Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Kazimierz Świątek

Kazimierz Świątek

Mężczyzna 1879 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Kazimierz Świątek urodzony(a) 2 mar. 1879, Latowicz (syn Walenty Świątek oraz Marianna Szeląg).

    Kazimierz poślubił(a) Zofia Bojanek 11 luty 1903, Latowicz. Zofia (córka Jan Bojankowski oraz Julianna Rogala) urodzony(a) 8 paź. 1883, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Tadeusz Świątek urodzony(a) 7 list. 1903, Latowicz.
    2. Henryk Świątek urodzony(a) 28 maj 1905, Latowicz.
    3. Stanisława Świątek urodzony(a) 17 gru. 1906, Latowicz.
    4. Aleksandra Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1909, Latowicz.
    5. Marian Świątek urodzony(a) 18 luty 1911, Latowicz.
    6. Marianna Świątek urodzony(a) 14 kwie. 1914, Latowicz.
    7. Czesław Świątek urodzony(a) 15 sier. 1916, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Świątek urodzony(a) 1841, Latowicz (syn Michał Świątek oraz Daria Urszula Ryćkowska).

    Walenty poślubił(a) Marianna Szeląg 3 luty 1864, Latowicz. Marianna (córka Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka) urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz (córka Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 30 maj 1867, Latowicz.
    2. Ludwika Świątek urodzony(a) 5 maj 1870, Latowicz.
    3. Józef Świątek urodzony(a) 3 luty 1873, Latowicz.
    4. Tomasz Świątek urodzony(a) 6 luty 1876, Latowicz.
    5. 1. Kazimierz Świątek urodzony(a) 2 mar. 1879, Latowicz.
    6. Władysław Świątek urodzony(a) 19 lip. 1883, Latowicz.
    7. Zofia Świątek urodzony(a) 1 paź. 1885, Latowicz.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 24 list. 1888, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Michał Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1813, Latowicz (syn Kazimierz Świątek oraz Krystyna Kamieńska).

    Michał poślubił(a) Daria Urszula Ryćkowska 30 maj 1836, Latowicz. Daria (córka Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek) urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz (córka Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek).
    Dzieci:
    1. 2. Walenty Świątek urodzony(a) 1841, Latowicz.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 1847, Latowicz.

  3. 6.  Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz (syn Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala).

    Paweł poślubił(a) Józefa Świeczka 1 mar. 1829, Latowicz. Józefa (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Marianna Szeląg urodzony(a) 17 sier. 1830, Latowicz.
    2. Wincenty Szeląg urodzony(a) 25 mar. 1832, Latowicz.
    3. Agnieszka Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1835, Latowicz.
    4. Piotr Szeląg urodzony(a) 1837, Latowicz.
    5. Michał Szeląg urodzony(a) 20 wrz. 1840, Latowicz.
    6. Jan Szeląg urodzony(a) 11 maj 1843, Latowicz.
    7. 3. Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Świątek urodzony(a) 28 luty 1777, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg).

    Kazimierz poślubił(a) Krystyna Kamieńska 9 sty. 1813, Latowicz. Krystyna (córka Wojciech Kamieński oraz Tekla Sawicka) urodzony(a) 1793, Kobiałki. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Krystyna Kamieńska urodzony(a) 1793, Kobiałki (córka Wojciech Kamieński oraz Tekla Sawicka).
    Dzieci:
    1. 4. Michał Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1813, Latowicz.
    2. Michał Franciszek Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1813, Latowicz.
    3. Szymon Tadeusz Świątek urodzony(a) 31 paź. 1815, Latowicz.
    4. Franciszka Tekla Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1819, Latowicz.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 22 mar. 1822, Latowicz.
    6. Agnieszka Świątek urodzony(a) 19 sty. 1826, Latowicz.

  3. 10.  Wojciech Ryćkowski

    Wojciech poślubił(a) Marianna Łukaszek 22 sty. 1797, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej) urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej).
    Dzieci:
    1. Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz.
    2. Jadwiga Ryćkowska urodzony(a) 9 paź. 1801, Latowicz.
    3. Benedykt Ryćkowski urodzony(a) 19 mar. 1805, Latowicz.
    4. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 23 list. 1806, Latowicz.
    5. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 22 list. 1808, Latowicz.
    6. Euzebi Hieronim Ryćkowski urodzony(a) 10 sier. 1811, Latowicz.
    7. Euzebiusz Ryćkowski urodzony(a) 11 sier. 1811, Latowicz.
    8. Tomasz Józef Ryćkowski urodzony(a) 14 gru. 1812, Latowicz.
    9. Tomasz Ryćkowski urodzony(a) 15 gru. 1812, Latowicz.
    10. 5. Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz.

