Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Genowefa Kaczorek

Genowefa Kaczorek

Kobieta 1919 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Genowefa Kaczorek urodzony(a) 15 sty. 1919, Latowicz (córka Jan Kaczorek oraz Konstancja Wardzyńska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Kaczorek urodzony(a) 11 sier. 1877, Latowicz (syn Piotr Kaczorek oraz Katarzyna Kosmowska).

    Jan poślubił(a) Konstancja Wardzyńska 27 maj 1900, Latowicz. Konstancja (córka Mikołaj Wardzyński oraz Karolina Królak) urodzony(a) 31 mar. 1883, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Konstancja Wardzyńska urodzony(a) 31 mar. 1883, Latowicz (córka Mikołaj Wardzyński oraz Karolina Królak).
    Dzieci:
    1. Leokadia Kaczorek urodzony(a) 16 czer. 1901, Latowicz.
    2. Franciszek Ksawery Kaczorek urodzony(a) 6 wrz. 1902, Latowicz.
    3. Jan Kaczorek urodzony(a) 20 sty. 1905, Latowicz.
    4. Józef Kaczorek urodzony(a) 31 sty. 1910, Latowicz.
    5. Konstanty Kaczorek urodzony(a) 18 wrz. 1912, Latowicz.
    6. Janina Kaczorek urodzony(a) 28 maj 1916, Latowicz.
    7. 1. Genowefa Kaczorek urodzony(a) 15 sty. 1919, Latowicz.
    8. Jadwiga Kaczorek urodzony(a) 14 czer. 1924, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Kaczorek urodzony(a) 29 kwie. 1833, Wężyczyn (syn Wojciech Kaczorek oraz Józefa Reda).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Kosmowska 28 sty. 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Augustyn Kosmowski oraz Teresa Miedek) urodzony(a) 1843, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Kosmowska urodzony(a) 1843, Latowicz (córka Augustyn Kosmowski oraz Teresa Miedek).
    Dzieci:
    1. Weronika Kaczorek urodzony(a) 9 sty. 1864, Latowicz.
    2. Marianna Kaczorek urodzony(a) 7 gru. 1866, Latowicz.
    3. Franciszka Kaczorek urodzony(a) 28 mar. 1870, Latowicz.
    4. Marianna Kaczorek urodzony(a) 28 sier. 1874, Latowicz.
    5. 2. Jan Kaczorek urodzony(a) 11 sier. 1877, Latowicz.

  3. 6.  Mikołaj Wardzyński urodzony(a) 1834, Latowicz (syn Józefat Paweł Janusz Wardzyński oraz Małgorzata Kiszelska).

    Mikołaj — Karolina Królak. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Karolina Królak
    Dzieci:
    1. Rozalia Wardzyńska urodzony(a) 4 wrz. 1867, Latowicz.
    2. Anna Wardzyńska urodzony(a) 26 lip. 1869, Latowicz.
    3. Józef Wardzyński urodzony(a) 17 sier. 1873, Latowicz.
    4. Zofia Wardzyńska urodzony(a) 7 maj 1876, Latowicz.
    5. Hilary Wardzyński urodzony(a) 25 gru. 1878, Latowicz.
    6. 3. Konstancja Wardzyńska urodzony(a) 31 mar. 1883, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Kaczorek urodzony(a) 21 kwie. 1804, Kamionka (syn Jan Kaczorek oraz Magdalena Jakusek).

    Wojciech poślubił(a) Józefa Reda 8 luty 1824, Latowicz. Józefa (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta).
    Dzieci:
    1. Michał Kaczorek urodzony(a) 10 wrz. 1828, Wężyczyn.
    2. 4. Piotr Kaczorek urodzony(a) 29 kwie. 1833, Wężyczyn.
    3. Ludwik Kaczorek urodzony(a) 21 wrz. 1840, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kaczorek urodzony(a) 14 list. 1845, Wężyczyn.

  3. 10.  Augustyn Kosmowski urodzony(a) 18 wrz. 1800, Latowicz (syn Antoni Kosmowski oraz Julianna Pazura).

    Augustyn poślubił(a) Teresa Miedek 17 luty 1828, Latowicz. Teresa (córka Żyjący oraz Łucja Koc) urodzony(a) 22 paź. 1807, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Miedek urodzony(a) 22 paź. 1807, Latowicz (córka Żyjący oraz Łucja Koc).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Kosmowski urodzony(a) 11 wrz. 1829, Latowicz.
    2. Albert Kosmowski urodzony(a) 7 kwie. 1833, Latowicz.
    3. Marianna Kosmowska urodzony(a) 8 wrz. 1839, Latowicz.
    4. 5. Katarzyna Kosmowska urodzony(a) 1843, Latowicz.
    5. Franciszek Kosmowski urodzony(a) 29 mar. 1845, Latowicz.
    6. Karolina Kosmowska urodzony(a) 22 paź. 1850, Latowicz.

