Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Kaczorek

Marianna Kaczorek

Kobieta 1874 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Kaczorek urodzony(a) 28 sier. 1874, Latowicz (córka Piotr Kaczorek oraz Katarzyna Kosmowska).

    Marianna poślubił(a) Wojciech Rosa 8 luty 1893, Latowicz. Wojciech (syn Konstanty Rosa oraz Weronika Lata) urodzony(a) 1869, Stoczek Łukowski. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Kaczorek urodzony(a) 29 kwie. 1833, Wężyczyn (syn Wojciech Kaczorek oraz Józefa Reda).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Kosmowska 28 sty. 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Augustyn Kosmowski oraz Teresa Miedek) urodzony(a) 1843, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Kosmowska urodzony(a) 1843, Latowicz (córka Augustyn Kosmowski oraz Teresa Miedek).
    Dzieci:
    1. Weronika Kaczorek urodzony(a) 9 sty. 1864, Latowicz.
    2. Marianna Kaczorek urodzony(a) 7 gru. 1866, Latowicz.
    3. Franciszka Kaczorek urodzony(a) 28 mar. 1870, Latowicz.
    4. 1. Marianna Kaczorek urodzony(a) 28 sier. 1874, Latowicz.
    5. Jan Kaczorek urodzony(a) 11 sier. 1877, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Kaczorek urodzony(a) 21 kwie. 1804, Kamionka (syn Jan Kaczorek oraz Magdalena Jakusek).

    Wojciech poślubił(a) Józefa Reda 8 luty 1824, Latowicz. Józefa (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta).
    Dzieci:
    1. Michał Kaczorek urodzony(a) 10 wrz. 1828, Wężyczyn.
    2. 2. Piotr Kaczorek urodzony(a) 29 kwie. 1833, Wężyczyn.
    3. Ludwik Kaczorek urodzony(a) 21 wrz. 1840, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kaczorek urodzony(a) 14 list. 1845, Wężyczyn.

  3. 6.  Augustyn Kosmowski urodzony(a) 18 wrz. 1800, Latowicz (syn Antoni Kosmowski oraz Julianna Pazura).

    Augustyn poślubił(a) Teresa Miedek 17 luty 1828, Latowicz. Teresa (córka Żyjący oraz Łucja Koc) urodzony(a) 22 paź. 1807, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teresa Miedek urodzony(a) 22 paź. 1807, Latowicz (córka Żyjący oraz Łucja Koc).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Kosmowski urodzony(a) 11 wrz. 1829, Latowicz.
    2. Albert Kosmowski urodzony(a) 7 kwie. 1833, Latowicz.
    3. Marianna Kosmowska urodzony(a) 8 wrz. 1839, Latowicz.
    4. 3. Katarzyna Kosmowska urodzony(a) 1843, Latowicz.
    5. Franciszek Kosmowski urodzony(a) 29 mar. 1845, Latowicz.
    6. Karolina Kosmowska urodzony(a) 22 paź. 1850, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Kaczorek (syn N Kaczorek).

    Jan — Magdalena Jakusek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Jakusek
    Dzieci:
    1. Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 26 list. 1797, Kamionka.
    2. Marianna Kaczorek urodzony(a) 10 kwie. 1800, Kamionka.
    3. Łukasz Kaczorek urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    4. 4. Wojciech Kaczorek urodzony(a) 21 kwie. 1804, Kamionka.
    5. Marianna Kaczorek urodzony(a) 27 kwie. 1806, Kamionka; zgon 17 mar. 1808, Kamionka.
    6. Łucja Kaczorek urodzony(a) 13 paź. 1808, Kamionka; zgon 23 list. 1811, Kamionka.
    7. Józefa Marianna Kaczorek urodzony(a) 15 mar. 1812, Kamionka; zgon 21 mar. 1815, Kamionka.
    8. Aniela Marianna Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1815, Kamionka.
    9. Józefa Marianna Kaczorek urodzony(a) 18 mar. 1820, Kamionka.

  3. 10.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska).

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn.
    2. 5. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn.
    4. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn.

  5. 12.  Antoni Kosmowski urodzony(a) 3 czer. 1776, Latowicz (syn Kazimierz Kosmowski oraz Ewa Wągiel).

    Antoni poślubił(a) Julianna Pazura Julianna (córka Adalbert (Wojciech) Pazura oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 27 czer. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Julianna Pazura urodzony(a) 27 czer. 1779, Latowicz (córka Adalbert (Wojciech) Pazura oraz Marianna Plichta).
    Dzieci:
    1. 6. Augustyn Kosmowski urodzony(a) 18 wrz. 1800, Latowicz.