  5. 12.  Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Rogala 2 luty 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Rogala
    Dzieci:
    1. Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    2. Andrzej Szeląg urodzony(a) 21 list. 1802, Latowicz.
    3. Wincenty Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1805, Latowicz.
    4. Agata Szeląg urodzony(a) 4 luty 1807, Latowicz.
    5. 6. Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz.
    6. Małgorzata Magdalena Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    8. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 14 mar. 1814, Latowicz.
    9. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 16 mar. 1814, Latowicz.
    10. Feliks Marek Szeląg urodzony(a) 29 maj 1815, Latowicz.
    11. Monika Marcella Szeląg urodzony(a) 8 kwie. 1819, Latowicz.
    12. Krystyna Józefa Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1821, Latowicz.

  7. 14.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. 7. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Maciej Świątek urodzony(a) 1733 (syn N Świątek); zgon 26 mar. 1793, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Katarzyna Szeląg 16 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Szeląg
    Dzieci:
    1. Cyprian Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1768, Strachomin; zgon 2 paź. 1820, Kamionka.
    2. Feliks Świątek urodzony(a) 2 wrz. 1770, Strachomin.
    3. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 list. 1772, Strachomin.
    4. Gabriel Świątek urodzony(a) 19 mar. 1775, Strachomin.
    5. Mateusz Świątek urodzony(a) 21 luty 1779, Strachomin.
    6. Szymon Świątek urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin.
    7. Rozalia Świątek urodzony(a) 28 sier. 1785, Strachomin.
    8. 8. Kazimierz Świątek urodzony(a) 28 luty 1777, Strachomin.

  3. 18.  Wojciech Kamieński

    Wojciech — Tekla Sawicka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Tekla Sawicka
    Dzieci:
    1. 9. Krystyna Kamieńska urodzony(a) 1793, Kobiałki.

  5. 22.  Franciszek Łukaszek urodzony(a) 1746, Wielgolas (syn Michał Łukaszek oraz Anna); zgon 2 lip. 1793, Latowicz.

    Franciszek poślubił(a) Zofia Polej 21 luty 1773, Latowicz. Zofia urodzony(a) 1750; zgon 29 lip. 1810, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Zofia Polej urodzony(a) 1750; zgon 29 lip. 1810, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Łukaszek urodzony(a) 25 sty. 1774, Latowicz.
    2. Katarzyna Łukaszek urodzony(a) 30 kwie. 1777, Latowicz.
    3. 11. Marianna Łukaszek urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz.
    4. Franciszka Łukaszek urodzony(a) 5 mar. 1782, Latowicz.
    5. Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 10 wrz. 1784, Latowicz; zgon 20 wrz. 1786, Latowicz.
    6. Karolina Łukaszek urodzony(a) 2 wrz. 1787, Latowicz; zgon 9 paź. 1787, Latowicz.
    7. Karol Łukaszek urodzony(a) 2 wrz. 1787, Latowicz; zgon 4 mar. 1790, Latowicz.

  7. 24.  Andrzej Szeląg (syn N Szeląg).

    Andrzej — Ewa. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Ewa
    Dzieci:
    1. Jakub Szeląg urodzony(a) 17 lip. 1757, Latowicz; zgon 15 mar. 1804, Latowicz.
    2. Łucja Szeląg urodzony(a) 14 gru. 1760, Latowicz.
    3. Wieńczysław Szeląg urodzony(a) 2 paź. 1766, Latowicz; zgon 9 wrz. 1776, Latowicz.
    4. 12. Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz.

  9. 28.  Jakub Świeczka urodzony(a) 1734 (syn N Świeczka); zgon 27 lip. 1794, Latowicz.

    Jakub poślubił(a) Helena Zioło 28 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Helena Zioło
    Dzieci:
    1. Barbara Świeczka urodzony(a) 25 gru. 1760, Latowicz.
    2. Andrzej Świeczka urodzony(a) 15 list. 1761, Latowicz.
    3. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 12 lip. 1764, Latowicz.
    4. 14. Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz.
    5. Krystian Świeczka urodzony(a) 26 paź. 1768, Latowicz.
    6. Ignacy Świeczka urodzony(a) 29 lip. 1771, Latowicz.
    7. Jan Świeczka urodzony(a) 28 czer. 1773, Latowicz.
    8. Jan Świeczka urodzony(a) 28 czer. 1773, Latowicz.
    9. Małgorzata Świeczka urodzony(a) 11 lip. 1776, Latowicz.
    10. Emilian Świeczka urodzony(a) 7 lip. 1779, Latowicz.
    11. Pelagia Świeczka urodzony(a) 23 mar. 1784, Latowicz.

  11. 30.  Maciej Śluzek urodzony(a) 1739 (syn N Śluzek); zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.

    Maciej poślubił(a) Agata Grzenda 22 luty 1767, Latowicz. Agata urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Agata Grzenda urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Joanna Śluzek urodzony(a) 25 list. 1767, Latowicz.
    2. 15. Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 6 sty. 1772, Latowicz; zgon 1 luty 1772, Latowicz.
    4. Brygida Śluzek urodzony(a) 13 paź. 1773, Latowicz; zgon 14 wrz. 1777, Latowicz.