Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Aleksandra Dusińska

Aleksandra Dusińska

Kobieta 1896 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksandra Dusińska urodzony(a) 24 luty 1896, Dębe Małe (córka Tomasz Dusiński oraz Marianna Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Dusiński urodzony(a) 6 mar. 1864, Dębe Małe (syn Ambroży Mikołaj Dusiński oraz Łucja Mucha).

    Tomasz poślubił(a) Marianna Świątek Marianna (córka Michał Świątek oraz Marianna Wiechetek) urodzony(a) 2 sty. 1868, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Świątek urodzony(a) 2 sty. 1868, Oleksianka (córka Michał Świątek oraz Marianna Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Piotr Dusiński urodzony(a) 3 list. 1889, Dębe Małe.
    2. Marianna Dusińska urodzony(a) 28 wrz. 1892, Dębe Małe; zgon 12 kwie. 1969, Dębe Małe.
    3. Jan Dusiński urodzony(a) 16 luty 1895, Dębe Małe.
    4. 1. Aleksandra Dusińska urodzony(a) 24 luty 1896, Dębe Małe.
    5. Wiktor Dusiński urodzony(a) 3 lip. 1898, Dębe Małe.
    6. Walenty Dusiński urodzony(a) 30 sier. 1899, Dębe Małe.
    7. Leokadia Dusińska urodzony(a) 3 luty 1901, Dębe Małe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ambroży Mikołaj Dusiński urodzony(a) 9 gru. 1821, Dębe Małe (syn Kazimierz Duszyński oraz Marianna Cmoch).

    Ambroży poślubił(a) Łucja Mucha 28 paź. 1844, Latowicz. Łucja (córka Bartłomiej Mucha oraz Jadwiga Uścińska) urodzony(a) 11 gru. 1826, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Łucja Mucha urodzony(a) 11 gru. 1826, Budziska (córka Bartłomiej Mucha oraz Jadwiga Uścińska).
    Dzieci:
    1. Marianna Duszyńska urodzony(a) 2 gru. 1845, Dębe Małe.
    2. Jan Duszyński urodzony(a) 18 czer. 1848, Dębe Małe.
    3. Grzegorz Duszyński urodzony(a) 18 luty 1850, Dębe Małe.
    4. Weronika Duszyńska urodzony(a) 28 kwie. 1852, Dębe Małe.
    5. Antonina Duszyńska urodzony(a) 31 maj 1856, Dębe Małe.
    6. Weronika Duszyńska urodzony(a) 25 maj 1858, Dębe Małe.
    7. Jan Duszyński urodzony(a) 21 sty. 1861, Dębe Małe.
    8. Marcin Duszyński urodzony(a) 12 list. 1862, Dębe Małe.
    9. 2. Tomasz Dusiński urodzony(a) 6 mar. 1864, Dębe Małe.
    10. Ludwika Duszyńska urodzony(a) 25 sier. 1866, Dębe Małe.

  3. 6.  Michał Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1841, Oleksianka (syn Tomasz Świątek oraz Salomea Józefa Reda).

    Michał poślubił(a) Marianna Wiechetek 4 luty 1861, Latowicz. Marianna (córka Szymon Rafał Wiechetek oraz Agata Marta Kowalska) urodzony(a) 9 wrz. 1843, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1843, Redzyńskie (córka Szymon Rafał Wiechetek oraz Agata Marta Kowalska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Świątek urodzony(a) 26 sier. 1864, Oleksianka.
    2. Klara Świątek urodzony(a) 1 sier. 1866, Oleksianka.
    3. 3. Marianna Świątek urodzony(a) 2 sty. 1868, Oleksianka.
    4. Jan Świątek urodzony(a) 10 sier. 1870, Oleksianka.
    5. Aleksandra Świątek urodzony(a) 16 lip. 1873, Oleksianka.
    6. Tomasz Świątek urodzony(a) 17 lip. 1881, Oleksianka.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 23 gru. 1882, Oleksianka.
    8. Wojciech Świątek urodzony(a) 13 czer. 1886, Oleksianka.
    9. Wiktor Świątek urodzony(a) 1 paź. 1889, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Duszyński urodzony(a) 28 luty 1797, Dębe Małe (syn Krzysztof Dusiński oraz Barbara Piotrak).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Cmoch 26 sty. 1817, Latowicz. Marianna (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Helena Bączek) urodzony(a) 8 gru. 1797, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Cmoch urodzony(a) 8 gru. 1797, Dębe Małe (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Helena Bączek).
    Dzieci:
    1. Michał Adrian Duszyński urodzony(a) 26 wrz. 1818, Dębe Małe.
    2. 4. Ambroży Mikołaj Dusiński urodzony(a) 9 gru. 1821, Dębe Małe.
    3. Feliks Duszyński urodzony(a) 30 maj 1824, Dębe Małe.
    4. Anna Duszyńska urodzony(a) 14 sty. 1827, Dębe Małe.
    5. Jan Duszyński urodzony(a) 12 lip. 1831, Dębe Małe.
    6. Franciszka Duszyńska urodzony(a) 3 gru. 1834, Dębe Małe.
    7. Stanisław Duszyński urodzony(a) 5 maj 1838, Dębe Małe.
    8. Seweryn Duszyński urodzony(a) 7 sty. 1840, Dębe Małe.
    9. Wojciech Duszyński urodzony(a) 15 kwie. 1843, Dębe Małe.

