyna Gagaska).
    Dzieci:
    1. Piotr Burek urodzony(a) 31 lip. 1894, Dąbrówka.
    2. Aleksandra Borkowska urodzony(a) 12 wrz. 1896, Wężyczyn.
    3. 3. Helena Borkowska urodzony(a) 19 wrz. 1897, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Ludwik Fijołek urodzony(a) 2 kwie. 1819, Wężyczyn (syn Marek Fiałek oraz Jadwiga Raczyńska).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Świątek 28 sty. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Fijołek urodzony(a) 14 wrz. 1841, Wężyczyn.
    2. Marianna Fijołek urodzony(a) 28 gru. 1843, Wężyczyn.
    3. Marianna Fijołek urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 6 list. 1848, Wężyczyn.
    5. 4. Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn.
    6. Sylwester Fijołek urodzony(a) 25 sier. 1853, Wężyczyn.

  3. 12.  Ludwik Burek urodzony(a) 26.8.11841, Starogród (syn Piotr Paweł Burek oraz Julianna Dąbrowska).

    Ludwik poślubił(a) Franciszka Mróz 11 luty 1866, Latowicz. Franciszka (córka Józef Mróz oraz Eleonora Cmoch) urodzony(a) 1847, Nowodwór p. Siennica. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Franciszka Mróz urodzony(a) 1847, Nowodwór p. Siennica (córka Józef Mróz oraz Eleonora Cmoch).
    Dzieci:
    1. Józef Burek urodzony(a) 17 mar. 1867, Starogród.
    2. 6. Jan Burek urodzony(a) 27 maj 1870, Starogród.

  5. 14.  Jan Zawada urodzony(a) 16 sty. 1843, Dąbrówka (syn Stanisław Zawada oraz Scholastyka Piros).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Gagaska 5 luty 1865, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Gagaska oraz Scholastyka Mućko) urodzony(a) 15 paź. 1842, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Katarzyna Gagaska urodzony(a) 15 paź. 1842, Dąbrówka (córka Tomasz Gagaska oraz Scholastyka Mućko).
    Dzieci:
    1. Marianna Zawada urodzony(a) 7 wrz. 1866, Dąbrówka.
    2. Franciszka Zawada urodzony(a) 14..6.1868, Dąbrówka.
    3. 7. Józefa Zawada urodzony(a) 5 luty 1870, Dąbrówka.
    4. Szczepan Zawada urodzony(a) 9 paź. 1871, Dąbrówka.
    5. Piotr Zawada urodzony(a) 14 sier. 1874, Dąbrówka.
    6. Julianna Zawada urodzony(a) 6 luty 1877, Dąbrówka.
    7. Ludwik Zawada urodzony(a) 5 wrz. 1879, Dąbrówka.
    8. Szymon Zawada urodzony(a) 20 paź. 1881, Dąbrówka.
    9. Weronika Zawada urodzony(a) 27 paź. 1882, Dąbrówka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marek Fiałek urodzony(a) 26 kwie. 1790, Wężyczyn (syn Maciej Fiałek oraz Agata (Agnieszka) Szostek).

    Marek — Jadwiga Raczyńska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Jadwiga Raczyńska
    Dzieci:
    1. Jędrzej Izydor Fijołek urodzony(a) 18 list. 1814, Wężyczyn.
    2. 8. Franciszek Ludwik Fijołek urodzony(a) 2 kwie. 1819, Wężyczyn.
    3. Józefa Krystyna Fijołek urodzony(a) 10 mar. 1821, Wężyczyn.
    4. Marianna Fijołek urodzony(a) 30 sty. 1826, Wężyczyn.
    5. Weronika Fijołek urodzony(a) 3 kwie. 1830, Wężyczyn.

  3. 18.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. 9. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.

  5. 24.  Piotr Paweł Burek urodzony(a) 29 czer. 1815, Starogród (syn Jan Burek oraz Elżbieta Całka).