  5. 12.  Józefat Paweł Janusz Wardzyński urodzony(a) 26 czer. 1803, Latowicz (syn Piotr Wardzyński oraz Katarzyna Miedek).

    Józefat — Małgorzata Kiszelska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Kiszelska
    Dzieci:
    1. Benedykt Aleksander Wardzyński urodzony(a) 16 mar. 1824, Latowicz.
    2. Józef Wardzyński urodzony(a) 13 mar. 1827, Latowicz.
    3. Marianna Wardzyńska urodzony(a) 16 sty. 1829, Latowicz.
    4. Józef Aleksander Wardzyński urodzony(a) 12 mar. 1831, Latowicz.
    5. 6. Mikołaj Wardzyński urodzony(a) 1834, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Kaczorek (syn N Kaczorek).

    Jan — Magdalena Jakusek. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Magdalena Jakusek
    Dzieci:
    1. Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 26 list. 1797, Kamionka.
    2. Marianna Kaczorek urodzony(a) 10 kwie. 1800, Kamionka.
    3. Łukasz Kaczorek urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    4. 8. Wojciech Kaczorek urodzony(a) 21 kwie. 1804, Kamionka.
    5. Marianna Kaczorek urodzony(a) 27 kwie. 1806, Kamionka; zgon 17 mar. 1808, Kamionka.
    6. Łucja Kaczorek urodzony(a) 13 paź. 1808, Kamionka; zgon 23 list. 1811, Kamionka.
    7. Józefa Marianna Kaczorek urodzony(a) 15 mar. 1812, Kamionka; zgon 21 mar. 1815, Kamionka.
    8. Aniela Marianna Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1815, Kamionka.
    9. Józefa Marianna Kaczorek urodzony(a) 18 mar. 1820, Kamionka.

  3. 18.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska).

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn.
    2. 9. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn.
    4. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn.

  5. 20.  Antoni Kosmowski urodzony(a) 3 czer. 1776, Latowicz (syn Kazimierz Kosmowski oraz Ewa Wągiel).

    Antoni poślubił(a) Julianna Pazura Julianna (córka Adalbert (Wojciech) Pazura oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 27 czer. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Julianna Pazura urodzony(a) 27 czer. 1779, Latowicz (córka Adalbert (Wojciech) Pazura oraz Marianna Plichta).
    Dzieci:
    1. 10. Augustyn Kosmowski urodzony(a) 18 wrz. 1800, Latowicz.

  7. 22.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Łucja Koc Łucja (córka Marcin Koc oraz Żyjący) urodzony(a) 12 gru. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Łucja Koc urodzony(a) 12 gru. 1765, Latowicz (córka Marcin Koc oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Teodor Niedek urodzony(a) 9 list. 1794, Latowicz.
    2. Salomea Niedek urodzony(a) 2 list. 1797, Latowicz.
    3. Karolina Salomea Niedek urodzony(a) 2 list. 1797, Latowicz.
    4. Paweł Niedek urodzony(a) 16 sty. 1800, Latowicz.
    5. Agata Niedek urodzony(a) 4 luty 1802, Latowicz.
    6. Walenty Niedek urodzony(a) 13 luty 1804, Latowicz.
    7. Kajetan Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1805, Latowicz.
    8. 11. Teresa Miedek urodzony(a) 22 paź. 1807, Latowicz.
    9. Szymon Niedek urodzony(a) 26 paź. 1809, Latowicz.
    10. Benedykt Wawrzyniec Niedek urodzony(a) 21 mar. 1812, Latowicz.
    11. Benedykt Laurenty Niedek urodzony(a) 22 mar. 1812, Latowicz.
    12. Konstancja Scholastyka Nidek urodzony(a) 14 luty 1818, Latowicz.
    13. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 23 maj 1816, Latowicz.
    14. Marianna Zuzanna Niedek urodzony(a) 8 sier. 1821, Latowicz.

  9. 24.  Piotr Wardzyński

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Miedek Katarzyna (córka Grzegorz Midek oraz Marianna Soćko) urodzony(a) 12 kwie. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Miedek urodzony(a) 12 kwie. 1777, Latowicz (córka Grzegorz Midek oraz Marianna Soćko).
    Dzieci:
    1. 12. Józefat Paweł Janusz Wardzyński urodzony(a) 26 czer. 1803, Latowicz.
    2. Franciszek Wardzyński urodzony(a) 7 paź. 1804, Wielgolas.
    3. Ignacy Wardzyński urodzony(a) 17 sty. 1808, Latowicz.
    4. Wincenty Sebastian Wardzyński urodzony(a) 25 sty. 1814, Latowicz.
    5. Wincenty Wardzyński urodzony(a) 30 sty. 1814, Latowicz.