  3. 10.  Bartłomiej Mucha urodzony(a) 24 sier. 1791, Budziska (syn Tadeusz (Teodor) Mucha oraz Petronella Duszyńska).

    Bartłomiej poślubił(a) Jadwiga Uścińska 22 maj 1814, Latowicz. Jadwiga (córka Karol Uściński oraz Franciszka Wielgopolanin) urodzony(a) 13 paź. 1796, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Jadwiga Uścińska urodzony(a) 13 paź. 1796, Budziska (córka Karol Uściński oraz Franciszka Wielgopolanin).
    Dzieci:
    1. 5. Łucja Mucha urodzony(a) 11 gru. 1826, Budziska.
    2. Ludwika Mucha urodzony(a) 10 kwie. 1819, Budziska.
    3. Franciszka Mucha urodzony(a) 12 gru. 1829, Budziska.

  5. 12.  Tomasz Świątek urodzony(a) 22 gru. 1807, Oleksianka (syn Piotr Świątek oraz Zofia Rechnio).

    Tomasz poślubił(a) Salomea Józefa Reda 1 mar. 1840, Latowicz. Salomea (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. 6. Michał Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1841, Oleksianka.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 11 kwie. 1844, Oleksianka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 29 list. 1846, Oleksianka.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 2 wrz. 1850, Oleksianka.
    5. Feliks Świątek urodzony(a) 20 list. 1851, Oleksianka.
    6. Jakub Świątek urodzony(a) 1858, Oleksianka.
    7. Marek Świątek urodzony(a) 24 kwie. 1860, Oleksianka.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 16 czer. 1862, Oleksianka.

  7. 14.  Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie (syn Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).

    Szymon poślubił(a) Agata Marta Kowalska 22 luty 1835, Latowicz. Agata (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka) urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka).
    Dzieci:
    1. Adam Wiechetek urodzony(a) 24 gru. 1838, Redzyńskie.
    2. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 14 kwie. 1841, Redzyńskie.
    3. 7. Marianna Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1843, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 17 kwie. 1846, Redzyńskie.
    5. Magdalena Wiechetek urodzony(a) 22 lip. 1848, Redzyńskie.
    6. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 20 sty. 1852, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Krzysztof Dusiński urodzony(a) 24 lip. 1768, Dębe Małe (syn Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska).

    Krzysztof — Barbara Piotrak. Barbara (córka Bartłomiej Piotrak oraz Żyjący) urodzony(a) 8 gru. 1776, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Barbara Piotrak urodzony(a) 8 gru. 1776, Budziska (córka Bartłomiej Piotrak oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 8. Kazimierz Duszyński urodzony(a) 28 luty 1797, Dębe Małe.
    2. Paweł Duszyński urodzony(a) 30 czer. 1799, Budziska.
    3. Antoni Duszyński urodzony(a) 14 czer. 1802, Dębe Małe.
    4. Joachim Dusiński urodzony(a) 4 wrz. 1803, Dębe Małe.
    5. Krystyna Duszyńska urodzony(a) 22 lip. 1806, Dębe Małe.
    6. Filip Duszyński urodzony(a) 1 maj 1809, Dębe Małe.
    7. Marianna Bibianna Duszzyńska urodzony(a) 8 gru. 1811, Dębe Małe.
    8. Marianna Agata Duszyńska urodzony(a) 6 luty 1812, Dębe Małe.
    9. Franciszka Justyna Duszyńska urodzony(a) 3 paź. 1813, Dębe Małe.
    10. Petronella Marianna Duszyńska urodzony(a) 25 luty 1816, Dębe Małe.

  3. 18.  Maciej Walenty Cmoch urodzony(a) 14 wrz. 1759, Dębe Małe (syn Marek Ćmoch oraz Katarzyna); zgon 21 list. 1813, Dębe Małe.