    Piotr poślubił(a) Julianna Dąbrowska Julianna (córka Jakub Dąbrowski oraz Elżbieta Lipska) urodzony(a) 1815, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Julianna Dąbrowska urodzony(a) 1815, Starogród (córka Jakub Dąbrowski oraz Elżbieta Lipska).
    Dzieci:
    1. Jan Burek urodzony(a) 17 maj 1839, Starogród.
    2. 12. Ludwik Burek urodzony(a) 26.8.11841, Starogród.
    3. Stanisław Burek urodzony(a) 24 kwie. 1844, Starogród.
    4. Marianna Burek urodzony(a) 17 sier. 1845, Starogród.
    5. Franciszek Burek urodzony(a) 1 paź. 1848, Starogród.

  7. 26.  Józef Mróz

    Józef — Eleonora Cmoch. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Eleonora Cmoch
    Dzieci:
    1. 13. Franciszka Mróz urodzony(a) 1847, Nowodwór p. Siennica.

  9. 28.  Stanisław Zawada urodzony(a) 1818, Sobinie Biskupie (syn Antoni Zawada oraz Joanna Wójcik).

    Stanisław poślubił(a) Scholastyka Piros 18.111839, Latowicz. Scholastyka (córka Mateusz Piros oraz Żyjący) urodzony(a) 9 luty 1824, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Scholastyka Piros urodzony(a) 9 luty 1824, Waliska (córka Mateusz Piros oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 14. Jan Zawada urodzony(a) 16 sty. 1843, Dąbrówka.
    2. Katarzyna Zawada urodzony(a) 29 paź. 1845, Waliska.
    3. Anna Zawada urodzony(a) 24 lip. 1848, Waliska.
    4. Marianna Zawada urodzony(a) 17 maj 1851, Dąbrówka.
    5. Szczepan Zawada urodzony(a) 26 gru. 1852, Dąbrówka.
    6. Jakub Zawada urodzony(a) 1 maj 1859, Dąbrówka.
    7. Michał Zawada urodzony(a) 17 maj 1851, Dąbrówka.
    8. Wincenty Zawada urodzony(a) 15 sty. 1863, Dąbrówka.
    9. Franciszek Zawada urodzony(a) 20 mar. 1865, Dąbrówka.

  11. 30.  Tomasz Gagaska urodzony(a) 16 kwie. 1803, Dąbrówka (syn Józef Gagaska oraz Rozalia Treyda).

    Tomasz poślubił(a) Scholastyka Mućko 13 luty 1825, Latowicz. Scholastyka (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska) urodzony(a) 11 luty 1808, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Scholastyka Mućko urodzony(a) 11 luty 1808, Waliska (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska).
    Dzieci:
    1. Magdalena Gagaska urodzony(a) 29 czer. 1826, Dąbrówka.
    2. Jędrzej Gagaska urodzony(a) 19.11;1827, Dąbrówka.
    3. Anastazja Gagaska urodzony(a) 5 sty. 1831, Dąbrówka.
    4. Józef Gagaska urodzony(a) 1 lip. 1832, Dąbrówka.
    5. Marianna Gagaska urodzony(a) 5 wrz. 1833, Dąbrówka.
    6. Marianna Gagaska urodzony(a) 23 gru. 1836, Dąbrówka.
    7. Julianna Gagaska urodzony(a) 16 sier. 1839, Dąbrówka.
    8. 15. Katarzyna Gagaska urodzony(a) 15 paź. 1842, Dąbrówka.
    9. Franciszka Gagaska urodzony(a) 17 gru. 1844, Waliska.
    10. Magdalena Gagaska urodzony(a) 23 sier. 1846, Dąbrówka.
    11. Ludwika Gagasek urodzony(a) 7 kwie. 1849, Dąbrówka.
    12. Agnieszka Gagaska urodzony(a) 1 kwie. 1853, Dąbrówka.