Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Świątek

Franciszek Świątek

Mężczyzna 1904 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Świątek urodzony(a) 10 kwie. 1904, Strachomin (syn Stanisław Świątek oraz Agnieszka Gajowniczek).

    Franciszek poślubił(a) Zofia Dziugieł 26 luty 1930, Latowicz. Zofia (córka Jan Dziugieł oraz Marianna Jaworska) urodzony(a) 1906, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Świątek urodzony(a) 31 sier. 1878, Strachomin (syn Jan Świątek oraz Magdalena Świątek).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Gajowniczek 9 luty 1897, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. Bronisław Świątek urodzony(a) 19 gru. 1897, Strachomin.
    2. Aleksander Świątek urodzony(a) 31 lip. 1899, Strachomin.
    3. Stanisława Świątek urodzony(a) 8 czer. 1902, Strachomin.
    4. 1. Franciszek Świątek urodzony(a) 10 kwie. 1904, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 10 luty 1907, Strachomin.
    6. Stefan Świątek urodzony(a) 9 gru. 1911, Strachomin.
    7. Ignacy Świątek urodzony(a) 18 gru. 1914, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda).

    Jan poślubił(a) Magdalena Świątek 21 11.1873, Latowicz. Magdalena (córka Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek) urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka (córka Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 5 paź. 1875, Strachomin.
    2. 2. Stanisław Świątek urodzony(a) 31 sier. 1878, Strachomin.
    3. Aleksandra Świątek urodzony(a) 11 lip. 1881, Strachomin.
    4. Helena Świątek urodzony(a) 15 sier. 1884, Strachomin.

  3. 6.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. 3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin.
    5. 4. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.

  3. 10.  Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka (syn Urban Świątek oraz Magdalena Skorupa).

    Jan poślubił(a) Franciszka Marianna Płatek 10.021840, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).
    Dzieci:
    1. 5. Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka.
    2. Andrzej Świątek urodzony(a) 26 list. 1845, Oleksianka.
    3. Kajetan Świątek urodzony(a) 6 sier. 1848, Oleksianka.
    4. Wincenty Świątek urodzony(a) 6 lip. 1851, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 16 sier. 1857, Oleksianka.

  5. 12.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. 6. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.

  7. 14.  Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny (syn Krzysztof Chróst oraz Katarzyna Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Marianna Gadaj 22 sty. 1843, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Gadaj urodzony(a) 1827, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 7. Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny.
    2. Anastazja Chrust urodzony(a) 20 gru. 1848, Chyżyny.
    3. Agnieszka Chrustowska urodzony(a) 16 sty. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Franciszek Chrustowski urodzony(a) 29 czer. 1854, Chyżyny.
    5. Jan Chrustowski urodzony(a) 18 paź. 1855, Chyżyny.
    6. Ignacy Błażej Chrustowski urodzony(a) 31 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Jan Chrustowski urodzony(a) 1 czer. 1861, Chyżyny.
    8. Julianna Chrustowska urodzony(a) 24 czer. 1864, Chyżyny.
    9. Stanisław Chrustowski urodzony(a) 17 kwie. 1868, Chyżyny.
    10. Marianna Chrustowska urodzony(a) 27 lip. 1871, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. 8. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.

  3. 18.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska).

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn.
    2. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn.
    4. 9. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn.

  5. 20.  Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Urban poślubił(a) Magdalena Skorupa 14 luty 1808, Latowicz. Magdalena (córka Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza) urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe (córka Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).
    Dzieci:
    1. Romuald Świątek urodzony(a) 24 mar. 1810, Oleksianka.
    2. Maciej ildefons Świątek urodzony(a) 22 luty 1811, Oleksianka.
    3. Marianna Józefa Świątek urodzony(a) 16 mar. 1812, Oleksianka.
    4. 10. Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka.
    5. Eleonora Apolonia Świątek urodzony(a) 18 luty 1818, Oleksianka.

  7. 22.  Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka (syn Jakub Płatek oraz Zofia Świątek).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Śluzek 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Śluzek
    Dzieci:
    1. Łucja Płatek urodzony(a) 8 gru. 1799, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka.
    3. Krystyna Płatek urodzony(a) 29 sier. 1803, Oleksianka.
    4. Marianna Płatek urodzony(a) 18 sier. 1805, Oleksianka.
    5. Mateusz Płatek urodzony(a) 17 wrz. 1807, Oleksianka.
    6. Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka.
    7. Marianna Magdalena Płatek urodzony(a) 24 mar. 1812, Oleksianka.
    8. Bartłomiej Roch Płatek urodzony(a) 17 sier. 1814, Oleksianka.
    9. Hilary Jacek Płatek urodzony(a) 11 sier. 1815, Oleksianka.
    10. 11. Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka.
    11. Michał Mateusz Płatek urodzony(a) 20 wrz. 1818, Oleksianka.
    12. Wojciech Piotr Płatek urodzony(a) 18 kwie. 1821, Oleksianka.
    13. Rafał Płatek urodzony(a) 22 paź. 1825, Oleksianka.

  9. 24.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin (syn Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek).

    Grzegorz poślubił(a) Scholastyka Nidek 9 luty 1806, Latowicz. Scholastyka (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna) urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).
    Dzieci:
    1. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin.
    2. Anastazja Florentyna Gajowniczek urodzony(a) 2 maj 1811, Strachomin.
    3. Kornelia Klara Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1812, Strachomin.
    4. Katarzyna Monika Gajowniczek urodzony(a) 10 maj 1814, Strachomin.
    5. Balbina Petronella Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1816, Strachomin.
    6. 12. Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin.
    7. Marianna Jadwiga Gajowniczek urodzony(a) 31 lip. 1821, Strachomin.
    8. Aleksy Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1825, Strachomin.
    9. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 17 paź. 1828, Strachomin.
    10. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 31 sty. 1830, Strachomin.

  11. 28.  Krzysztof Chróst urodzony(a) 22 lip. 1793, Chyżyny (syn Piotr Chrust oraz Marcella Goska).

    Krzysztof poślubił(a) Katarzyna Śluzek 5 luty 1815, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. Weronika Anastazja Chróst urodzony(a) 1 kwie. 1816, Chyżyny.
    2. Franciszek Borgiasz Chróst urodzony(a) 4 paź. 1817, Chyżyny.
    3. Marianna Franciszka Chróst urodzony(a) 23 mar. 1820, Chyżyny.
    4. 14. Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny.
    5. Barbara Chrust urodzony(a) 27 list. 1824, Chyżyny.
    6. Roch Chróst urodzony(a) 14 sier. 1830, Chyżyny.
    7. Apolonia Chrust urodzony(a) 6 luty 1828, Chyżyny.
    8. Marianna Chróst urodzony(a) 4 sier. 1830, Chyżyny.
    9. Sylwester Chróst urodzony(a) 30 gru. 1831, Chyżyny.
    10. Stanisław Chróst urodzony(a) 29 kwie. 1834, Chyżyny.
    11. Elzbieta Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1839, Chyżyny.
    12. Wojciech Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1839, Chyżyny.
    13. Magdalena Chróst urodzony(a) 24 maj 1841, Chyżyny.