  7. 14.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Łucja Koc Łucja (córka Marcin Koc oraz Żyjący) urodzony(a) 12 gru. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Łucja Koc urodzony(a) 12 gru. 1765, Latowicz (córka Marcin Koc oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Teodor Niedek urodzony(a) 9 list. 1794, Latowicz.
    2. Salomea Niedek urodzony(a) 2 list. 1797, Latowicz.
    3. Karolina Salomea Niedek urodzony(a) 2 list. 1797, Latowicz.
    4. Paweł Niedek urodzony(a) 16 sty. 1800, Latowicz.
    5. Agata Niedek urodzony(a) 4 luty 1802, Latowicz.
    6. Walenty Niedek urodzony(a) 13 luty 1804, Latowicz.
    7. Kajetan Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1805, Latowicz.
    8. 7. Teresa Miedek urodzony(a) 22 paź. 1807, Latowicz.
    9. Szymon Niedek urodzony(a) 26 paź. 1809, Latowicz.
    10. Benedykt Wawrzyniec Niedek urodzony(a) 21 mar. 1812, Latowicz.
    11. Benedykt Laurenty Niedek urodzony(a) 22 mar. 1812, Latowicz.
    12. Konstancja Scholastyka Nidek urodzony(a) 14 luty 1818, Latowicz.
    13. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 23 maj 1816, Latowicz.
    14. Marianna Zuzanna Niedek urodzony(a) 8 sier. 1821, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Kaczorek
    Dzieci:
    1. 8. Jan Kaczorek
    2. Maciej Kaczorek
    3. Baltazar Kaczorowski

  2. 20.  Paweł Reda urodzony(a) 1735 (syn N Reda); zgon 9 gru. 1795, Strachomin.

    Paweł poślubił(a) Zofia Chrzanowska 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  3. 21.  Zofia Chrzanowska
    Dzieci:
    1. Stanisław Reda urodzony(a) 5 maj 1762, Strachomin.
    2. Michał Reda urodzony(a) 29 wrz. 1767, Strachomin.
    3. Sylwester Reda urodzony(a) 18 gru. 1770, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 7 sty. 1774, Strachomin.
    5. Jadwiga Reda urodzony(a) 13 paź. 1776, Strachomin; zgon 26 list. 1778, Strachomin.
    6. 10. Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin.
    7. Małgorzata Reda urodzony(a) 6 czer. 1782, Strachomin.

  4. 24.  Kazimierz Kosmowski urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Latowicz.

    Kazimierz poślubił(a) Ewa Wągiel 29 czer. 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  5. 25.  Ewa Wągiel
    Dzieci:
    1. 12. Antoni Kosmowski urodzony(a) 3 czer. 1776, Latowicz.
    2. Klemens Kosmowski urodzony(a) 25 list. 1774, Latowicz.
    3. Ambroży Kosmowski urodzony(a) 17 gru. 1780, Latowicz.

  6. 26.  Adalbert (Wojciech) Pazura urodzony(a) 1740, Laliny (syn N Pazura); zgon 12 kwie. 1784, Latowicz.

    Adalbert poślubił(a) Marianna Plichta 12 luty 1759, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  7. 27.  Marianna Plichta
    Dzieci:
    1. Marianna Pazura urodzony(a) 31 sty. 1760, Latowicz.
    2. Antonina Pazura urodzony(a) 25 maj 1761, Latowicz.
    3. Franciszek Pazura urodzony(a) 7 paź. 1763, Latowicz.
    4. Sylwester Pazura urodzony(a) 30 gru. 1766, Latowicz; zgon 7 mar. 1776, Latowicz.
    5. Łukasz Pazura urodzony(a) 17 paź. 1768, Latowicz.
    6. Zuzanna Pazura urodzony(a) 12 luty 1772, Latowicz; zgon 27 mar. 1776, Latowicz.
    7. Klara Pazura urodzony(a) 10 sier. 1775, Laliny; zgon 3 paź. 1791, Latowicz.
    8. Laurenty Pazura urodzony(a) 11 sier. 1777, Latowicz; zgon 22 kwie. 1778, Latowicz.
    9. 13. Julianna Pazura urodzony(a) 27 czer. 1779, Latowicz.

  8. 30.  Marcin Koc (syn N Koc).

    Marcin — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  9. 31.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Klara Koc urodzony(a) 10 sier. 1760, Latowicz.
    2. Katarzyna Koc urodzony(a) 28 kwie. 1763, Latowicz; zgon 25 czer. 1773, Latowicz.
    3. 15. Łucja Koc urodzony(a) 12 gru. 1765, Latowicz.