Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Świątek

Marianna Świątek

Kobieta 1876 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Świątek urodzony(a) 14 sty. 1876, Oleksianka (córka Kajetan Świątek oraz Katarzyna Kuźniarska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kajetan Świątek urodzony(a) 6 sier. 1848, Oleksianka (syn Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek).

    Kajetan poślubił(a) Katarzyna Kuźniarska 3 luty 1873, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kuźniarski oraz Balbina Koc) urodzony(a) 24 paź. 1854, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Kuźniarska urodzony(a) 24 paź. 1854, Latowicz (córka Jan Kuźniarski oraz Balbina Koc).
    Dzieci:
    1. Stanisław Świątek urodzony(a) 26 mar. 1874, Oleksianka.
    2. 1. Marianna Świątek urodzony(a) 14 sty. 1876, Oleksianka.
    3. Jan Świątek urodzony(a) 4 wrz. 1877, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka (syn Urban Świątek oraz Magdalena Skorupa).

    Jan poślubił(a) Franciszka Marianna Płatek 10.021840, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka.
    2. Andrzej Świątek urodzony(a) 26 list. 1845, Oleksianka.
    3. 2. Kajetan Świątek urodzony(a) 6 sier. 1848, Oleksianka.
    4. Wincenty Świątek urodzony(a) 6 lip. 1851, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 16 sier. 1857, Oleksianka.

  3. 6.  Jan Kuźniarski urodzony(a) 1820 (syn Żyjący oraz Żyjący).

    Jan poślubił(a) Balbina Koc 9 list. 1841, Latowicz. Balbina (córka Szczepan Koc oraz Monika Ozimek) urodzony(a) 26 mar. 1823, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Balbina Koc urodzony(a) 26 mar. 1823, Latowicz (córka Szczepan Koc oraz Monika Ozimek).
    Dzieci:
    1. Marianna Kuźniarska urodzony(a) 1845, Huta Barcząca.
    2. Franciszka Kuźniarska urodzony(a) 1846, Barcząca.
    3. Aleksander Kuźniarski urodzony(a) 8 lip. 1848, Latowicz.
    4. Walenty Kuźniarski urodzony(a) 11 sty. 1851, Latowicz.
    5. 3. Katarzyna Kuźniarska urodzony(a) 24 paź. 1854, Latowicz.
    6. Franciszek Kuźniarski urodzony(a) 17 luty 1858, Latowicz.
    7. Ludwik Kuźniarski urodzony(a) 14 sty. 1861, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Urban poślubił(a) Magdalena Skorupa 14 luty 1808, Latowicz. Magdalena (córka Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza) urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe (córka Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).
    Dzieci:
    1. Romuald Świątek urodzony(a) 24 mar. 1810, Oleksianka.
    2. Maciej ildefons Świątek urodzony(a) 22 luty 1811, Oleksianka.
    3. Marianna Józefa Świątek urodzony(a) 16 mar. 1812, Oleksianka.
    4. 4. Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka.
    5. Eleonora Apolonia Świątek urodzony(a) 18 luty 1818, Oleksianka.

  3. 10.  Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka (syn Jakub Płatek oraz Zofia Świątek).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Śluzek 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Śluzek
    Dzieci:
    1. Łucja Płatek urodzony(a) 8 gru. 1799, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka.
    3. Krystyna Płatek urodzony(a) 29 sier. 1803, Oleksianka.
    4. Marianna Płatek urodzony(a) 18 sier. 1805, Oleksianka.
    5. Mateusz Płatek urodzony(a) 17 wrz. 1807, Oleksianka.
    6. Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka.
    7. Marianna Magdalena Płatek urodzony(a) 24 mar. 1812, Oleksianka.
    8. Bartłomiej Roch Płatek urodzony(a) 17 sier. 1814, Oleksianka.
    9. Hilary Jacek Płatek urodzony(a) 11 sier. 1815, Oleksianka.
    10. 5. Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka.
    11. Michał Mateusz Płatek urodzony(a) 20 wrz. 1818, Oleksianka.
    12. Wojciech Piotr Płatek urodzony(a) 18 kwie. 1821, Oleksianka.
    13. Rafał Płatek urodzony(a) 22 paź. 1825, Oleksianka.

  5. 12.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 6. Jan Kuźniarski urodzony(a) 1820.
    2. Franciszek Kuźniarski urodzony(a) 1821, Kuflew.

  7. 14.  Szczepan Koc urodzony(a) 25 gru. 1793, Latowicz (syn Klemens Koc oraz Julianna Kowalska).

    Szczepan poślubił(a) Monika Ozimek Monika (córka Kajetan Ozimek oraz Łucja Kuczyńska) urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Monika Ozimek urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz (córka Kajetan Ozimek oraz Łucja Kuczyńska).
    Dzieci:
    1. daria Franciszka Koc urodzony(a) 18 paź. 1819, Latowicz.
    2. 7. Balbina Koc urodzony(a) 26 mar. 1823, Latowicz.
    3. Marianna Koc urodzony(a) 24 wrz. 1829, Latowicz.
    4. Marianna Koc urodzony(a) 19 paź. 1832, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1750 (syn N Świątek); zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Pieniak 11 luty 1770, Latowicz. Franciszka (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Gabriel Świątek urodzony(a) 18 mar. 1773, Oleksianka.
    2. Wiktoria Świątek urodzony(a) 2 sty. 1775, Oleksianka.
    3. Kazimierz Świątek urodzony(a) 10 mar. 1776, Oleksianka.
    4. Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe.
    5. Hiacynt Świątek urodzony(a) 13 wrz. 1781, Iwowe.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1787, Oleksianka.
    7. 8. Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka.

