Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Konderski

Józef Konderski

Mężczyzna 1869 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Konderski urodzony(a) 3 lip. 1869, Latowicz (syn Piotr Konderski oraz Magdalena Walewska).

    Józef poślubił(a) Helena Bojanek 23 sty. 1893, Latowicz. Helena (córka Szymon Bojanek oraz Ludwika Ożarek) urodzony(a) 5 lip. 1871, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Konderska urodzony(a) 8 mar. 1894, Latowicz.

    Józef poślubił(a) Anna Maleta 18 luty 1895, Latowicz. Anna (córka Kacper Maleta oraz Marianna Ślusarczyk) urodzony(a) 28 lip. 1877, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Bolesław Konderski urodzony(a) 23 mar. 1896, Latowicz.
    2. Helena Konderska urodzony(a) 25 sty. 1898, Latowicz.
    3. Jan Konderski urodzony(a) 27 mar. 1902, Latowicz.
    4. Franciszek Konderski urodzony(a) 16 sier. 1903, Latowicz.
    5. Weronika Konderska urodzony(a) 24 maj 1906, Latowicz.
    6. Stanisława Konderska urodzony(a) 16 lip. 1908, Latowicz.
    7. Józefa Konderska urodzony(a) 9 maj 1910, Latowicz.
    8. Zofia Konderska urodzony(a) 22 luty 1914, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Konderski urodzony(a) 31 sier. 1830, Latowicz (syn Grzegorz Kędra oraz Monika Jarmul).

    Piotr poślubił(a) Magdalena Walewska 24 sty. 1853, Latowicz. Magdalena (córka Franciszek Szymon Walewski oraz Kornelia Maciejec) urodzony(a) 25 mar. 1836, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena Walewska urodzony(a) 25 mar. 1836, Latowicz (córka Franciszek Szymon Walewski oraz Kornelia Maciejec).
    Dzieci:
    1. Helena Konderska urodzony(a) 11 luty 1860, Latowicz.
    2. Ludwik Konderski urodzony(a) 2 kwie. 1863, Latowicz.
    3. 1. Józef Konderski urodzony(a) 3 lip. 1869, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Kędra urodzony(a) 1788/27, Wola Korycka (syn Wojciech Kędra oraz Katarzyna Maysterek).

    Grzegorz poślubił(a) Monika Jarmul 28 sty. 1816, Latowicz. Monika (córka Laurenty Jarmul oraz Franciszka Suda) urodzony(a) 8 maj 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Monika Jarmul urodzony(a) 8 maj 1798, Latowicz (córka Laurenty Jarmul oraz Franciszka Suda).
    Dzieci:
    1. Jan Wincenty Konderski urodzony(a) 26 sty. 1817, Latowicz.
    2. Agnieszka Marianna Konderska urodzony(a) 21 sty. 1818, Latowicz.
    3. Józef Gabriel Konderski urodzony(a) 17 mar. 1821, Latowicz.
    4. Rozalia Konderska urodzony(a) 19 sier. 1822, Latowicz.
    5. Magdalena Konderska urodzony(a) 19 lip. 1825, Latowicz.
    6. Jan Konderski urodzony(a) 10 gru. 1827, Latowicz.
    7. 2. Piotr Konderski urodzony(a) 31 sier. 1830, Latowicz.
    8. Ignacy Konderski urodzony(a) 31 lip. 1833, Latowicz.
    9. Jan Konderski urodzony(a) 18 list. 1836, Latowicz.

  3. 6.  Franciszek Szymon Walewski urodzony(a) 26 mar. 1814, Latowicz (syn Jakub Walewski oraz Justyna Kaczorowska).

    Franciszek poślubił(a) Kornelia Maciejec 23 czer. 1834, Latowicz. Kornelia (córka Łukasz Maciejec oraz Ludwika Nidek) urodzony(a) 27 gru. 1812, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Kornelia Maciejec urodzony(a) 27 gru. 1812, Latowicz (córka Łukasz Maciejec oraz Ludwika Nidek).
    Dzieci:
    1. 3. Magdalena Walewska urodzony(a) 25 mar. 1836, Latowicz.
    2. Marianna Walewska urodzony(a) 25 list. 1838, Latowicz.
    3. Paulina Walewska urodzony(a) 5 czer. 1841, Latowicz.
    4. Aleksandra Walewska urodzony(a) 5 sty. 1844, Latowicz.
    5. Jan Walewski urodzony(a) 24 gru. 1846, Latowicz.
    6. Ludwika Walewska urodzony(a) 20 sty. 1851, Latowicz.
    7. Helena Walewska urodzony(a) 21 list. 1857, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Kędra

    Wojciech — Katarzyna Maysterek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Maysterek
    Dzieci:
    1. 4. Grzegorz Kędra urodzony(a) 1788/27, Wola Korycka.

  3. 10.  Laurenty Jarmul urodzony(a) 5 sier. 1762, Latowicz (syn Jakub Jarmul oraz Jadwiga); zgon 15 kwie. 1816, Latowicz.

    Laurenty poślubił(a) Franciszka Suda 23 sty. 1785, Latowicz. Franciszka (córka Krzysztof Suda oraz Marianna Domoń) urodzony(a) 4 wrz. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Suda urodzony(a) 4 wrz. 1764, Latowicz (córka Krzysztof Suda oraz Marianna Domoń).
    Dzieci:
    1. Euzebiusz Jarmul urodzony(a) 14 gru. 1786, Latowicz.
    2. Józef Jarmul urodzony(a) 19 luty 1790, Latowicz.
    3. Jan Jarmul urodzony(a) 27 maj 1793, Latowicz.
    4. Małgorzata Jarmul urodzony(a) 9 czer. 1796, Latowicz.
    5. 5. Monika Jarmul urodzony(a) 8 maj 1798, Latowicz.
    6. Brygida Jarmul urodzony(a) 19 paź. 1800, Latowicz; zgon 26 lip. 1811, Latowicz.
    7. Tomasz Jarmul urodzony(a) 29 gru. 1804, Latowicz; zgon 2 kwie. 1805, Latowicz.
    8. Cecylia Jarmul urodzony(a) 3 lip. 1806, Latowicz.

