Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Rechnio

Jan Rechnio

Mężczyzna 1860 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Rechnio urodzony(a) 3 sty. 1860, Wężyczyn (syn Teodor Rechnio oraz Małgorzata Sęczek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Teodor Rechnio urodzony(a) 20 mar. 1831, Oleksianka (syn Adam Janusz Rechnio oraz Klara Całka).

    Teodor poślubił(a) Małgorzata Sęczek 22 luty 1853, Latowicz. Małgorzata (córka Euzebiusz Sęczek oraz Ludwika Wierzbicka) urodzony(a) 9 lip. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Sęczek urodzony(a) 9 lip. 1833, Wężyczyn (córka Euzebiusz Sęczek oraz Ludwika Wierzbicka).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Rechnio urodzony(a) 15 sty. 1852, Wężyczyn.
    2. Franciszek Rechnio urodzony(a) 1 kwie. 1854, Wężyczyn.
    3. Marianna Rechnio urodzony(a) 20 czer. 1857, Wężyczyn.
    4. 1. Jan Rechnio urodzony(a) 3 sty. 1860, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1862, Wężyczyn.
    6. Walenty Rechnio urodzony(a) 5 sty. 1865, Wężyczyn.
    7. Franciszka Rechnio urodzony(a) 29 list. 1866, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka (syn Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).

    Adam poślubił(a) Klara Całka 26 sty. 1823, Latowicz. Klara (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko) urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Rechnio urodzony(a) 9 sier. 1824, Oleksianka.
    2. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 28 luty 1827, Oleksianka.
    3. Feeliks Rechnio urodzony(a) 23 maj 1829, Oleksianka.
    4. 2. Teodor Rechnio urodzony(a) 20 mar. 1831, Oleksianka.
    5. Andrzej Rechnio urodzony(a) 28 list. 1833, Oleksianka.

  3. 6.  Euzebiusz Sęczek urodzony(a) 26 luty 1805, Wężyczyn (syn Paweł Sęczek oraz Katarzyna Payda).

    Euzebiusz poślubił(a) Ludwika Wierzbicka 16 sty. 1825, Latowicz. Ludwika (córka Jan Wierzbicki oraz Małgorzata Gayna) urodzony(a) 19 kwie. 1807, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ludwika Wierzbicka urodzony(a) 19 kwie. 1807, Kamionka (córka Jan Wierzbicki oraz Małgorzata Gayna).
    Dzieci:
    1. 3. Małgorzata Sęczek urodzony(a) 9 lip. 1833, Wężyczyn.
    2. Marianna Sęczek urodzony(a) 14 sier. 1827, Wężyczyn.
    3. Jan Sęczek urodzony(a) 27 gru. 1837, Wężyczyn.
    4. Piotr Sęczek urodzony(a) 26 czer. 1840, Wężyczyn.
    5. Maria Magdalena Sęczek urodzony(a) 18 lip. 1849, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. 4. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.

  3. 10.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. 5. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  5. 12.  Paweł Sęczek urodzony(a) 26 sty. 1773, Wężyczyn (syn Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka); zgon 31 gru. 1813, Wężyczyn.

    Paweł poślubił(a) Katarzyna Payda 27 sty. 1799, Latowicz. Katarzyna (córka Szymon Payda oraz Cecylia Woyt) urodzony(a) 25 kwie. 1781, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Payda urodzony(a) 25 kwie. 1781, Waliska (córka Szymon Payda oraz Cecylia Woyt).
    Dzieci:
    1. Apolonia Sęczek urodzony(a) 1 luty 1801, Wężyczyn.
    2. Bernard Sęczek urodzony(a) 20 maj 1803, Wężyczyn; zgon 16 mar. 1805, Wężyczyn.
    3. 6. Euzebiusz Sęczek urodzony(a) 26 luty 1805, Wężyczyn.
    4. Antoni Sęczek urodzony(a) 18 sty. 1807, Wężyczyn.
    5. Maraianna Sęczek urodzony(a) 19 sty. 1809, Wężyczyn; zgon 9 paź. 1810, Wężyczyn.
    6. Rozalia Marianna Sęczek urodzony(a) 29 gru. 1810, Wężyczyn; zgon 13 sier. 1811, Wężyczyn.
    7. Eufrazja Sęczek urodzony(a) 30 wrz. 1810, Wężyczyn.
    8. Klara Komelia Sęczek urodzony(a) 10 sier. 1812, Wężyczyn.
    9. Anna Marcella Sęczek urodzony(a) 28 kwie. 1814, Wężyczyn; zgon 1816, Wężyczyn.