    Maciej poślubił(a) Helena Bączek 26 kwie. 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Helena Bączek
    Dzieci:
    1. 9. Marianna Cmoch urodzony(a) 8 gru. 1797, Dębe Małe.
    2. Franciszka Cmoch urodzony(a) 1800, Dębe Małe.

  5. 20.  Tadeusz (Teodor) Mucha urodzony(a) 31 paź. 1765, Budziska (syn Jakub Mucha oraz Katarzyna).

    Tadeusz poślubił(a) Petronella Duszyńska 18 list. 1787, Latowicz. Petronella (córka Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska) urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Petronella Duszyńska urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe (córka Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska).
    Dzieci:
    1. Ambroży Mucha urodzony(a) 10 gru. 1788, Budziska.
    2. 10. Bartłomiej Mucha urodzony(a) 24 sier. 1791, Budziska.
    3. Franciszka Mucha urodzony(a) 20 sier. 1793, Budziska.
    4. Monika Mucha urodzony(a) 2 maj 1790, Budziska.

  7. 22.  Karol Uściński urodzony(a) 8 list. 1772, Dębe Małe (syn Adalbert Uściński oraz Katarzyna).

    Karol poślubił(a) Franciszka Wielgopolanin 10 sty. 1796, Latowicz. Franciszka (córka Szymon Wielgopolanin oraz Marianna Ryszkówna) urodzony(a) 25 mar. 1773, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 25 mar. 1773, Budziska (córka Szymon Wielgopolanin oraz Marianna Ryszkówna).
    Dzieci:
    1. 11. Jadwiga Uścińska urodzony(a) 13 paź. 1796, Budziska.
    2. Franciszka Uścińska urodzony(a) 8 paź. 1798, Budziska.
    3. Marianna Uścińska urodzony(a) 6 mar. 1803, Budziska.
    4. Filip Uściński urodzony(a) 4 czer. 1805, Budziska.
    5. Jan Uściński urodzony(a) 24 czer. 1807, Budziska.
    6. Józef Uściński urodzony(a) 4 czer. 1809, Budziska.
    7. Małgorzata Elżbieta Uścińska urodzony(a) 10 lip. 1813, Budziska.

  9. 24.  Piotr Świątek urodzony(a) 29 czer. 1783, Oleksianka (syn Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).

    Piotr poślubił(a) Zofia Rechnio Zofia (córka Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka (córka Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 7 gru. 1806, Oleksianka; zgon 1 mar. 1807, Oleksianka.
    2. 12. Tomasz Świątek urodzony(a) 22 gru. 1807, Oleksianka.
    3. Euzebi Jędrzej Świątek urodzony(a) 14 gru. 1810, Oleksianka.
    4. Jerzy Wojciech Świątek urodzony(a) 16 kwie. 1813, Oleksianka.
    5. Antonina Józefa Świątek urodzony(a) 3 list. 1814, Oleksianka.
    6. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 29 mar. 1817, Oleksianka.
    7. Aleksander Rajmund Świątek urodzony(a) 30 sier. 1819, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 2 maj 1822, Oleksianka.
    9. Jan Świątek urodzony(a) 22 gru. 1825, Oleksianka.

  11. 26.  Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).

    Tomasz poślubił(a) Helena Gielo 29 sty. 1804, Latowicz. Helena (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak) urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Helena Gielo urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak).
    Dzieci:
    1. Paweł Reda urodzony(a) 27 sty. 1807, Oleksianka.
    2. Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka.
    3. Antonina Petronella Reda urodzony(a) 11 czer. 1811, Oleksianka.
    4. Grzegorz Franciszek Reda urodzony(a) 28 mar. 1814, Oleksianka.
    5. Maciej Kazimierz Reda urodzony(a) 26 luty 1816, Oleksianka.
    6. 13. Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka.
    7. Teodor Franciszek Reda urodzony(a) 14 kwie. 1821, Oleksianka.
    8. Antoni Bonifacy Reda urodzony(a) 13 maj 1823, Oleksianka.
    9. Katarzyna Reda urodzony(a) 12 maj 1826, Oleksianka.
    10. Agnieszka Reda urodzony(a) 1809, Oleksianka.

  13. 28.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. 14. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  15. 30.  Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie (syn Grzegorz Kowalski oraz Katarzyna Śluzek).

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Świeczka 12 list. 1809, Latowicz. Magdalena (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Tekla Kowalska urodzony(a) 1814, Redzyńskie.
    2. 15. Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie.
    3. Anastazja Kowalska urodzony(a) 27 gru. 1824, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 18 list. 1825, Redzyńskie; zgon 2 gru. 1908, Laliny.
    5. Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie.
    6. Apolonia Kowalska urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1891, Laliny.