  5. 12.  Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz (syn Maciej Walewski oraz Marianna).

    Jakub — Justyna Kaczorowska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Justyna Kaczorowska
    Dzieci:
    1. Jan Walewski urodzony(a) 30 paź. 1797, Latowicz.
    2. Małgorzata Walewska urodzony(a) 10 czer. 1800, Latowicz.
    3. Kacper Walewski urodzony(a) 1 sty. 1803, Latowicz; zgon 26 sier. 1804, Latowicz.
    4. Urban Walewski urodzony(a) 23 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Stefan Walewski urodzony(a) 25 gru. 1807, Latowicz; zgon 7 maj 1812, Latowicz.
    6. Paweł Wincenty Walewski urodzony(a) 20 sty. 1811, Latowicz.
    7. Paweł Walewski urodzony(a) 22 sty. 1811, Latowicz; zgon 18 wrz. 1813, Latowicz.
    8. 6. Franciszek Szymon Walewski urodzony(a) 26 mar. 1814, Latowicz.
    9. Franciszka Walewska urodzony(a) 27 mar. 1814, Latowicz.
    10. Piotr Ignacy Walewski urodzony(a) 30 lip. 1817, Latowicz.

  7. 14.  Łukasz Maciejec

    Łukasz — Ludwika Nidek. Ludwika (córka Żyjący oraz Agnieszka Bojanek) urodzony(a) 29 maj 1786, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ludwika Nidek urodzony(a) 29 maj 1786, Latowicz (córka Żyjący oraz Agnieszka Bojanek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Maciejec urodzony(a) 10. kwie. 1811, Latowicz.
    2. Franciszka Marianna Maciejec urodzony(a) 9 kwie. 1811, Latowicz.
    3. 7. Kornelia Maciejec urodzony(a) 27 gru. 1812, Latowicz.
    4. Kornelia Anastazja Maciejec urodzony(a) 26 gru. 1812, Latowicz.
    5. Jakub Filip Maciejec urodzony(a) 29 kwie. 1817, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Jakub Jarmul urodzony(a) 1717, Latowicz; zgon 20 sty. 1777, Latowicz.

    Jakub — Jadwiga. Jadwiga urodzony(a) 1717, Latowicz; zgon 11 maj 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Jadwiga urodzony(a) 1717, Latowicz; zgon 11 maj 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Krystyna Jarmul urodzony(a) 1752, Latowicz; zgon 12 wrz. 1782, Latowicz.
    2. Tomasz Jarmul urodzony(a) 22 gru. 1759, Latowicz.
    3. 10. Laurenty Jarmul urodzony(a) 5 sier. 1762, Latowicz; zgon 15 kwie. 1816, Latowicz.
    4. Urszula Jarmul urodzony(a) 6 list. 1765, Latowicz.

  3. 22.  Krzysztof Suda urodzony(a) 1732 (syn N Suda); zgon 26 luty 1808, Latowicz.

    Krzysztof poślubił(a) Marianna Domoń 2 mar. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Marianna Domoń
    Dzieci:
    1. Rozalia Suda urodzony(a) 26 sier. 1761, Latowicz; zgon 15 maj 1771, Latowicz.
    2. 11. Franciszka Suda urodzony(a) 4 wrz. 1764, Latowicz.
    3. Tomasz Suda urodzony(a) 18 wrz. 1766, Latowicz.
    4. Felicja Suda urodzony(a) 14 sty. 1769, Latowicz; zgon 27 paź. 1771, Latowicz.
    5. Melchior Suda urodzony(a) 7 sty. 1772, Latowicz.
    6. Laurenty Suda urodzony(a) 12 sier. 1775, Latowicz; zgon 23 lip. 1777, Latowicz.
    7. Marianna Suda urodzony(a) 19 gru. 1778, Latowicz.
    8. Krystyna Suda urodzony(a) 25 list. 1777, Latowicz.
    9. Jakub Suda urodzony(a) 21 lip. 1781, Latowicz; zgon 30 lip. 1781, Latowicz.
    10. Teresa Suda urodzony(a) 12 paź. 1784, Latowicz; zgon 20 paź. 1784, Latowicz.
    11. Ludwik Suda urodzony(a) 25 paź. 1785, Latowicz.

  5. 24.  Maciej Walewski urodzony(a) 1717; zgon 10 kwie. 1767, Latowicz.

    Maciej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marianna
    Dzieci:
    1. Wincenty Walewski urodzony(a) 29 lip. 1758, Latowicz; zgon 4 luty 1810, Latowicz.
    2. Małgorzata Walewska urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz.
    3. 12. Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz.

  7. 30.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Agnieszka Bojanek [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Agnieszka Bojanek
    Dzieci:
    1. Magdalena Nidkiewicz urodzony(a) 18 lip. 1776, Latowicz.
    2. Monika Niedek urodzony(a) 5 maj 1780, Latowicz.
    3. Łukasz Niedek urodzony(a) 25 paź. 1783, Latowicz.
    4. 15. Ludwika Nidek urodzony(a) 29 maj 1786, Latowicz.
    5. Kornelia Nidek urodzony(a) 15 wrz. 1790, Latowicz.
    6. Rafał Nidek urodzony(a) 25 paź. 1793, Latowicz.