  3. 18.  Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe (syn Tomasz Skorupa oraz Regina); zgon 26 maj 1807, Iwowe.

    Adalbertus poślubił(a) Zofia Koza 16 sty. 1780, Latowicz. Zofia (córka Marcin Koza oraz Ewa) urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin (córka Marcin Koza oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. Agata Skorupa urodzony(a) 4 luty 1781, Iwowe; zgon 5 mar. 1796, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe.
    3. 9. Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe.
    4. Julian Skorupa urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe.
    5. Wiktoria Skorupa urodzony(a) 26 sty. 1790, Iwowe.
    6. Monika Skorupa urodzony(a) 4 maj 1792, Iwowe; zgon 13 wrz. 1794, Iwowe.
    7. Marianna Skorupa urodzony(a) 5 paź. 1794, Iwowe; zgon 10 paź. 1794, Iwowe.
    8. Łucja Skorupa urodzony(a) 15 gru. 1795, Iwowe; zgon 19 gru. 1795, Iwowe.
    9. Karol Skorupa urodzony(a) 6 list. 1797, Iwowe; zgon 7 lip. 1800, Iwowe.

  5. 20.  Jakub Płatek urodzony(a) 1728 (syn N Płatek); zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.

    Jakub poślubił(a) Zofia Świątek 3 luty 1760, Latowicz. Zofia urodzony(a) 1743; zgon 21,02.1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zofia Świątek urodzony(a) 1743; zgon 21,02.1785, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Jan Płatek urodzony(a) 26 mar. 1761, Oleksianka.
    2. Laurenty Płatek urodzony(a) 7 sier. 1763, Oleksianka.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 17 list. 1765, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1773, Oleksianka.
    4. Bartłomiej Płatek urodzony(a) 26 sier. 1767, Oleksianka.
    5. Jan Płatek urodzony(a) 19 wrz. 1769, Oleksianka.
    6. Benedykt Płatek urodzony(a) 29 mar. 1772, Oleksianka; zgon 28 kwie. 1773, Oleksianka.
    7. 10. Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka.
    8. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1 czer. 1777, Oleksianka; zgon 17 mar. 1778, Oleksianka.

  7. 28.  Klemens Koc urodzony(a) 1749 (syn N Koc); zgon 1 kwie. 1819, Latowicz.

    Klemens poślubił(a) Julianna Kowalska 9 luty 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Julianna Kowalska
    Dzieci:
    1. Agnieszka Koc urodzony(a) 20 sty. 1779, Latowicz.
    2. Klara Koc urodzony(a) 8 sier. 1780, Latowicz.
    3. Jadwiga Koc urodzony(a) 20 sier. 1783, Latowicz.
    4. Walenty Koc urodzony(a) 10 luty 1786, Latowicz; zgon 8 sier. 1789, Latowicz.
    5. Katarzyna Koc urodzony(a) 30 list. 1788, Latowicz; zgon 4 gru. 1789, Latowicz.
    6. Marcella Koc urodzony(a) 28 sty. 1791, Latowicz.
    7. 14. Szczepan Koc urodzony(a) 25 gru. 1793, Latowicz.
    8. Monika Koc urodzony(a) 11 maj 1797, Latowicz; zgon 21 paź. 1800, Latowicz.
    9. Urszula Koc urodzony(a) 19 paź. 1800, Latowicz.

  9. 30.  Kajetan Ozimek urodzony(a) 8 sier. 1769, Latowicz (syn Baltazar Ozimek oraz Petronella Rogala).

    Kajetan poślubił(a) Łucja Kuczyńska 22 sty. 1797, Latowicz. Łucja (córka Michał Kuczyński oraz Anna Woytowicz) urodzony(a) 1782, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Łucja Kuczyńska urodzony(a) 1782, Latowicz (córka Michał Kuczyński oraz Anna Woytowicz).
    Dzieci:
    1. Róża Ozimek urodzony(a) 19 sier. 1798, Latowicz; zgon 23 mar. 1799, Latowicz.
    2. 15. Monika Ozimek urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    3. Hilary Ozimek urodzony(a) 21 paź. 1802, Latowicz; zgon 12 sty. 1803, Latowicz.
    4. Konstancja Ozimek urodzony(a) 16 luty 1807, Latowicz; zgon 18 luty 1807, Latowicz.
    5. Franciszka Ozimek urodzony(a) 9 mar. 1808, Latowicz; zgon 1 czer. 1811, Latowicz.
    6. Magdalena Anna Ozimek urodzony(a) 22 lip. 1811, Latowicz; zgon 18 paź. 1811, Latowicz.
    7. Magdalena Anna Ozimek urodzony(a) 25 lip. 1811, Latowicz.