  7. 14.  Jan Wierzbicki urodzony(a) 9 lip. 1775, Waliska (syn Jan Wierzbicki oraz Marianna).

    Jan — Małgorzata Gayna. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Małgorzata Gayna
    Dzieci:
    1. Elżbieta Wierzbicka urodzony(a) 7 wrz. 1804, Kamionka.
    2. 7. Ludwika Wierzbicka urodzony(a) 19 kwie. 1807, Kamionka.
    3. Damazy Wierzbicki urodzony(a) 4 paź. 1809, Kamionka.
    4. Sylwester Kacper Wierzbicki urodzony(a) 31 gru. 1811, Kamionka.
    5. Żyjący
    6. Marianna Anastazja Wierzbicka urodzony(a) 8 list. 1814, Waliska.
    7. Brygida Aniela Wierzbicka urodzony(a) 6 paź. 1816, Waliska.
    8. Hieronim Michał Wierzbicki urodzony(a) 29 wrz. 1819, Waliska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. 8. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  3. 18.  Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Petronella Jesionówna 23 sty. 1763, Latowicz. Petronella urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Petronella Jesionówna urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Anastazja Płatek urodzony(a) 21 gru. 1763, Oleksianka.
    2. Antoni Płatek urodzony(a) 22 sty. 1765, Oleksianka; zgon 29 czer. 1766, Oleksianka.
    3. Baltazar Płatek urodzony(a) 29 sty. 1766, Oleksianka.
    4. Ludwik Płatek urodzony(a) 4 wrz. 1768, Oleksianka.
    5. 9. Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka.

  5. 20.  Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.

    Kazimierz — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Marcin Całka urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie.
    2. 10. Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie.

  7. 24.  Benedykt Sęcek (syn N Sęcek).

    Benedykt poślubił(a) Franciszka Ciążcianka 21 list. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Franciszka Ciążcianka
    Dzieci:
    1. Tomasz Sęcek urodzony(a) 21 gru. 1766, Wężyczyn; zgon 3 maj 1804, Wężyczyn.
    2. Marianna Sęcek urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn.
    3. 12. Paweł Sęczek urodzony(a) 26 sty. 1773, Wężyczyn; zgon 31 gru. 1813, Wężyczyn.
    4. Helena Sęcek urodzony(a) 3 mar. 1776, Wężyczyn; zgon 5 luty 1790, Wężyczyn.
    5. Wincenty Sęcek urodzony(a) 16 kwie. 1779, Wężyczyn.
    6. Anna Sęcek urodzony(a) 24 lip. 1782, Wężyczyn.

  9. 26.  Szymon Payda urodzony(a) 1753, Waliska (syn N Pajda); zgon 27 lip. 1813, Waliska.

    Szymon poślubił(a) Cecylia Woyt 8 sty. 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Cecylia Woyt
    Dzieci:
    1. Salomea Payda urodzony(a) 22 list. 1775, Waliska; zgon 9 czer. 1779, Waliska.
    2. Daniel Payda urodzony(a) 13 paź. 1777, Waliska.
    3. 13. Katarzyna Payda urodzony(a) 25 kwie. 1781, Waliska.

  11. 28.  Jan Wierzbicki urodzony(a) 1748 (syn Krzysztof Wierzbicki oraz Anna); zgon 11 list. 1818, Waliska.

    Jan — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. 14. Jan Wierzbicki urodzony(a) 9 lip. 1775, Waliska.
    2. Franciszka Wierzbicka urodzony(a) 19 mar. 1780, Waliska.
    3. Kunegunda Wierzbicka urodzony(a) 28 lip. 1783, Waliska.